ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00| 3-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот john barnes » 19 сеп 2018 00:14

wu_dnica написа:Не на 4лв на мах фах ли кви са там :twisted: :twisted: :twisted:

Стига сте ревали,ами си прекарайте правилната кабелна-за Варна е МСАТ,за другите градове не знам.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Ponko
Мнения: 3916
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот Ponko » 19 сеп 2018 00:15

Добра игра на защитата. ВВД успешно успява да я ръководи. Салах е просто скалдален и е време да бъде пратен на пейката за 2-3 мача. Браво на Стъридж и Фирмино, че вкарах тези така важни голове за Ливърпул. Милнър е безпогрешен от дузпата. Важни три точки, имайки предвид равния мач в Белград.
Последна промяна от Ponko на 19 сеп 2018 00:21, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот wu_dnica » 19 сеп 2018 00:15

SilentKiller написа:Минута преди гола на Фирмино ако Дракслер беше вкарал за 2-3 вместо да удари топката като топор и да нацели Ван Дайк, сега други неща щяха да се пишат. :roll:
Мачът можеше/трябваше да бъде решен много по-рано, вместо това се показаха типичните слабости от миналия сезон и глупаво допуснати голове след 75 минута.

Хитрец в началото на полувремето гола на Стъридж трябваше да бъде зачетен...първо играе с топката...след това е контакта...ако след това мане беше вкарал от малкия ъгъл мача свършва...ако тренд беше вкарал прекия мача свършва...ако Салах не беше сбъркал тия не можеха да припарят ..тъй че не ми говори за ако паляк
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот wu_dnica » 19 сеп 2018 00:18

john barnes написа:
wu_dnica написа:Не на 4лв на мах фах ли кви са там :twisted: :twisted: :twisted:

Стига сте ревали,ами си прекарайте правилната кабелна-за Варна е МСАТ,за другите градове не знам.

Ква да рева ве Джон ...за диеми от 4 вече са 6 и аз не знам ..ся си правят монополни врътки и качили и на булсата тия мах естествено кодирани..ай дай и там 4 лв...не е за парите ...важен е принципа Бах ги в помиярите
Последна промяна от wu_dnica на 19 сеп 2018 00:22, променено общо 2 пъти.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот john barnes » 19 сеп 2018 00:20

Не бе,то е ясно че не трябва да им се плаща. Мсат имат над 20 спортни канала със ХД качество и затова пуснах кабела и сега си гледам всякакви мачове,без да им плащам на мтела и киро гела.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот SilentKiller » 19 сеп 2018 00:41

wu_dnica написа:
SilentKiller написа:Минута преди гола на Фирмино ако Дракслер беше вкарал за 2-3 вместо да удари топката като топор и да нацели Ван Дайк, сега други неща щяха да се пишат. :roll:
Мачът можеше/трябваше да бъде решен много по-рано, вместо това се показаха типичните слабости от миналия сезон и глупаво допуснати голове след 75 минута.

Хитрец в началото на полувремето гола на Стъридж трябваше да бъде зачетен...първо играе с топката...след това е контакта...ако след това мане беше вкарал от малкия ъгъл мача свършва...ако тренд беше вкарал прекия мача свършва...ако Салах не беше сбъркал тия не можеха да припарят ..тъй че не ми говори за ако паляк

Казвам просто, че даден резултат тотално променя коментарите за мача, нищо друго. Ако Дракслер беше вкарал за 2-3, Ливърпул пак щеше да е играл толкова добре и да е създал същия голям брой положения, но щеше да се коментира как глупаво е допуснат обрат, въпреки че противникът е бил надигран. Има сумати подобни мачове и миналия и по-предишния сезон с такива допуснати голове в края след като Ливърпул е имал игрово превъзходство през целия мач. Тоя сезон засега не допускате такива голове макар отново да се забелязва отпускане в последната третина на мачовете.

п.п. палякът е вашия треньор, който накрая никога не печели нищо. ;)

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот wu_dnica » 19 сеп 2018 00:50

SilentKiller написа:
wu_dnica написа:
SilentKiller написа:Минута преди гола на Фирмино ако Дракслер беше вкарал за 2-3 вместо да удари топката като топор и да нацели Ван Дайк, сега други неща щяха да се пишат. :roll:
Мачът можеше/трябваше да бъде решен много по-рано, вместо това се показаха типичните слабости от миналия сезон и глупаво допуснати голове след 75 минута.

Хитрец в началото на полувремето гола на Стъридж трябваше да бъде зачетен...първо играе с топката...след това е контакта...ако след това мане беше вкарал от малкия ъгъл мача свършва...ако тренд беше вкарал прекия мача свършва...ако Салах не беше сбъркал тия не можеха да припарят ..тъй че не ми говори за ако паляк

Казвам просто, че даден резултат тотално променя коментарите за мача, нищо друго. Ако Дракслер беше вкарал за 2-3, Ливърпул пак щеше да е играл толкова добре и да е създал същия голям брой положения, но щеше да се коментира как глупаво е допуснат обрат, въпреки че противникът е бил надигран. Има сумати подобни мачове и миналия и по-предишния сезон с такива допуснати голове в края след като Ливърпул е имал игрово превъзходство през целия мач. Тоя сезон засега не допускате такива голове макар отново да се забелязва отпускане в последната третина на мачовете.

п.п. палякът е вашия треньор, който накрая никога не печели нищо. ;)

Ние такъв си го харесваме...и аз отпускане не видях...просто грешка...хващат те в крачка и бам...казах че класата отпред си я имат. Естествено че някви положения променят мача и резултата и коментарите...кво ми разтягаш локуми....както можеше да допуснем напълно не заслужен х или загуба...така от същите тия положения можеше да ги пребием
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот SgtLiberty » 19 сеп 2018 01:02

Тоя психично болния да не e брат на лавината ,чий го дирите тук не знам като и фейсбук в страницата на Ливърпул пълно със фенове на манафите,каква е тая обсебеност към нашия отбор не знам.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот john barnes » 19 сеп 2018 01:06

SgtLiberty написа:Тоя психично болния да не e брат на лавината ,чий го дирите тук не знам като и фейсбук в страницата на Ливърпул пълно със фенове на манафите,каква е тая обсебеност към нашия отбор не знам.

Е как бе,всички ни кълнат и ги е страх от нас,затова и пишат небивалици по форумите. Фенчета на всякакви отбори,тръгнали да ми коментират Ливърпул. Всичко е от злоба и завист,ама хич да не ти пука.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 19 сеп 2018 01:20

Тия направо ги пребихме, още в 10 мин стана ясно, че вратаря им ще е играч на мача за ПСЖ. Двата им гола абсолютно случайни, топката попадаше в тях след рикошети в наши защитници. Големите им звезди за цял мач създадоха един заучен корнер, който Мбапе изтърва. Неймар след като Мане го прати на първия ред зад вратата с онзи финт, забрави да се върне на терена, звезда ли бе да го опишеш. Клоп постоянно атакуваше отдясно, щото оня го мързи да връща. Тухел пък излезе със 5 защитници и при 2:1 за нас само дефанзивни смени направи. Бахти треньора. Равния щеше да е един от най-незаслужените равни...ама Фирмино казал на Клоп: " Шефе само с едно око не съм вкарвал още" :lol: :lol: :lol: Единственото хубаво което видях от ПСЖ, бяха феновете им, които не спряха да пеят за 1 секунда дори. Обаче след 70 мин полузащитата ни поиздиша, само Джини продължаваше на познатото ниво. Салах сбърка за гола, ама и Мбапе се насра идентично за нашия 3ти такаче няма нужда от излишни драми.
Сега Аковците и Разкриващите ще трябва да чакат следващия ни мач. В събота от 5 играем със Саутхямптън хейтяги мили, заповядайте всички наредени пред телевизора да гледате футбол с марка Ливърпул, щото мен ме боли фуя от кой отбор сте и на кой канал сте :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: chucknoris и 12 госта