КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 3918
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Ponko » 27 сеп 2018 00:21

Добре де, ако Робертсън се контузи кой ще го замести, Морено ли? Това означава отбора срещу когото играем да напада само от там.. а той винаги допуска топката МЕЖДУ краката си. Ако се контузи ВВД... защитата ще стане Матип-Ловрен или Гомез-Матип, или Гомез-Ловрен.. това са все варианти които сме видяли, че не работят добре. В средата иманай-много опции - Вайналдум, Кейта, Милнър, Хендерсън и Шакири, който може да мести и по крилото. Кой е добра алтернатива на Мане?

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот john barnes » 27 сеп 2018 00:26

Ponko написа:Добре де, ако Робертсън се контузи кой ще го замести, Морено ли? Това означава отбора срещу когото играем да напада само от там.. а той винаги допуска топката МЕЖДУ краката си. Ако се контузи ВВД... защитата ще стане Матип-Ловрен или Гомез-Матип, или Гомез-Ловрен.. това са все варианти които сме видяли, че не работят добре. В средата иманай-много опции - Вайналдум, Кейта, Милнър, Хендерсън и Шакири, който може да мести и по крилото. Кой е добра алтернатива на Мане?

Все въпроси без отговори...нека форумните спецове да отговорят. И аз това се чудех,но явно някои знаят повече от другите. Сега почват яките мачове и днес се видя,че имаме доста дупки,особено в защита.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот mitko9311 » 27 сеп 2018 00:36

Честита победа на Челси :)
Не виждам повод за притеснение взеха се 2от3 дерби мача. Няма как само победи да се редят, но можеше и тук да се спечели :) ;) Събота е важния мач и при Х или победа нещата вървят много добре ;)
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 27 сеп 2018 00:52

Какво е лудост? Да правиш едно и също и да очакваш различни резултати. Е няма как да стане. Тези петимата отзад от днес са ни донесли толкова мъки през последните няколко сезона, че няма и накъде! Няма какво да се чудим! Няма как да излезем със същите дупки и да очакваме различен резултат. Преди две-три-четири години с тези отзад такива мачове си ги губехме геройски и днес все едно се върнах във времето. Просто през целия мач в мен имаше едно неспокойно чувство с каквото свикнах последните 10 години. С 5 дупки в защита нямаше какво друго да очакваме. Както подчертах лудост е да правиш едно и също и да очакваш различен резултат. Има надежда обаче! Хубаво е че от началото на сезона спечелихме 6 от 6 във ВЛ и бихме ПСЖ в ШЛ с 5-ма съвсем различни отзад (с едно изключение където бяха 4-ма). С тази петица отзад мача свършваше 1:0 няма какво да се чудим и когато те играят това чувство на несигурност и липсата на спокойствие в мен ги няма. Промените при Клоп малко по малко се случват през последните 3 години и много скоро и резервната скамейка ще стане бомба както се случи със стартовия ни състав! ;) Търпение! Всичко ще си дойде на мястото! ;)
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 27 сеп 2018 01:12

john barnes написа:
Ponko написа:Добре де, ако Робертсън се контузи кой ще го замести, Морено ли? Това означава отбора срещу когото играем да напада само от там.. а той винаги допуска топката МЕЖДУ краката си. Ако се контузи ВВД... защитата ще стане Матип-Ловрен или Гомез-Матип, или Гомез-Ловрен.. това са все варианти които сме видяли, че не работят добре. В средата иманай-много опции - Вайналдум, Кейта, Милнър, Хендерсън и Шакири, който може да мести и по крилото. Кой е добра алтернатива на Мане?

Все въпроси без отговори...нека форумните спецове да отговорят. И аз това се чудех,но явно някои знаят повече от другите. Сега почват яките мачове и днес се видя,че имаме доста дупки,особено в защита.

А може би вие двамата знаете къде да намерите още 300 мил за играчи :lol: :lol: :lol:
Ами то, ако контузите титулярите за по 7 месеца всеки, наистина няма как да ви отговори човек. Това вашето си е жива параноя, говорите ми за варианта в който ние имаме 10 контузени, а другите отбори печелят всеки един мач с техните неконтузени титуляри и тяхната нечовешка дълбочина. Айде вие ми кажете освен Сити, кой друг отбор има по-голяма дълбочина от нас. Само те може да си позволят да им е контузен най-добрия играч и да не им личи. Вие ще отговорите ли кога сме имали повече дълбочина? Или и вие ще си замълчите? Щото на вашия въпрос "какво правим без ванДайк" Матип и Гомез ви отговориха с 3:0 в събота. Окса като се върне има ли кой да иде за 2,3 мача на другото крило? Вие ако така се разтрепервате при първата загуба не знам...Не е нормално да си задавате такива въпроси...няма треньор на света, който да не е кърпил за няколко мача с промяна на постове и тем подобни. Освен Пепи Комплексаря, той при играчите които завари успя да похарчи 700мил за две лета след това...онзи ден сами си призна в едно интервю "страхът да не загубя, ме мотивира" :lol: :lol: :lol: Бах ти комплексарското изказване! Айде моля ви, съберете сили и не се дръжте, като Пепи :idea:

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот SgtLiberty » 27 сеп 2018 06:00

Liverpool_EC написа:
john barnes написа:
Ponko написа:Добре де, ако Робертсън се контузи кой ще го замести, Морено ли? Това означава отбора срещу когото играем да напада само от там.. а той винаги допуска топката МЕЖДУ краката си. Ако се контузи ВВД... защитата ще стане Матип-Ловрен или Гомез-Матип, или Гомез-Ловрен.. това са все варианти които сме видяли, че не работят добре. В средата иманай-много опции - Вайналдум, Кейта, Милнър, Хендерсън и Шакири, който може да мести и по крилото. Кой е добра алтернатива на Мане?

Все въпроси без отговори...нека форумните спецове да отговорят. И аз това се чудех,но явно някои знаят повече от другите. Сега почват яките мачове и днес се видя,че имаме доста дупки,особено в защита.

А може би вие двамата знаете къде да намерите още 300 мил за играчи :lol: :lol: :lol:
Ами то, ако контузите титулярите за по 7 месеца всеки, наистина няма как да ви отговори човек. Това вашето си е жива параноя, говорите ми за варианта в който ние имаме 10 контузени, а другите отбори печелят всеки един мач с техните неконтузени титуляри и тяхната нечовешка дълбочина. Айде вие ми кажете освен Сити, кой друг отбор има по-голяма дълбочина от нас. Само те може да си позволят да им е контузен най-добрия играч и да не им личи. Вие ще отговорите ли кога сме имали повече дълбочина? Или и вие ще си замълчите? Щото на вашия въпрос "какво правим без ванДайк" Матип и Гомез ви отговориха с 3:0 в събота. Окса като се върне има ли кой да иде за 2,3 мача на другото крило? Вие ако така се разтрепервате при първата загуба не знам...Не е нормално да си задавате такива въпроси...няма треньор на света, който да не е кърпил за няколко мача с промяна на постове и тем подобни. Освен Пепи Комплексаря, той при играчите които завари успя да похарчи 700мил за две лета след това...онзи ден сами си призна в едно интервю "страхът да не загубя, ме мотивира" :lol: :lol: :lol: Бах ти комплексарското изказване! Айде моля ви, съберете сили и не се дръжте, като Пепи :idea:

Много точно казано.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот john barnes » 27 сеп 2018 08:01

Никой не се е разтреперал,просто се вижда,че нямаме чак такава дълбочина в състава,както му се иска на всеки. Викаш 300млн трябвали-ами нали янките давали,ми да ги дадат тогава и Клоп знае кой да купи.Айде нека не говорим наизуст,защото всички знаем как “дава” чичо скрудж...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1625
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот kadett1 » 27 сеп 2018 08:25

Сега се мятаме на двата полюса във форума. Истината е някъде по средата. Един път никога не сме имали по голяма дълбочина , даже и при Бенитес, от друга страна може би наистина има нужда от две , три нови попълнения - бекове , централен защитник и крило, но всичко с времето си. Основата я имаме и сега е достатъчно да се вземат 1-2 класни попълнения на прозорец, което си е доизграждане, а не 6-7 човека. Аз виждам критични липси при бековете и евентуално централен защитник, другите постове са горе-долу добре. А и тази загуба не означава нищо , истината е в събота - там ще се види истинското ни състояние в момента.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 27 сеп 2018 09:20

kadett1 написа:Сега се мятаме на двата полюса във форума. Истината е някъде по средата. Един път никога не сме имали по голяма дълбочина , даже и при Бенитес, от друга страна може би наистина има нужда от две , три нови попълнения - бекове , централен защитник и крило, но всичко с времето си. Основата я имаме и сега е достатъчно да се вземат 1-2 класни попълнения на прозорец, което си е доизграждане, а не 6-7 човека. Аз виждам критични липси при бековете и евентуално централен защитник, другите постове са горе-долу добре. А и тази загуба не означава нищо , истината е в събота - там ще се види истинското ни състояние в момента.

Това е! Имаме дълбочина, но има още какво да се желае.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wu_dnica » 27 сеп 2018 10:06

PSvilenov написа:Азар искам да го видя това как ще го направи срещу Ван Дайк, Робъртсън и Алисън ... Тия да благодарят на Стъридж , че е скапан лаком нещастник , че и некадърен даже . Контузиите не са му проклятие , а дар от съдбата . Нека по малко му гледаме извращенията.....

Направо можеш да изчезнеш ...ако беше вкарал удара преди това друго щеше да говориш...къв ти е проблема с него и що да е лаком не разбрах...перфектен мач за Стъридж...надявам се да продължава все така...много ме изкефи
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта