ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 27 май 2018 15:04

9lives написа:
Alonso_Massa написа:Стига де момчета! Загубихме... Какво да се прави? Ясно си пролича, че са по-класния отбор от нас. Да може би ако Салах беше останал на терена нещата щяха да са по-различни, но това е част от играта. Те имат на резервната скамейка Бейл и Асенсио, а ние имаме Лалана и Джан, които не са играли нищо последните 2 месеца. Аз обаче снощи видях нещо много позитивно - защитата беше невероятна и с един качествен вратар ще изглеждаме адски стабилни отзад. Халфовата линия също не беше на ниво, но Кейта идва и съм сигурен че Клоп ще добави поне още един играч предвид контузията на Донатело и най-вероятно напускането на Джан, като се говори за Фекир като директен заместник на Коутиньо. В атака ни трябва един класен играч да притеснява тримата отпред за титулярно място, че даже и да им го взема от време на време, а и Фекир ако евентуално дойде също може да отиде на крилото и ще сме бомба! Точно на 3 трансфера сме от финалното ниво!


Не съм сигурен че са три обаче. ВРАТАР, ЦЗ, Ляв Бек(Морено му е време да си ходи) Дефанзивен халф, крило и резервен нападател.

3 качествени трансфера. Иначе за широчина естествено, че трябват. Предвид факта обаче, че един от трансферите вече е уреден (Кейта) за мен 3 са достатъчни, а и нека не ставаме както бяхме при Роджърс когато се купуваха по 10 човека всяка лято. Малко по малко и ще се получат нещата.
merseyside написа:Или иначе казано на Облак, Фекир и Икарди от финалното ниво. :mrgreen:

Облак подписа нов договор с Атлетико и откупващата му клауза е 180 милиона, така че най-вероятно няма да е той. Иначе аз честно казано бих се навил на Суарез. Ако Барселона не го искат при нас може да изкара още 1-2 сезона на високо ниво пък и дори след това. Да имаш опитен доказан голмайстор на пейката си е много голям коз и примерно вчера с хиена като Суарез на пейката било то и с 2 години по-възрастен вместо Лалана щяха да са съвсем други нещата.


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот wolf » 27 май 2018 15:25

Откъде са тея слухове, че не го искат?
Офтопик:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Thsmith » 27 май 2018 15:49

Аз ли добре разбрах или предлагате от титуляр в барса да се върне като резерва при вас?
Поне аз останах с това впечатление от горния пост? :roll:
[center]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 485
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот merseyside » 27 май 2018 16:26

Alonso_Massa написа:
9lives написа:
Alonso_Massa написа:Стига де момчета! Загубихме... Какво да се прави? Ясно си пролича, че са по-класния отбор от нас. Да може би ако Салах беше останал на терена нещата щяха да са по-различни, но това е част от играта. Те имат на резервната скамейка Бейл и Асенсио, а ние имаме Лалана и Джан, които не са играли нищо последните 2 месеца. Аз обаче снощи видях нещо много позитивно - защитата беше невероятна и с един качествен вратар ще изглеждаме адски стабилни отзад. Халфовата линия също не беше на ниво, но Кейта идва и съм сигурен че Клоп ще добави поне още един играч предвид контузията на Донатело и най-вероятно напускането на Джан, като се говори за Фекир като директен заместник на Коутиньо. В атака ни трябва един класен играч да притеснява тримата отпред за титулярно място, че даже и да им го взема от време на време, а и Фекир ако евентуално дойде също може да отиде на крилото и ще сме бомба! Точно на 3 трансфера сме от финалното ниво!


Не съм сигурен че са три обаче. ВРАТАР, ЦЗ, Ляв Бек(Морено му е време да си ходи) Дефанзивен халф, крило и резервен нападател.

3 качествени трансфера. Иначе за широчина естествено, че трябват. Предвид факта обаче, че един от трансферите вече е уреден (Кейта) за мен 3 са достатъчни, а и нека не ставаме както бяхме при Роджърс когато се купуваха по 10 човека всяка лято. Малко по малко и ще се получат нещата.
merseyside написа:Или иначе казано на Облак, Фекир и Икарди от финалното ниво. :mrgreen:

Облак подписа нов договор с Атлетико и откупващата му клауза е 180 милиона, така че най-вероятно няма да е той. Иначе аз честно казано бих се навил на Суарез. Ако Барселона не го искат при нас може да изкара още 1-2 сезона на високо ниво пък и дори след това. Да имаш опитен доказан голмайстор на пейката си е много голям коз и примерно вчера с хиена като Суарез на пейката било то и с 2 години по-възрастен вместо Лалана щяха да са съвсем други нещата.


Това за новия договор съм го пропуснал. За Алисон зимата имаше информации, че щели да му предлагат нов договор с 90 млн. евро клауза, значи би трябвало за 70-80 да се навият, въпроса е, че не знам дали изобщо бихме търсили нов титулярен вратар или Клоп ще продължава да си разчита на татуирания самоубиец.

Лено от Байер преди не беше зле, но не съм видял информации, че го искаме и май ще ходи в Арсенал.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
Офтопик:

Image

#FSGOUT

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот slash1912 » 27 май 2018 16:34

Кариус като рефлекс е добър,но очевидно има някакви психически проблеми.При всички положения трябва да се вземе вратар,защото тая бомба със закъснител ще изгърми отново.
Image

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот 9lives » 27 май 2018 16:47

slash1912 написа:Кариус като рефлекс е добър,но очевидно има някакви психически проблеми.При всички положения трябва да се вземе вратар,защото тая бомба със закъснител ще изгърми отново.


Или ще послужи като трамплин за развитието му. Всичко зависи как ще преживее случилото се.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот john barnes » 27 май 2018 17:13

За мен туй вратарче е пътник. Единствено може да се реабилитира,ако собственоръчно ни закара на финал и догодина....което граничи със фантастика! Вече е получил и смъртни заплахи,така че най-умния ход ще е Клоп да го върне във германия и да вземем Алисон!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот slash1912 » 27 май 2018 17:51

9lives написа:
slash1912 написа:Кариус като рефлекс е добър,но очевидно има някакви психически проблеми.При всички положения трябва да се вземе вратар,защото тая бомба със закъснител ще изгърми отново.


Или ще послужи като трамплин за развитието му. Всичко зависи как ще преживее случилото се.

Не мисля,че това е възможно.Първия път след скандала с Гари Невил направи ония безумен мач с черешките.После колко месеца му трябваха да излезе от дупката?Най-добре да си лекува психиката в някой по-малък германски отбор-Майнц,Волфсбург или нещо такова.
Сега ще си проличи има ли амбиция в собствениците и дали си взимат поуки от грешките.Вратар,ЦЗ,нападател и заместник на Морено.Всичко по-малко са поредните компромиси,пестене на пари и загубени сезони.
Image

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 27 май 2018 18:22

Thsmith написа:Аз ли добре разбрах или предлагате от титуляр в барса да се върне като резерва при вас?
Поне аз останах с това впечатление от горния пост? :roll:

Не, колега! Явно не се изразих правилно. Това което имах в предвид е че ако Суарез дойде сега има поне още 2 силни сезона, а след това когато вече е на 33-34 години ще е перфектната резерва.


Офтопик:

Офтопик:

ihtiandar
Мнения: 566
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Мнениеот ihtiandar » 27 май 2018 21:06

Всичко беше добре до контузията на Салатата , после се освободи рошавият бразилец......и Ливърпул изглеждаха като пионерчета - играха с 9 човека-Лалана пълен трап и пъдарина с подаръците.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта