КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 27 сеп 2018 12:04

Е, ако беше, ама не вкара. Вчера стана ясно защо Клоп предпочита да играе с Фирмино. Бразилеца се връща и помага, и атаки гради, и подава. Не се чудете после що играе.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 27 сеп 2018 13:22

Alonso_Massa написа:
kadett1 написа:Сега се мятаме на двата полюса във форума. Истината е някъде по средата. Един път никога не сме имали по голяма дълбочина , даже и при Бенитес, от друга страна може би наистина има нужда от две , три нови попълнения - бекове , централен защитник и крило, но всичко с времето си. Основата я имаме и сега е достатъчно да се вземат 1-2 класни попълнения на прозорец, което си е доизграждане, а не 6-7 човека. Аз виждам критични липси при бековете и евентуално централен защитник, другите постове са горе-долу добре. А и тази загуба не означава нищо , истината е в събота - там ще се види истинското ни състояние в момента.

Това е! Имаме дълбочина, но има още какво да се желае.

Еми то миналия сезон се ревеше, че нямало, сега идват Алисон, Кейта, Фабиньо и Шакири и пак нямало :lol: :lol: :lol: Сега ясно, че Морено, Ловрен и Миньоле не са цветя за мирисане, ама няма как да се угоди на всички. Някои ще трябва да изкарат И този сезон незадоволени :lol:
wu_dnica написа:перфектен мач за Стъридж...надявам се да продължава все така...много ме изкефи

Перфектен щеше да е ако беше вкарал онзи фрапантен пропуск и да ни запуши устите дет се вика. Аз обаче се чудя, защо само и единствено Стъридж не гони и не напъва толкова, колкото другите играчи в отбора. Мислиш ли, че има писмено разрешително да не бяга много? Не мога да си го обесня аз това, кое точно му пречи да участва активно в преста и да помага на отбора? Има подобрение, ама даже и след него от самолет се вижда, че е най.......незаинтересован от пресата на отбора.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот PSvilenov » 27 сеп 2018 13:22

wu_dnica написа:
PSvilenov написа:Азар искам да го видя това как ще го направи срещу Ван Дайк, Робъртсън и Алисън ... Тия да благодарят на Стъридж , че е скапан лаком нещастник , че и некадърен даже . Контузиите не са му проклятие , а дар от съдбата . Нека по малко му гледаме извращенията.....

Направо можеш да изчезнеш ...ако беше вкарал удара преди това друго щеше да говориш...къв ти е проблема с него и що да е лаком не разбрах...перфектен мач за Стъридж...надявам се да продължава все така...много ме изкефи

Ами всеки с мнението си колега. Аз не харесвам Стъридж от дуета му със Суарес още . Да ме питаш защо е лаком е да ме питаш защо през зимата вали сняг .... Няма да коментирам тази тема . Понякога вкарва важни голове , понякога вади важни мачове , но да реализира една ситуация от 3-4 възможни го може Дани Ингс, Дивок Ориджи и Доминик Соланке .

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот 9lives » 27 сеп 2018 13:34

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T_vZi3FekBY[/youtube]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wu_dnica » 27 сеп 2018 14:33

PSvilenov написа:
wu_dnica написа:
PSvilenov написа:Азар искам да го видя това как ще го направи срещу Ван Дайк, Робъртсън и Алисън ... Тия да благодарят на Стъридж , че е скапан лаком нещастник , че и некадърен даже . Контузиите не са му проклятие , а дар от съдбата . Нека по малко му гледаме извращенията.....

Направо можеш да изчезнеш ...ако беше вкарал удара преди това друго щеше да говориш...къв ти е проблема с него и що да е лаком не разбрах...перфектен мач за Стъридж...надявам се да продължава все така...много ме изкефи

Ами всеки с мнението си колега. Аз не харесвам Стъридж от дуета му със Суарес още . Да ме питаш защо е лаком е да ме питаш защо през зимата вали сняг .... Няма да коментирам тази тема . Понякога вкарва важни голове , понякога вади важни мачове , но да реализира една ситуация от 3-4 възможни го може Дани Ингс, Дивок Ориджи и Доминик Соланке .

Щом го сравняваш с тия,няма кво да обсъждаме...човека е във форма и вкарва подобаващо...пропуска в началото на второто ли визираш...след това нали вкара кво...с негов гол щяхме да спечелим...има докосване и я 'пипа' мноого добре...не знам къде гледаш. Естествено че ще е лаком ,та това е в кръвта на един топ нападател.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wu_dnica » 27 сеп 2018 14:39

Перфектен щеше да е ако беше вкарал онзи фрапантен пропуск и да ни запуши устите дет се вика. Аз обаче се чудя, защо само и единствено Стъридж не гони и не напъва толкова, колкото другите играчи в отбора. Мислиш ли, че има писмено разрешително да не бяга много? Не мога да си го обесня аз това, кое точно му пречи да участва активно в преста и да помага на отбора? Има подобрение, ама даже и след него от самолет се вижда, че е най.......незаинтересован от пресата на отбора.[/quote]
Абсолютно съм сигурен че има разрешението да не бяга толкова. От него не се очаква това. Той е друг тип нападател,не като Фирмино. Харесвам ги и двамата,но са различни бири. Та това си е богатство и две различни опции. От него просто се очаква да е на точното място...и той го прави. Напоследък дори раздава и пасове от по задна позиция...загледайте се. А ако беше вкарал онзи шут...мача свършваше и щяхте да го величаете.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот plmar » 27 сеп 2018 20:20

Обаче е гот, загуба(първа) в мач вид контрола, и веднага 10 страници! Ако някой си е мечтал за 100 победи, да му кажа- объркал се е! Предвид петимата нови отзад, първи гол от засада, какво повече можем да искаме! Няма друг отбор с такава дълбочина отзад! Стърко си е чиста проба хиена пред гола, но без игрова практика към момента. А ако не греша има 3гола. Т'ва да не е мандра та да искаме повече! Повече от титулярите в събота! Т'ва е!
Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12369
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wolf » 27 сеп 2018 20:25

Сити без Де Брюин са пълна скръб само да кажем. Относно скамейката това...
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот kadett1 » 27 сеп 2018 21:53

wolf написа:Сити без Де Брюин са пълна скръб само да кажем. Относно скамейката това...

Айде сега, пълна скръб, само че идва следващата събота и да не се окаже, че не са пълна скръб. Много си навирихме носовете, да не ни върнат следващите 2 мача на място, което няма да ни се нрави толкова. Айде малко по скромно, че няма на какво толкова да се опрем.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: КНЛ: Ливърпул - Челси 26.09.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот plmar » 27 сеп 2018 22:04

kadett1 написа:
wolf написа:Сити без Де Брюин са пълна скръб само да кажем. Относно скамейката това...

Айде сега, пълна скръб, само че идва следващата събота и да не се окаже, че не са пълна скръб. Много си навирихме носовете, да не ни върнат следващите 2 мача на място, което няма да ни се нрави толкова. Айде малко по скромно, че няма на какво толкова да се опрем.


"Няма на какво толкова да се опрем" . След 7от7. Кой от тия 7 ни натисна, камо ли упражни натиск? Браво бе!
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: slash1912 и 13 госта