ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот bobonik » 15 май 2018 21:40

hajitsu написа:
MapTo_D написа:Реал срещу Юве бяга взели-дали, мача си беше за продължения, там не се знае кой кого, при дузпи пък съвсем.
Срещу Байерн се убиха да лежат и да бавят, напълнили гащите отново. Добре, че беше и иначе неубедителния Навас, да направи някой много силни за него спасявания и отърваха кожата.
Дано стане хубав мач, аз ще съм неутрален зрител и желая да спечели по-добрия. Дано не се говори само за съдиите след края на срещата. :arrow:

Викаш Пуул нямаха никакви грижи в мача на Олимпико - нито съдията им удари 2-3 рамена, нито Рома се скъсаха да пропускат. :lol:

Реално Рома заслужаваха много повече да играят продължения в този мач, отколкото Юве или Байерн.

Ох... горкото, явно е гледало само спорните отсъждания за Рома :cry:
[wrapimg=]http://th09.deviantart.net/fs71/200H/f/2010/247/2/1/kop_sig_by_liverpool11-d2xz0ea.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18038
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот kingofpop » 15 май 2018 21:46

KOPScousers написа:
kingofpop написа:най-вероятно безпроблемна победа за Реал, колкото и да не ми се иска :mrgreen:

Ти май говореше още в групите как отбор с защита Матип-Ловрен не може да играе полуфинал в ШЛ, камоли финал, а то какво стана. :? Сигурен съм, че след това си казвал нещо подобно и като взехме Ван Дайк. Както не можехме да стигнем до тази фаза, така стигнахме. Както ще е безпроблемна победата за Реал, така ще вдигнем 6-тата. Давай още прогнози, че си кадемлия и винаги се случва обратното на това, което прогнозираш. 2-3 с гол на Ловрен в 94-тата минута. :twisted:


то и вие се подигравахте на Коу че напусна пък човекът вече е шампион и онзи ден вкара първия от много ти си хеттрици за отбора :mrgreen:

иначе да, не очаквах да стигнете до финала, но честно казано се радвам, хубаво е да има разнообразие

дано има дузпи на финала :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот slash1912 » 15 май 2018 21:53

kingofpop написа:
KOPScousers написа:
kingofpop написа:най-вероятно безпроблемна победа за Реал, колкото и да не ми се иска :mrgreen:

Ти май говореше още в групите как отбор с защита Матип-Ловрен не може да играе полуфинал в ШЛ, камоли финал, а то какво стана. :? Сигурен съм, че след това си казвал нещо подобно и като взехме Ван Дайк. Както не можехме да стигнем до тази фаза, така стигнахме. Както ще е безпроблемна победата за Реал, така ще вдигнем 6-тата. Давай още прогнози, че си кадемлия и винаги се случва обратното на това, което прогнозираш. 2-3 с гол на Ловрен в 94-тата минута. :twisted:


то и вие се подигравахте на Коу че напусна пък човекът вече е шампион и онзи ден вкара първия от много ти си хеттрици за отбора :mrgreen:

иначе да, не очаквах да стигнете до финала, но честно казано се радвам, хубаво е да има разнообразие

дано има дузпи на финала :mrgreen:

Все така да вкарва по три,а вие да падате :) Сигурно без него нямаше да станете шампиони?
Ако вземем шестата,той също заслужава да получи медал,макар че е малък бразилски мангал.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот plmar » 15 май 2018 22:55

king, за втори път влизам в личен дебат с теб! В такъв мач няма как да има безпроблемен победител? Или пак съм лаик?
Изображение

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот WPWW » 15 май 2018 22:58

Нито една титла от трите на Реал от 2014 насам не е заслужена, безпрецедентна съдийска подкрепа, както и късмет за гнусната сбирщина на крищяно.

Ливърпул с настоящия си отбор няма опит в такива мачове, просто трябва да играят в типичния си стил на скоростни атаки и могат да постигнат нова голяма победа след финала 2005-а г.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Alonso_Massa » 16 май 2018 00:00

Единственият ни шанс е да пресъздадем магията от 2005. Играем с отбора отстранил 3 от считаните за фаворити преди началото на сезона, спечелил турнира 3 пъти последните 4 години, с играч в отбора си повече златни топки отколкото ние трофеи през последните 15 години и най-успешния отбор в турнира. Те са буквално калени в такива мачове и са свикнали с подобно напрежение. Напълно заслужено влизат като тотален фаворит в този мач.
Ние от друга страна сме крайно неопитни в такива мачове. Не мисля че има играч в отбора, който да е играл мач от такъв магнитуд. Колкото и да са железни нервите на човек няма как да няма едно огромно напрежение в такива моменти. За съжаление има доста контузии и далеч няма да влезем в мача напълно подготвени. Няма човек на пейката, който да е в състояние да влезе и да направи разлика в представянето. Ако не дай си Боже трябва да обръщаме мача и в 70-тата минута трябва да влезе някой да помага то това ще е Соланке, Ингс или Лалана. Всички уважение към тези играчи, но този мач е финал на ШЛ по дяволите!!! Всички знаем и лошата серия на Клоп на финали. Все пак обаче "streaks are meant to be broken", така че да се надяваме тази черна серия да свърши другата седмица. Имаме с какво да им се противопоставим, но всичко ще опре до това как се отразява напрежението на играчите. За мен това е ключовия фактор! Ако Клоп ги надъха и не им позволи да излязат насрани и са напълно концентрирани можем да очакваме да стоим горе долу като с равен на Реал, но ще е трудно естествено. Както казах повечето наши играчи не са били и близо до толкова важен мач. Едно е сигурно обаче в ДНК-то на Ливърпул е да прави луди мачове в Европа и каквото и да стане с този финал надхвърлихме всякакви очаквания и трябва да сме доволни че имаме честта да сме на финал в ШЛ и да се борим за шестата толкова скоро след като настъпиха големите промени през есента на 2015! Можем да спечелим, но ще ни трябва малко късмет, малко магия, 100% от възможностите на всеки един от играчите и феновете, които ще отидат в Киев (един от съквартирантите ми ще е един от тях) да пресъздадат атмосферата, която беше на Анфийлд на 1/4 финала и 1/2 финала! Мечтаем и се надяваме да станем свидетели на магията на Ливърпул за пореден път! Вярвайте в победата момчета, но не я вдигайте предварително!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 17 май 2018 10:11

Alonso_Massa написа:Единственият ни шанс е да пресъздадем магията от 2005...

Много точно си описал нещата. Пуул има Клоп и феновете си, Реал - всичко останало. Но мачът е абсолютно непредсказуем. Бях в Истанбул и видях какво могат тези фенове. Клоп може да има много загубени финали, но определено е човек, който може да печели много, с малко ресурс, и най-важното - с луд и противен на всяка прогноза футбол. Какво може Реал е ясно за всеки в последните години. Така че - чакаме ЖЕСТОК мач, който да се помни с години. Дано само съдиите не освинят картинката...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13754
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Red_Neck » 17 май 2018 13:12

Имам само 2 скромни желания за този мач:
1. Да не коментираме съдийството след него!
2. След мача Клопо да метне ушатата в багажника на служебната Астра за кеф на цяла Европа. ;)
Успех!
[center]Изображение[/center]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Bernaleo » 17 май 2018 17:23

Реал ще вкара,но Пул ще ги размаже.2-4.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот siniq_fen » 18 май 2018 16:55

Надявам се на първо място да стане хубав мач , по възможност с повечко голове!
Също така да има драма , по възможност продължения и дузпи!
За финал си пожелавам Ливърпул да спечели трофея. Реал Мадрид (без да целя да засегна когото и да било) е отбор, който меко казано не харесвам, а и малко разнообразие няма да е излишно!
Реално погледнато обаче Реал е фаворит (поне за мен). Опитът е на тяхна страна, а това би могло да изиграе решителна роля. Прогнозата ми е, че и двата отбора ще вкарат гол, като най-логично ми се струва крайният резултат да е 2:1.
Само Левски!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта