ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот PSvilenov » 05 окт 2018 11:38

realist написа:И мен ме е срам, че имаме фенове, според които Хендерсън си е идеалния капитан за Ливърпул, ама...
А гигантът ще се пробуди тогава, когато започне отново да печели трофеи. До тогава си оставаме един симпатичен отбор, на който все нещо не му достига.

Как се печелят трофей без да има развитие и прогрес преди това ? Мнението съм си го написал с връзка на това , че сте неблагодарни хейтъри . Ти сериозно ли не виждаш разлика от сега и началото на 2010 ? Помниш ли мъката до 2015та ? Помниш ли Бентеке , Чарли Адам , Даунинг и Спиъринг ? Прогресът е очевиден и се дължи единствено и само на Клоп . Имайте малко търпение мама му стара . Какви сте такива да изписвате по 12 страници на загуба , а на победа да сте с едно бледо мнение за цялата тема ?? Имаме стил на игра , имаме страха на Европа и в момента сме основни претенденти за титлата . Какво повече искаш на тоя етап ??

Относно Хендерсън ще се повторя за милионен път и ще го повтарям пак и пак докато някои не реши да ми отговори с адекватно контрамнение - Хендерсън е капитан и титуляр при 6 мениджъра общо за Ливърпул , Англия и младежкият отбор на Англия , като е личният избор на Джерард за капитан на Ливърпул . Мога да се обоснова и с теза от 5 изречения , мога и с аргумент от 600 думи . Няма да има смисъл обаче ,защото вие си знаете едно и също . Все тая , не искам поредната лайняна тема с коментари за Хендерсън , ако ме цитираш ми отговори на горният абзац .

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 05 окт 2018 14:54

Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:Ми понеже явно си доста млад и зелен - бих ти препоръчал ако знаеш как се използва търсачаката на google - сам да се запознаеш с историята на тия два отбора... Наполи са отбор без история(ако изключим времето когато Марадона бе техен -но това ти не го знаеш и не си видял просто защото не си бил роден...) и без кой знае какви успехи... за разлика от ЛИОН..хахахаха..... Седнал да сравнява Наполи с Лион ... Разбрах колко си наясно във футбола... няма защо да спорим повече....

Ами ти пък си живия пример, че само с гледане не става, кел файда като си гледал с 20г повече от него, щом Лион ти се виждат бая по-велики. Двата отбора са абсолютно 1:1. С по един силен период в съществуването си, какво като при Наполи е било с Марадона, да ти се извинят, че са го привлекли, а? Наполи даже имат успех в евро турнир, не си спомням Лион да могат да се похвалят с нещо такова. Един полуфинал в ШЛ, а колко ги чакаха да направят нещо по-запомнящо се. Сигурно такива разбирачи, като теб, къде ги величаят заради там 7,8 поредни титли. Франция вече взе 2 световни титли, но си остава с 1 КЕШ (с отбор купил първенството). Красноречиво доказателство за клубния им футбол, произвеждащ постояно много добри играчи и не постигащ нищо в Европа.


Ти господине , явно много ги разбираш !!! Щом точно ми говориш за купен КЕШ , обясни коя година за последно не е "купен" КЕШ.... Защото явно е , че и ти не си гледал достаъчно голям , велик и качествен футбол за да говориш за такъв... Явно там в гетото, сте специалисти само зад клавиатурата, а дори не сте виждали на живо как изглежда единстадион за над 60 000 души...поне 95 процента от тук коментиращите ... Иди на мач на такива отбори(като мен ) виж футбостите за които говориш поне един път на живо... и после пиши.... Но със хора които не са излизали от общината кво да споря ....Или ходят един или два пъти до Софето... И са тадостни че са видяли света :)

На линия
Ponko
Мнения: 4008
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-1 FT

Мнениеот Ponko » 05 окт 2018 15:54

Във всеки турнир има тото, но просто за Марсилия се разчу. Корупцията във футбола е голяма, няма какво да се лъжем. Най-лесно е с вратарите... някои са добри, а други по природа некадърни - Кариус. :mrgreen:

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот wu_dnica » 05 окт 2018 16:04

JorkoByrborko69 написа:
Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:Ми понеже явно си доста млад и зелен - бих ти препоръчал ако знаеш как се използва търсачаката на google - сам да се запознаеш с историята на тия два отбора... Наполи са отбор без история(ако изключим времето когато Марадона бе техен -но това ти не го знаеш и не си видял просто защото не си бил роден...) и без кой знае какви успехи... за разлика от ЛИОН..хахахаха..... Седнал да сравнява Наполи с Лион ... Разбрах колко си наясно във футбола... няма защо да спорим повече....

Ами ти пък си живия пример, че само с гледане не става, кел файда като си гледал с 20г повече от него, щом Лион ти се виждат бая по-велики. Двата отбора са абсолютно 1:1. С по един силен период в съществуването си, какво като при Наполи е било с Марадона, да ти се извинят, че са го привлекли, а? Наполи даже имат успех в евро турнир, не си спомням Лион да могат да се похвалят с нещо такова. Един полуфинал в ШЛ, а колко ги чакаха да направят нещо по-запомнящо се. Сигурно такива разбирачи, като теб, къде ги величаят заради там 7,8 поредни титли. Франция вече взе 2 световни титли, но си остава с 1 КЕШ (с отбор купил първенството). Красноречиво доказателство за клубния им футбол, произвеждащ постояно много добри играчи и не постигащ нищо в Европа.


Ти господине , явно много ги разбираш !!! Щом точно ми говориш за купен КЕШ , обясни коя година за последно не е "купен" КЕШ.... Защото явно е , че и ти не си гледал достаъчно голям , велик и качествен футбол за да говориш за такъв... Явно там в гетото, сте специалисти само зад клавиатурата, а дори не сте виждали на живо как изглежда единстадион за над 60 000 души...поне 95 процента от тук коментиращите ... Иди на мач на такива отбори(като мен ) виж футбостите за които говориш поне един път на живо... и после пиши.... Но със хора които не са излизали от общината кво да споря ....Или ходят един или два пъти до Софето... И са тадостни че са видяли света :)

Чичо Жоро,тва последното кво общо имаше...деменция...неориентираност в пространството...не ,живеем на село...но Лион си е точно толкова дървен ,колкото Наполи...и да нищо не разбираме от футбол...само който е ходил на мач.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-1 FT

Мнениеот realist » 05 окт 2018 19:40

Сега виждам, че според темата сме изравнили. Да не съм пропуснал някой гол :lol:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-1 FT

Мнениеот 9lives » 05 окт 2018 21:55

realist написа:Сега виждам, че според темата сме изравнили. Да не съм пропуснал някой гол :lol:


Искаше ми се амаа....
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 окт 2018 00:56

JorkoByrborko69 написа:Ти господине , явно много ги разбираш !!! Щом точно ми говориш за купен КЕШ , обясни коя година за последно не е "купен" КЕШ.... Защото явно е , че и ти не си гледал достаъчно голям , велик и качествен футбол за да говориш за такъв... Явно там в гетото, сте специалисти само зад клавиатурата, а дори не сте виждали на живо как изглежда единстадион за над 60 000 души...поне 95 процента от тук коментиращите ... Иди на мач на такива отбори(като мен ) виж футбостите за които говориш поне един път на живо... и после пиши.... Но със хора които не са излизали от общината кво да споря ....Или ходят един или два пъти до Софето... И са тадостни че са видяли света

За какъв купен КЕШ ти говоря, Бърборко?!?!?!?!! Марсилия ги уличиха в уговорени мачове във френското и така бяха станали шампиони на Франция и после взеха КЕШа. Президента им Бернар Тапи го вкараха в затвора, ама вече бяха спечелили КЕШ и нямаше как да им го отнемат. Ти като ти гледам набора, нормално е вече да ти се губят неща отпреди 25г. Ама добре, че помниш на колко голям стадион си ходил...извън София :lol: Ако знаеш, колко руси путки със силикон ходят по тея стадиони...ама те за разлика от теб поне се усещат и не влизат да се излагат по форуми, че разбират от футбол, щото са били на голям стадион :lol: :lol: :lol: Я на светни с тоя 69ти набор кой е великия футбол на живо дето ние сме го изпуснали? За Купата на Съветската Армия ли става въпрос :lol: Ей нищо не каза и за Лион-Наполи и кризите в другите отбори, ама поне те накарах да надхвърлиш себе си и да напишеш 3-4 поста без Хендерсън [offtopic]обаче като ти гледам другите коментари...най-добре се придържай към него :lol: :lol: :lol:[/offtopic]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 06 окт 2018 11:04

Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:Ти господине , явно много ги разбираш !!! Щом точно ми говориш за купен КЕШ , обясни коя година за последно не е "купен" КЕШ.... Защото явно е , че и ти не си гледал достаъчно голям , велик и качествен футбол за да говориш за такъв... Явно там в гетото, сте специалисти само зад клавиатурата, а дори не сте виждали на живо как изглежда единстадион за над 60 000 души...поне 95 процента от тук коментиращите ... Иди на мач на такива отбори(като мен ) виж футбостите за които говориш поне един път на живо... и после пиши.... Но със хора които не са излизали от общината кво да споря ....Или ходят един или два пъти до Софето... И са тадостни че са видяли света

За какъв купен КЕШ ти говоря, Бърборко?!?!?!?!! Марсилия ги уличиха в уговорени мачове във френското и така бяха станали шампиони на Франция и после взеха КЕШа. Президента им Бернар Тапи го вкараха в затвора, ама вече бяха спечелили КЕШ и нямаше как да им го отнемат. Ти като ти гледам набора, нормално е вече да ти се губят неща отпреди 25г. Ама добре, че помниш на колко голям стадион си ходил...извън София :lol: Ако знаеш, колко руси путки със силикон ходят по тея стадиони...ама те за разлика от теб поне се усещат и не влизат да се излагат по форуми, че разбират от футбол, щото са били на голям стадион :lol: :lol: :lol: Я на светни с тоя 69ти набор кой е великия футбол на живо дето ние сме го изпуснали? За Купата на Съветската Армия ли става въпрос :lol: Ей нищо не каза и за Лион-Наполи и кризите в другите отбори, ама поне те накарах да надхвърлиш себе си и да напишеш 3-4 поста без Хендерсън [offtopic]обаче като ти гледам другите коментари...най-добре се придържай към него :lol: :lol: :lol:[/offtopic]



Драги , я си избърши пяната по устата, успокой се малко поне и пак си помисли ... за Олимпик Лион ли пиша или за Олимпик Марсилия... май страдаш от старческа деменсия, като гледами дори в какво "време" пишеш - минало несвършено сякаш ги помниш ония времена... Един път "било" = така и така, друг път "беше"... , пишеш ми за някакви Купи на Съветската армия- след като темата е за Ливърпул Наполи и КЕШ, пишеш ми и за някакъв френски отбор сякаш някой някога го е споменавал...Забравяш много и ти е извинено явно или така си се родил или толкова си можеш , бъркаш се повече от лесно... явно не знаеш къде се намираш от време на време, това явно от нерви... и май че не знаеш вече какво и за кого пишеш :) Ай успокой се пий си хапчетата- лексотан ли какво там пиеш... и престани да ми ползваш Google и да се правиш , че едва ли не знаеш всичкои си бил жив свидетел на всичко...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 окт 2018 13:42

:shock: Бърборко, ама ти съвсем се омота. Намесихме втори Олимпик и ти вече му загуби края бе, човек. Кой бил на полуфинал, кой вдигал КЕШ...ами ако намесим и Олимпик Тетевен и ти ще трябва да се откажеш от футбола :lol: Ти затова ли постояно повтаряш за Хендерсън, щото ако споменеш Лалана и почваш да се бъркаш :lol: Знам че ще ти прозвучи адски ненормално, като ти гледам нивото, ама и други са били живи през 93г. Гугъл е направен за ейтакива като теб...за да могат да излизат извън село ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: KOPScousers, Ponko, timetowaste и 16 госта