ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 28 май 2018 10:45

sapio0o написа:
KOPScousers написа: Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:


Добре, не ви ли е срам? Къде тръгна да сравняваш безтитленик и новоизлюпена звезда като Салах с един от най-великите за всички времена? Какво е доказал Ливърпул на Салах, за да си мислиш, че с него отборът е безсмъртен?

От какво да ме е срам, бре? :lol: Нито съм тръгнал да сравнявам Салах и Меси по качества, нито по титли. Само Роналдо може да се сравнява с Меси по тези показатели. Дадох го за пример, защото просто е най-добрият футболист в нашия отбор и за Ливърпул си е направо Меси. :lol: Четете между редовете и не вкарвате елементарна логика. Мен няма от какво да ме е срам, Реал Мадрид е по-успешен клуб в исторически план, за последните няколко години изобщо няма смисъл да говорим. Влезе във финала със самочувствието на трикратен европейски шампион за последните 4 сезона. Разполага с някои от най-добрите играчи в света, но ПАК ще кажа, не беше това страшилище, което беше през последните няколко сезона! През 2014-та, когато ни пръснахте на Анфийлд (не, че онзи отбор на Ливърпул има нещо общо с този, де), поне според мен бяхте много по-добър отбор, отколкото сте сега. Миналата година като бихте Юве, също. Тази година се измъквахте все на косъм и на четвъртфинал, и на полуфинал, а на финала пак имахте ОГРОМНА доза късмет. Няма от какво да ме е срам, с капитан Джордан Хендерсън играхме финал в ШЛ, 19-годишен хлапак скри Роналдо в джоба си, а 23-годишен ляв защитник от изпадналия Хъл Сити изигра един изключителен мач. Щом с такъв отбор играхме финал в ШЛ, отговорът ми е, че НЕ ме е срам и няма от какво да ме е срам. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот matador » 28 май 2018 10:56

sapio0o написа:
KOPScousers написа: Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:


Добре, не ви ли е срам? Къде тръгна да сравняваш безтитленик и новоизлюпена звезда като Салах с един от най-великите за всички времена? Какво е доказал Ливърпул на Салах, за да си мислиш, че с него отборът е безсмъртен?

Да пресираш безочливо 30 минути не значи, че си надиграл съперника. По-скоро точно обратното. Само наивните постъпват така и в крайна сметка си патят. Тази тактика работи само при 2-3 ранни гола. Не го ли сториш рано или късно ти свършва горивото и те млатят, със или без вратарски грешки. По-опитният и класен тим си взима своето.

Ама заслужавате си подигравките. Значи аз като по-зрял и видял купища финали опитах да подходя с добро, но си го просите, мамка му. Не може отборът ви да не е показал нищо, а да претендирате да сте Бразилия тука. :lol: Съдбата ще продължава да ви обръща груб докато сте така нагли. Самочувствието се добива с успехи, не с претенции.

Салах е от огромно значение за Ливърпул общо взето около него върви играта на отбора след неговата контузия влезе Адам Лалана който нямаше вярно отиграване и повече пречеше....И няма как да се говори ,че това не се е отразило на мача да може би и със Салах щяхте да спечелите но можех те и да загуби нищо не се знае.Те и Реал не направиха кой знае какво в атака освен гола на Бейл всичко останали положения бяха след ужасяващи грешки на Ливърпул.Изобщо не съм съгласен ,че на Реал това им била тактиката 30 минути да не знаят какво става и да не мога да изнесат топката ако беше паднал гол за Ливърпул тогава какво щяхте да направите обрат до краят на полувремето ? :lol: Отборът който е вкарал най-много голове в ШЛ в един сезон не е е показал нищо сериозно ? Както и да е мача отдавна свърши взехте купата за жалост честито за вас и Реал Мадрид да не види титла в ШЛ следващите поне 333 години :D

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 28 май 2018 11:14

Да ме е срам ли? Да, бе! И от какво да ме е срам? Кариус направи малоумни грешки, но момчетата се раздадоха. Една и съща 11- ка общо взето игра в ШЛ и във ВЛ, и ни класира за ТОП4 и на финал.. Няма как да ме е срам от тези момчета!
Image

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот kadett1 » 28 май 2018 11:21

Нормално е да има малко повече адреналин след такъв мач, но айде да не отиваме до крайности. Каквото и да ни се иска или е можело със Салах истината е че Реал си бяха по класния отбор, победиха заслужено и най важното - имат равностойни смени, които да влязат и обърнат мач, а ние нямаме. Не може да зависиш само от Салах и единствената ти атакуваща смяна да бъде ... Соланке. Не е сериозно просто да имаме претенции като Фирмино игра ( игра ли изобщо ) слабо и остана един Мане, който се раздаде, но ...
Да, в друг ден и повече късмет можеше да победим Реал, но това не означава , че сме по класни. Същото се отнася и за Барса, Байерн, Ювентус, ПСЖ. Не се ли направи селекция с поне още един нападател, плеймейкър, вратар и централен защитник догодина пак, ако се контузи някой от триото ще търсим под вола теле - и това е абсолютния минимум, да не говорим за необходимостта от дълбочина на състава. Вярно, вървим нагоре, не може да се отрече, ама малко ни е рано още за големите изхвърляния преди мача. Така че пътя е правилен, но трябва още време и нужните играчи, което зависи от собствениците.

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 901
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Stones.66 » 28 май 2018 11:35


С това, което си пуснал тук, само можеш да ми покажеш, че си сляп. Не виждаш ли, че Ван Дайк блъска Рамос в гръб? Какво очакваш - Серхиото да си кротува ли? Няма как да стане!! Я гледай по-внимателно!! :evil:

Потребителски аватар
Stones.66
Мнения: 901
Регистриран на: 10 окт 2012 09:44
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Stones.66 » 28 май 2018 11:41

slash1912 написа:
Изображение


Не ми пробутвай тук някакви голи инсинуации! Изобщо не се знае, защо Рамос се плези, и на кого! Освен това, в другата ситуация, Ван Дайк изблъсква Рамос в гръб - какво очакваш от един толкова твърд играч като Рамос да направи - да легне и да ревне ли? Айде стига вече с простотиите, че сте смешни . . . :evil:
Последна промяна от Stones.66 на 28 май 2018 13:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 28 май 2018 12:56

Все тая на кого се бил плезел великият Рамос. Когато Салах излизаше, Рамос се хилеше като зелка. Ха-ха, много забавно, голям смях, паднах да се смея. За да си голям футболист трябва да си и голям Човек. Това е.
Image

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 28 май 2018 12:59

sapio0o написа:
KOPScousers написа: Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:


Добре, не ви ли е срам? Къде тръгна да сравняваш безтитленик и новоизлюпена звезда като Салах с един от най-великите за всички времена? Какво е доказал Ливърпул на Салах, за да си мислиш, че с него отборът е безсмъртен?

Да пресираш безочливо 30 минути не значи, че си надиграл съперника. По-скоро точно обратното. Само наивните постъпват така и в крайна сметка си патят. Тази тактика работи само при 2-3 ранни гола. Не го ли сториш рано или късно ти свършва горивото и те млатят, със или без вратарски грешки. По-опитният и класен тим си взима своето.

Ама заслужавате си подигравките. Значи аз като по-зрял и видял купища финали опитах да подходя с добро, но си го просите, мамка му. Не може отборът ви да не е показал нищо, а да претендирате да сте Бразилия тука. :lol: Съдбата ще продължава да ви обръща гръб докато сте така нагли. Самочувствието се добива с успехи, не с претенции.


Изведнъж изчезна добрия тон, а? Какво толкова се пънеш? Нали спечелихте. Зарадвай се на победата какво се занимаваш с нас? Толкова ли ти е важно да си прав, че не можеш да се зарадваш на отбора си, ами чак идваш да се доказваш тук? Ако пък наистина смяташ, че всичко се дължи на гениалната тактика да не играете нищо първите 30 минути, а излизането на Салах няма никакво значение то тогава няма смисъл да си говорим. Честита победа! Заслужихте си я! Няма две мнения по въпроса, но не е нужно да идваш тук и да обясняваш за "безтитленика" Салах и как си бил "по-зрял и видял купища финали", а ни сме си го "просили". Достатъчно е неприятно от загубата, така че не е нужно да го правиш още по-неприятно с подигравки и обиди.


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот wolf » 28 май 2018 13:30

Разликата със и без Салах я видяхме и в други мачове включително този с Рома. Това е проблем който трябва да се отстрани, когато той излезе отбора спира да играе
Офтопик:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот 9lives » 28 май 2018 13:59

wolf написа:Разликата със и без Салах я видяхме и в други мачове включително този с Рома. Това е проблем който трябва да се отстрани, когато той излезе отбора спира да играе


Интересното е че имахме същият проблем миналият сезон когато го нямаше - МАНЕ ? Тогава и Коутиньо беше при нас, но все пак.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта