ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот SgtLiberty » 22 сеп 2018 20:05

Дано ВВД е добре и защо смени Шакири да не би и той да се контузи?
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6419
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот john barnes » 22 сеп 2018 20:08

Ван Дайк е ключов играч,дано наистина не е нещо сериозно,че не ми се гледат пак изцепки отзад. Шакири никой не знае защо го смениха,направи силно първо полувреме,беше замесен във двата гола. Все още чакам Фабиньо да дебютира,но май няма да е скоро.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот PSvilenov » 22 сеп 2018 20:23

john barnes написа:Ван Дайк е ключов играч,дано наистина не е нещо сериозно,че не ми се гледат пак изцепки отзад. Шакири никой не знае защо го смениха,направи силно първо полувреме,беше замесен във двата гола. Все още чакам Фабиньо да дебютира,но май няма да е скоро.

Е той дебютира . 3 минути в шампионска лига , засега толкова . На кой на мястото да го пусне като Милнър , Хендерсън , Вайналдум и Кейта , защо не и Шакири в халфовата пръскат ?

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот jelew73 » 22 сеп 2018 20:29

SgtLiberty написа:Дано ВВД е добре и защо смени Шакири да не би и той да се контузи?

ВВД е с натъртени ребра. Нож с две остриета може да е ок, но може и да е много болезнено. Клоп казва след мача, че никога досега не е сменял на почивката играч след такова представяне като Шак днес, но е искал повече задържане и контрол след почивката. Шак не е контузен. ;)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 сеп 2018 20:44

Спокойна и очаквана победа, единствения лесен мач през септември, се оказа още по-лесен след един едничък удар на Саутхямптън в рамката. Осем поредни мача на Анфийлд във ВЛ без допуснат гол. Никак не е зле за треньор, който "не разбира от защита". Толков комфортна победа, че чак няма какво да се коментира. Вече и хейтърите, дето все ги раждат едни, ги няма да ни кажат за разкритието си...явно родилните им мъки ще продължават :lol: :lol: :lol:

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 22 сеп 2018 21:23

PSvilenov написа:Усмивката на Салах при гола . Priceless ! Дано продължи все така . Играта се върти около него все още и нещата му се получават , освен вкарването . Мане ми прави все по лошо впечатление. Последните 3 мача сигурно я би от дистанция 20 пъти вместо да я подаде . Силно казано мразя, но не харесвам такива играчи . Неслучайно мнението ми за Стъридж е сравнително ниско ( колкото може да е ниско за играч от неговата класа ) . Робъртсън , Ван Дайк , Хендерсън и Вайналдум са над всички днес ( и не само )


Ммм , не съм съгласен за Мане... Клоп го е пуснал малко по-назад за да "връзва" играта някак си.... Само с дефанзивни играчи и най-вече с твоя любимец Данчо Стреса(най-слабия играч на терена, не само в Ливърпул днес) в центъра -кажи ми кой да изнесе топката...Добре , че второто полувреме пусна тежката артилерия с класни играчи в центъра като Милнър и Кейта, та задържахме мача... Явно си гледал друг мач след като не ти хареса раздаването на Мане и крайно незабележимото присъствие на Данчно Стреса на терена(след като е сред най-добрите според теб за мача...:)) . Поне запомни ли колко точни и колко грешни паса даде..и колко пъти изобщо успя да отнеме топката, защото аз видях 2 отнемания за целия мач и само един свестен добър пас в дълбочина, само търчеше нагоре надоле -за такива хората са казали-луд умора няма... Тоя ако трябва сто пъти ще повторя , че не само не заслужава да е капитан но няма място в този отбор... Когато е на терена все едно играем с 10 цяло и 1/3 играча !
Последна промяна от JorkoByrborko69 на 22 сеп 2018 21:27, променено общо 1 път.

На линия
Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот wolf » 22 сеп 2018 21:27

Liverpool_EC написа:Спокойна и очаквана победа, единствения лесен мач през септември, се оказа още по-лесен след един едничък удар на Саутхямптън в рамката. Осем поредни мача на Анфийлд във ВЛ без допуснат гол. Никак не е зле за треньор, който "не разбира от защита". Толков комфортна победа, че чак няма какво да се коментира. Вече и хейтърите, дето все ги раждат едни, ги няма да ни кажат за разкритието си...явно родилните им мъки ще продължават :lol: :lol: :lol:

Очертава се жизненоважно да бием Сити и Челси и да си осигурим малко комфорт
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот SgtLiberty » 22 сеп 2018 22:17

jelew73 написа:
SgtLiberty написа:Дано ВВД е добре и защо смени Шакири да не би и той да се контузи?

ВВД е с натъртени ребра. Нож с две остриета може да е ок, но може и да е много болезнено. Клоп казва след мача, че никога досега не е сменял на почивката играч след такова представяне като Шак днес, но е искал повече задържане и контрол след почивката. Шак не е контузен. ;)



Мерси много за инфото, ВВД е машинка ще се оправи бързо. Най - лошият случай Джо и Матип не изглеждаха зле заедно пък Ловрен скоро се завръща.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00|

Мнениеот PSvilenov » 22 сеп 2018 23:07

JorkoByrborko69 написа:
PSvilenov написа:Усмивката на Салах при гола . Priceless ! Дано продължи все така . Играта се върти около него все още и нещата му се получават , освен вкарването . Мане ми прави все по лошо впечатление. Последните 3 мача сигурно я би от дистанция 20 пъти вместо да я подаде . Силно казано мразя, но не харесвам такива играчи . Неслучайно мнението ми за Стъридж е сравнително ниско ( колкото може да е ниско за играч от неговата класа ) . Робъртсън , Ван Дайк , Хендерсън и Вайналдум са над всички днес ( и не само )


Ммм , не съм съгласен за Мане... Клоп го е пуснал малко по-назад за да "връзва" играта някак си.... Само с дефанзивни играчи и най-вече с твоя любимец Данчо Стреса(най-слабия играч на терена, не само в Ливърпул днес) в центъра -кажи ми кой да изнесе топката...Добре , че второто полувреме пусна тежката артилерия с класни играчи в центъра като Милнър и Кейта, та задържахме мача... Явно си гледал друг мач след като не ти хареса раздаването на Мане и крайно незабележимото присъствие на Данчно Стреса на терена(след като е сред най-добрите според теб за мача...:)) . Поне запомни ли колко точни и колко грешни паса даде..и колко пъти изобщо успя да отнеме топката, защото аз видях 2 отнемания за целия мач и само един свестен добър пас в дълбочина, само търчеше нагоре надоле -за такива хората са казали-луд умора няма... Тоя ако трябва сто пъти ще повторя , че не само не заслужава да е капитан но няма място в този отбор... Когато е на терена все едно играем с 10 цяло и 1/3 играча !

Клоп пуска Мане като типична "десятка " от средата на миналият сезон , не само днес . Това не виждам как променя факта , че Мане стреля вместо да подава :? Колкото до останалите 4-5 реда небивалици дето си изписал си признавам , че ги прочетох през редовете набързо . Нямам нерви , време или желание да ти (ви) обяснявам защо не си прав (сте прави) .

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхамптън 22.09.2018 |17:00| 3-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 22 сеп 2018 23:08

Жалко за Ван Дайк. Клоп успокои, че няма нищо сериозно, но пък е логично да си почине през седмицата, а за уикенда да е готов, но определено не трябва да се рискува със здравето му по-добре да изкараме 2-3 седмици без него отколкото да се усложнят нещата и да трябва да караме 2-3 месеца без него. Иначе 6 от 6 (7 от 7)! Някой ако ми беше казал, че ще започнем толкова добре нямаше да му повярвам честно казано. Починаха си някои играчи и очаквам през седмицата да си починат още от играчите ни, за да сме свежи за по-важния мач с Челси.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kingofpop и 48 госта