ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00| 3-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17328
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот slash1912 » 19 сеп 2018 07:16

"No look" party :twisted:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот Real » 19 сеп 2018 09:24

Продължаваме да бием, без да сме във форма. Продължавам да се чудя, нужно ли е да влизаме? Ми то ш'стане страшно - фобии, депресия, масови самоубийства... По-добре така, с лека драма, с малка разлика, да може Тухел да каже, че резултата не е реален, че са показали характер, че тия на Клоп били научени "да правят сложни неща".... Оня 200-милионния мангал не е ли научен, та Мане трябваше да го учи на финтове? По болезнения начин. Направо се чудя как не влезе в болница, след като така му усукаха кръста.
Някой наскоро се оплакваше, че Боби не вкарвал... Сега, нещо, рекламации? Към Джо Гомес забележки? Трент? 10-милионния Анди?Клоп с лапетата направи смешни петролните звИзди на Насерко. Някой ще ревне ли що Фабиньо и Шакири получиха малко време?
Потрошихме "големите фаворити" и не заради мощта на Анфийлд, щото немалко време играхме пред тяхна публика, ония голите бяха къде по-шумни. Потрошихме ги, щото (все още) Футболът е по-важен от шопинга. (...Джони, сега разбираш ли що не искам камиларски собственик, а треньор и играчи със сърце?).
Голям мач! С много емоции, шоу, характер... Както трябва да бъде!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот hydetoshi » 19 сеп 2018 10:33

kingofpop написа:Салах е скандален последните мачове...

След контузията или няма никога да стигне отново предишното ниво или ще бъде въпрос на много усилия и време. За този сезон съм дал прогноза ,че преко сили ще достигне до 10-12 гола. А ако не вкара в 5-6 мача поред,може и да потърка пейката още преди Нова година. Рамос е страшен"играч" и всички виждаме резултата. Скоро си мислех,дали за футболисти с подобно тенденциозно отношение към противниците ,освен наказанията от страна на Федерациите не трябва да се търси и съдебна отговорност. Дали ще изпраскаш някой футболист в мача с цел да го контузиш,или ще излезеш на улицата и примерно ще халосаш някой случаен и ще му нанесеш телесна повреда,аз не виждам разлика. Но за второто може и в затвора да влезеш.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот hydetoshi » 19 сеп 2018 10:45

wu_dnica написа:
john barnes написа:
wu_dnica написа:Не на 4лв на мах фах ли кви са там :twisted: :twisted: :twisted:

Стига сте ревали,ами си прекарайте правилната кабелна-за Варна е МСАТ,за другите градове не знам.

Ква да рева ве Джон ...за диеми от 4 вече са 6 и аз не знам ..ся си правят монополни врътки и качили и на булсата тия мах естествено кодирани..ай дай и там 4 лв...не е за парите ...важен е принципа Бах ги в помиярите

Диемите не са ли вече по 7? Големи хитреци. Едните дават едно,другите второ,третите трето. Е как да ги имаш всички? То трябва да се работи само за кабеларката. Да се съберат и да се разберат- пакет спорт еди колко си лева и като го вземеш гледаш,като хората,пък те да си делят помежду си келепира. Ама не ! Алчността ще унищожи света! А да поставяш подобни условия в държава ,като България е същото,като да "вземеш на босия опинците".
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12365
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот wolf » 19 сеп 2018 11:43

hydetoshi написа:
kingofpop написа:Салах е скандален последните мачове...

След контузията или няма никога да стигне отново предишното ниво или ще бъде въпрос на много усилия и време. За този сезон съм дал прогноза ,че преко сили ще достигне до 10-12 гола. А ако не вкара в 5-6 мача поред,може и да потърка пейката още преди Нова година. Рамос е страшен"играч" и всички виждаме резултата. Скоро си мислех,дали за футболисти с подобно тенденциозно отношение към противниците ,освен наказанията от страна на Федерациите не трябва да се търси и съдебна отговорност. Дали ще изпраскаш някой футболист в мача с цел да го контузиш,или ще излезеш на улицата и примерно ще халосаш някой случаен и ще му нанесеш телесна повреда,аз не виждам разлика. Но за второто може и в затвора да влезеш.

Контузията му беше за месец и не беше на краката. Дай по сериозно.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Plovdiv_1926
Мнения: 1226
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот Plovdiv_1926 » 19 сеп 2018 12:50

Истината е, че още към края на миналия сезон Салах беше горе-долу предсказуем за защитите на противниците и головете му значително намаляха. И все пак според мен ще стигне до 15-20 гола за сезона, което ще е доста добра бройка. Определено не е в кондиция, Мане също, но той е няколко идеи по-напорист и си вкарва въпреки сериозния брак в пасовете му.


Бобо почна да се връща на познатото ниво, с което очаквам Салах и Мане също значително да вдигнат оборотите, което ще е доста важно за следващите три мача от шампионата, които могат да очертаят как се нареждат претендентите за титлата.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот plmar » 19 сеп 2018 14:29

Не знам за вас, но аз съм направо изумен от реакцията на Сала при гола на Боби, тоя просто беше бесен на фона на ликуващия Клоп!?
Изображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот wu_dnica » 19 сеп 2018 14:45

plmar написа:Не знам за вас, но аз съм направо изумен от реакцията на Сала при гола на Боби, тоя просто беше бесен на фона на ликуващия Клоп!?

Честно казано ми изглежда ядосан...взеха му славата? Майната му на отбора и победата? Двете мюсюлманчета отпред...предлагам да се стегнете че ставате бетер примадоната Роналдо...не си подават не са във форма,физиономии след смяна ...не се кефят на головете на колегите...нашокване на канчета очаквам :evil:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - ПСЖ 18.09.2018 |22:00|

Мнениеот plmar » 19 сеп 2018 15:02

wu_dnica написа:
plmar написа:Не знам за вас, но аз съм направо изумен от реакцията на Сала при гола на Боби, тоя просто беше бесен на фона на ликуващия Клоп!?

Честно казано ми изглежда ядосан...взеха му славата? Майната му на отбора и победата? Двете мюсюлманчета отпред...предлагам да се стегнете че ставате бетер примадоната Роналдо...не си подават не са във форма,физиономии след смяна ...не се кефят на головете на колегите...нашокване на канчета очаквам :evil:


Е ма в средата на септември с "Майната му на отбора" за къде? Не се кефят на головете на колегите, физиономии след смяна! Нещо много станаха бонусите за нас. А браздата е много, многоооо дълга.
Изображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта