ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30|

Мнениеот john barnes » 13 авг 2018 00:40

Onq написа:
john barnes написа:Да,имаме пет защитника,ама само Върджил е класа. Няма ли го него,ще ти припомня,че имаме още четири защитника...

В този ред на мисли. Ливърпул има милиони верни фенове, но има и милиони фенове мрънкачи, които винаги са недоволни. Ти специално си с леко раздовение на личността. Болен фен на Клоп, който не спира да обяснява как сме нямали ЦЗ и типична десятка. Хем Клоп е най-великият, хем селекцията му куца. Ставай от Евъртън, нали великият и неповторим Мина играе там. Така ще имаш така необходиият ти ЦЗ.

Точно ти ли ще ми даваш наклон,от кой отбор да ставам? Поредния дървен философ. Във тоя форум взе да става още по-зле отпреди...аз задавам въпрос,той ми тръгнал да ми обяснява от кой отбор да ставам. Да,селекцията на Клоп имаше нужда от още двама класни играчи,но янките спряха кранчето,защото няма продажби. Не е като минали години-продаваш си звездата и финансираш селекцията. Тоя път трябваше да се бръкнат...не виждам какво общо има селекцията със това,че уважавам и ценя работата на Клоп за клуба???
Последна промяна от john barnes на 13 авг 2018 00:47, променено общо 1 път.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30|

Мнениеот john barnes » 13 авг 2018 00:44

plmar написа:
john barnes написа:Всичко е прекрасно,но....искам някой да ми каже,ако недай си боже се контузи върджил,кво прайм? Кой ще играе в защита? Та ние нямаме класен централен защитник,освен него. Трябва да вземем някой под наем или свободен агент докрая на август. Много се надявах на матип,но той взе често да се контузва. Това ме притеснява,че нямаме достоен заместник на ван дайк.


Грешка! Ако Ловрен не беше наш играч, към момента щяха да го искат всички начело с Пеп, като заместник на стъкления! К'во лошо видя в играта на Джо днес да речем?

Човек,ти сериозен ли си за ловрен? Това е най-голямата дупка в отбора,след него веднага се нарежда данчо стреса! Гомез нали не чакаш да ти е класа във дербита или завързани мачове? Днес тия бяха умрели,но има кофти отбори. Клаван няма да го коментирам даже,Матип не е лош,но явно и той чуплив. Както и да е,дано Върджил е здрав и изиграе възможно най-много мачове!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30|

Мнениеот SgtLiberty » 13 авг 2018 00:56

slash1912 написа:Изображение
Тренера се подвизава из ФБ :lol:


Класика :lol: Ех времена.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30|

Мнениеот Onq » 13 авг 2018 07:39

john barnes написа:
Onq написа:
john barnes написа:Да,имаме пет защитника,ама само Върджил е класа. Няма ли го него,ще ти припомня,че имаме още четири защитника...

В този ред на мисли. Ливърпул има милиони верни фенове, но има и милиони фенове мрънкачи, които винаги са недоволни. Ти специално си с леко раздовение на личността. Болен фен на Клоп, който не спира да обяснява как сме нямали ЦЗ и типична десятка. Хем Клоп е най-великият, хем селекцията му куца. Ставай от Евъртън, нали великият и неповторим Мина играе там. Така ще имаш така необходиият ти ЦЗ.

Точно ти ли ще ми даваш наклон,от кой отбор да ставам? Поредния дървен философ. Във тоя форум взе да става още по-зле отпреди...аз задавам въпрос,той ми тръгнал да ми обяснява от кой отбор да ставам. Да,селекцията на Клоп имаше нужда от още двама класни играчи,но янките спряха кранчето,защото няма продажби. Не е като минали години-продаваш си звездата и финансираш селекцията. Тоя път трябваше да се бръкнат...не виждам какво общо има селекцията със това,че уважавам и ценя работата на Клоп за клуба???


Време беше да превключиш на любимата опорна точка на всички мрънкачи. Клоп иска ама янките не дават. Купиха му най-скъпите вратар и защитник, но пак са скръндзи. После на мен казваш дървен философ, хаххахахахахахахахха.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Мнениеот Sardukar » 13 авг 2018 09:12

Честита победа! Почнахте повече от убедително.
Ще видим дали ще спечелите нещо или ще си останете симпатяги : )
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30|

Мнениеот john barnes » 13 авг 2018 10:18

Onq написа:
john barnes написа:
Onq написа:
john barnes написа:Да,имаме пет защитника,ама само Върджил е класа. Няма ли го него,ще ти припомня,че имаме още четири защитника...

В този ред на мисли. Ливърпул има милиони верни фенове, но има и милиони фенове мрънкачи, които винаги са недоволни. Ти специално си с леко раздовение на личността. Болен фен на Клоп, който не спира да обяснява как сме нямали ЦЗ и типична десятка. Хем Клоп е най-великият, хем селекцията му куца. Ставай от Евъртън, нали великият и неповторим Мина играе там. Така ще имаш така необходиият ти ЦЗ.

Точно ти ли ще ми даваш наклон,от кой отбор да ставам? Поредния дървен философ. Във тоя форум взе да става още по-зле отпреди...аз задавам въпрос,той ми тръгнал да ми обяснява от кой отбор да ставам. Да,селекцията на Клоп имаше нужда от още двама класни играчи,но янките спряха кранчето,защото няма продажби. Не е като минали години-продаваш си звездата и финансираш селекцията. Тоя път трябваше да се бръкнат...не виждам какво общо има селекцията със това,че уважавам и ценя работата на Клоп за клуба???


Време беше да превключиш на любимата опорна точка на всички мрънкачи. Клоп иска ама янките не дават. Купиха му най-скъпите вратар и защитник, но пак са скръндзи. После на мен казваш дървен философ, хаххахахахахахахахха.

Янките за 7г.дали някой лев и ти ги превъзнасяш? Доста си наивен...апропо,най-скъпия вратар е във челски. Ако искаш да си шампион,трябва да купуваш класа. Факт неоспорим!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 13 авг 2018 10:42

Джонка, Юрген Клоп не е Брендън Роджърс да купува по един нов отбор всяко лято и да се надява от купените двама да излязат полу-кадърни, а от другите да се чудим как да се отървем. Само да ти напомня, че още има няколко хубавци, които се чудим как да ги махнем от неговото време. Клоп покажа не веднъж, че или ще вземе правилния човек или няма да вземе никой за това и почти няма грешки на пазара и ако си забелязал Клоп взима всяко лято по 3-4-5 футболиста не повече. Клоп се доказа като много търпелив човек и за сега това ни носи много радост. И за централен защитник и за 10-ка ще дойде времето не се безпокой. ;)
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6406
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Мнениеот john barnes » 13 авг 2018 11:02

Alonso_Massa написа:Джонка, Юрген Клоп не е Брендън Роджърс да купува по един нов отбор всяко лято и да се надява от купените двама да излязат полу-кадърни, а от другите да се чудим как да се отървем. Само да ти напомня, че още има няколко хубавци, които се чудим как да ги махнем от неговото време. Клоп покажа не веднъж, че или ще вземе правилния човек или няма да вземе никой за това и почти няма грешки на пазара и ако си забелязал Клоп взима всяко лято по 3-4-5 футболиста не повече. Клоп се доказа като много търпелив човек и за сега това ни носи много радост. И за централен защитник и за 10-ка ще дойде времето не се безпокой. ;)

Да,ще дойде това време. Искаше ми се да ги вземем това лято и тогава вече щях да съм сигурен на 99%,че ставахме шампиони. Сега съм на 90% заради двете дупки-ловрен и данчо стреса!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Мнениеот merseyside » 13 авг 2018 12:31

Не мисля, че Йери Мина е по-добър от Ловрен или Матип. Барса не изпускат току-така играчи на перфектна възраст и то само 6 месеца, след като са ги купили и му е поставена откупна клауза от 100 млн., но е продаден за 30 милиона. Според мен трябва да следим ситуацията със Скриняр.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уест Хам 12.08.2018 |15:30| 4-0 FT

Мнениеот Gil-galad » 13 авг 2018 12:42

merseyside написа:Не мисля, че Йери Мина е по-добър от Ловрен или Матип. Барса не изпускат току-така играчи на перфектна възраст и то само 6 месеца, след като са ги купили и му е поставена откупна клауза от 100 млн., но е продаден за 30 милиона. Според мен трябва да следим ситуацията със Скриняр.


И не само но най-сериозните слухове това лято бяха за Тарковски и Ласелс, така че нищо не се знае....дано сега с последната издънка на Ловрен и контузията му, Гомез да се наложи титуляр...

Иначе аз пък бих се радвал на Де Лихт...но това е съвсем отделен въпрос
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kadett1 и 8 госта