ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот venomcho » 27 май 2018 21:08

Два дни преди финала:

KOPScousers написа:Кариус според мен впечатли доста този сезон, На първо време се сещам за едни страхотни спасявания срещу Нюкасъл и Евертън, които в крайна сметка си бяха с цената на 4 точки. Най-вероятно ще му бъде гласувано доверие като номер 1 и през следващия сезон.

не се знае дали на легендарен вратар като Буфон ще му се стои резерва на Кариус.


20 минути след финала:

KOPScousers написа:Вярвате ли ми, че ако Кариус е пред очите ми вмомента ще му прережа гърлото и ще го изкормя след това без грам да ми мигне окото? Боклук!!!!!!


KOPScousers написа: Не мога да повярвам как един некадърник може да се изпюе на всичко, постигнато от отбора през сезона.


KOPScousers написа: Ливърпул надхвърли себе си през целия сезон и тоя престъпник на вратата ни замаза малко очите, но вчера пак ни изнасили и закла публично. :!:


Дори и в тъжни моменти, човек винаги може да се разведри в този форум 8-)

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот wu_dnica » 27 май 2018 21:16

insaneboy1 написа:
wu_dnica написа:
insaneboy1 написа:Този отбор на Ливърпул не е готов още да играе финал и да се представи добре в него. Трябват поне 2-3 класни попълнения - МИНИМУМ един класен в халфовата линия. И отделно задължителен централен защитник. Вратарят ви също не става. С този състав нямате големи шансове срещу Мадрид макар че съм за вас. Прогнозата ми е че ако допуснете ранен гол ще стане нещо от рода на 4:0 или 5:1. Ако вие вкарате първи може и да стане по-оспорвано и загубавата ви да е с 1-2 гола разлика. Ще има грешки от младия ви бек Арнолд или вратарчето и защитника Ловрен. По моя преценка минимум един гол ще е техен подарък.

Прогноза ако има ранен гол за Реал: 5:1
Ако вие вкарате първи - 3:2 / 4:2

Каза човека ,чийто отбор отпадна от отборче на което зашихме петица...на финал сме а той си мрънка. Тихо ве тихо ве анализаторчета...оставетени да си говорим.

Общо взето познах. Грешки нелепи имаше и от Арнолд а от вратарчето да не говорим. А халфовата ви линия не създаде нищо опасно при 2-1. Само за Ловрен не познах и беше стабилен. Казах ви градивно че с такъв отбор ШЛ не може спечелите. Но вие нападате. Скоро трофей с такива трансфери няма как да видите и ще сте просто отборът който практикува симпатичен футбол но не печели нищо.

Ти кой мач гледа е момък...арнолд скри топката на роналдо ...и точно с тая осакатене холфова линия рИал са бяха подмокрили първите 30 мин...но циганския номер на манго рамото ...мача на живота на бейл и нашия вратар решиха всичко. За кое бе точно си прав освен за вратарчето...че барса бяха пред тв ...че ни взехте ключов играч и бяхме на финала ...че разпрахме трильонния им отборец до 30 мин или че имаме резерви а? Изобщо не ми отговаряй,много като тебе вече плакаха
Офтопик:
СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края!

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4961
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот LaRgO » 28 май 2018 00:05

namo написа:
LaRgO написа:Вашият много мръсно удари Карвахал и го контузи нарочно. Логика като вашата.

Чакаме видео от теб, че така олекваш като един Серхио Рамос.

Изображение

За мен и двете контузии са неумишлени, но щом обвинявате Рамос и ние може да обвиним вашия.

Потребителски аватар
evgenimilenov
Мнения: 471
Регистриран на: 23 юли 2009 23:20
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот evgenimilenov » 28 май 2018 00:13

wu_dnica написа:
insaneboy1 написа:
wu_dnica написа:
insaneboy1 написа:Този отбор на Ливърпул не е готов още да играе финал и да се представи добре в него. Трябват поне 2-3 класни попълнения - МИНИМУМ един класен в халфовата линия. И отделно задължителен централен защитник. Вратарят ви също не става. С този състав нямате големи шансове срещу Мадрид макар че съм за вас. Прогнозата ми е че ако допуснете ранен гол ще стане нещо от рода на 4:0 или 5:1. Ако вие вкарате първи може и да стане по-оспорвано и загубавата ви да е с 1-2 гола разлика. Ще има грешки от младия ви бек Арнолд или вратарчето и защитника Ловрен. По моя преценка минимум един гол ще е техен подарък.

Прогноза ако има ранен гол за Реал: 5:1
Ако вие вкарате първи - 3:2 / 4:2

Каза човека ,чийто отбор отпадна от отборче на което зашихме петица...на финал сме а той си мрънка. Тихо ве тихо ве анализаторчета...оставетени да си говорим.

Общо взето познах. Грешки нелепи имаше и от Арнолд а от вратарчето да не говорим. А халфовата ви линия не създаде нищо опасно при 2-1. Само за Ловрен не познах и беше стабилен. Казах ви градивно че с такъв отбор ШЛ не може спечелите. Но вие нападате. Скоро трофей с такива трансфери няма как да видите и ще сте просто отборът който практикува симпатичен футбол но не печели нищо.

Ти кой мач гледа е момък...арнолд скри топката на роналдо ...и точно с тая осакатене холфова линия рИал са бяха подмокрили първите 30 мин...но циганския номер на манго рамото ...мача на живота на бейл и нашия вратар решиха всичко. За кое бе точно си прав освен за вратарчето...че барса бяха пред тв ...че ни взехте ключов играч и бяхме на финала ...че разпрахме трильонния им отборец до 30 мин или че имаме резерви а? Изобщо не ми отговаряй,много като тебе вече плакаха


Защо просто не приемете, че сте по-слаб отбор от Реал Мадрид?
С или без контузията на Салах, с или без вратарските подаръци..... Реал си бяха по-добрия отбор.
Търсете грешките във вашия си отбор и треньор , а не ми обяснявай колко пари струва отбора на Реал, защото вие сте отбор, който си позволи да даде 80 милиона за защитник.... а можеш ли да ми покажеш кой точно от защитниците на Реал е струвал толкова когато са го купували? Да не говорим, че Реал от 2 години на сам реално не са правили някакъв "голям" входящ трансфер.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18006
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот kingofpop » 28 май 2018 00:31

wu_dnica написа:
insaneboy1 написа:
wu_dnica написа:
insaneboy1 написа:Този отбор на Ливърпул не е готов още да играе финал и да се представи добре в него. Трябват поне 2-3 класни попълнения - МИНИМУМ един класен в халфовата линия. И отделно задължителен централен защитник. Вратарят ви също не става. С този състав нямате големи шансове срещу Мадрид макар че съм за вас. Прогнозата ми е че ако допуснете ранен гол ще стане нещо от рода на 4:0 или 5:1. Ако вие вкарате първи може и да стане по-оспорвано и загубавата ви да е с 1-2 гола разлика. Ще има грешки от младия ви бек Арнолд или вратарчето и защитника Ловрен. По моя преценка минимум един гол ще е техен подарък.

Прогноза ако има ранен гол за Реал: 5:1
Ако вие вкарате първи - 3:2 / 4:2

Каза човека ,чийто отбор отпадна от отборче на което зашихме петица...на финал сме а той си мрънка. Тихо ве тихо ве анализаторчета...оставетени да си говорим.

Общо взето познах. Грешки нелепи имаше и от Арнолд а от вратарчето да не говорим. А халфовата ви линия не създаде нищо опасно при 2-1. Само за Ловрен не познах и беше стабилен. Казах ви градивно че с такъв отбор ШЛ не може спечелите. Но вие нападате. Скоро трофей с такива трансфери няма как да видите и ще сте просто отборът който практикува симпатичен футбол но не печели нищо.

Ти кой мач гледа е момък...арнолд скри топката на роналдо ...и точно с тая осакатене холфова линия рИал са бяха подмокрили първите 30 мин...но циганския номер на манго рамото ...мача на живота на бейл и нашия вратар решиха всичко. За кое бе точно си прав освен за вратарчето...че барса бяха пред тв ...че ни взехте ключов играч и бяхме на финала ...че разпрахме трильонния им отборец до 30 мин или че имаме резерви а? Изобщо не ми отговаряй,много като тебе вече плакаха


явно си скаран с футбола, щом не разбираш, че това беше тактиката на Реал да ви оставят да пресирате 20-30 мин и после да капнете...не видя ли, че второто едвам ходехте ???? нито Салах, нито дори Нойер да беше на вратата щяха да направят нещата по-различни според мен.....иначе за пореден път се убеждавам, че Фирмино не става за нападател....та той няма нито 1 качество, което имат големите нападатели.....нито игра с глава, нито физическо присъствие, нито силен удар, нито пласиране....но Арнолд игра страхотно, евала на младока
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот wolf » 28 май 2018 02:30

Я дай обясни за боя дето го яде всяка година Барселона в Европа. Това пак е някаква нова тактика нали?
Офтопик:

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот ralka_levskarka » 28 май 2018 09:49

kingofpop написа:
явно си скаран с футбола, щом не разбираш, че това беше тактиката на Реал да ви оставят да пресирате 20-30 мин и после да капнете...не видя ли, че второто едвам ходехте ???? нито Салах, нито дори Нойер да беше на вратата щяха да направят нещата по-различни според мен.....иначе за пореден път се убеждавам, че Фирмино не става за нападател....та той няма нито 1 качество, което имат големите нападатели.....нито игра с глава, нито физическо присъствие, нито силен удар, нито пласиране....но Арнолд игра страхотно, евала на младока

Ми той Фирмака не е нападател принципно.
Image

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 28 май 2018 10:00

venomcho написа:
Дори и в тъжни моменти, човек винаги може да се разведри в този форум 8-)

В емоцията си човек може да напише много неща. Кариус всички си го знаем, че не е топ вратар. Има качества, които Клоп явно оценява, но според мен не е дългосрочното решение за вратата на Ливърпул. Особено след фиаското в събота, което според мен му приключи кариерата отвсякъде. Трябва да имаш желязна психика, за да можеш да пребориш подобен резил и да се вдигнеш след него, а аз не съм останал с впечатлението, че Кариус има такава.

Все тая, мен не ме е яд толкова от самата загуба, а от начина, по който се стигна до нея. В един момент наистина изглеждаше, че можем да победим Реал, че дори и при 2-1 за тях. Просто всичко беше срещу нас, съдбата ни беше обърнала гръб така, както го направи през 2005, само че за Милан. Като тръгнем през контузията на Салах, липсата на шанс пред гола и стигнем до безобразния вратар, който им подари 2 гола, а това на финал тежи много. Още не мога да повярвам какво видях в Истанбул, когато Дудек извади двойното положение на Шевченко, не мога да повярвам и каква дузпа би тогава Шева. Просто когато не е писано да спечелиш, каквото и да направиш ще загубиш. Реал Мадрид освен многото опит и класа, с които се хвалят феновете им, разполага и с нечовешки късмет в последните години. Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:

Май не сте гледали много мачове на Ливърпул през този сезон и говорите наизуст, без да знаете на какво е способен Салах. Пак казвам, съдбата тотално беше обърнала гръб на Ливърпул и да, може би пак щяхме да паднем, дори и с Мо, но мачът щеше да е съвсем, съвсем различен и със сигурност второто полувреме щеше да е много по-равностойно. Самият факт, че Марсело беше захапал така здраво джама в началото на мача и поведението му на терена след 30-тата минута са красноречиви. Но и това е част от тактиката на Зидан за мача, нали така? :roll:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот sapio0o » 28 май 2018 10:12

KOPScousers написа: Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:


Добре, не ви ли е срам? Къде тръгна да сравняваш безтитленик и новоизлюпена звезда като Салах с един от най-великите за всички времена? Какво е доказал Ливърпул на Салах, за да си мислиш, че с него отборът е безсмъртен?

Да пресираш безочливо 30 минути не значи, че си надиграл съперника. По-скоро точно обратното. Само наивните постъпват така и в крайна сметка си патят. Тази тактика работи само при 2-3 ранни гола. Не го ли сториш рано или късно ти свършва горивото и те млатят, със или без вратарски грешки. По-опитният и класен тим си взима своето.

Ама заслужавате си подигравките. Значи аз като по-зрял и видял купища финали опитах да подходя с добро, но си го просите, мамка му. Не може отборът ви да не е показал нищо, а да претендирате да сте Бразилия тука. :lol: Съдбата ще продължава да ви обръща гръб докато сте така нагли. Самочувствието се добива с успехи, не с претенции.
[center][/center]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 28 май 2018 10:44

sapio0o написа:
KOPScousers написа: Чета коментари от сорта на "и със Салах, и без него, пак щяхте да паднете". Абе хора, вие добре ли сте? Как може да кажете подобно нещо? Това е все едно да кажете, че Барса ще играе по същия начин с Меси и без него на терена. :lol:


Добре, не ви ли е срам? Къде тръгна да сравняваш безтитленик и новоизлюпена звезда като Салах с един от най-великите за всички времена? Какво е доказал Ливърпул на Салах, за да си мислиш, че с него отборът е безсмъртен?

Да пресираш безочливо 30 минути не значи, че си надиграл съперника. По-скоро точно обратното. Само наивните постъпват така и в крайна сметка си патят. Тази тактика работи само при 2-3 ранни гола. Не го ли сториш рано или късно ти свършва горивото и те млатят, със или без вратарски грешки. По-опитният и класен тим си взима своето.

Ама заслужавате си подигравките. Значи аз като по-зрял и видял купища финали опитах да подходя с добро, но си го просите, мамка му. Не може отборът ви да не е показал нищо, а да претендирате да сте Бразилия тука. :lol: Съдбата ще продължава да ви обръща гръб докато сте така нагли. Самочувствието се добива с успехи, не с претенции.

Тук става въпрос за играчите, които носят отборите на гърба си. Салах за Ливърпул е като Меси за Барселона. Също така и Роналдо е толкова важен за Реал и липсата му се усеща. Например в събота не се разбра дали е бил на терена?!?!? Много наивен трябва да е човек за да мисли, че със Салах на терена, Реал щеше да спечели лесно. Като цяло рухна и психиката на всички играчи след контузията.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта