ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45| 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 19 май 2018 01:00

Ако си изкажа цялото мнение , някои ще ме помислят за луд и несериозен . Затова си казвам само прогнозата :

1-4 айде пък да я видим тая прочута халфова линия как щяла да размаже нашата ...

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот insaneboy1 » 19 май 2018 12:55

Този отбор на Ливърпул не е готов още да играе финал и да се представи добре в него. Трябват поне 2-3 класни попълнения - МИНИМУМ един класен в халфовата линия. И отделно задължителен централен защитник. Вратарят ви също не става. С този състав нямате големи шансове срещу Мадрид макар че съм за вас. Прогнозата ми е че ако допуснете ранен гол ще стане нещо от рода на 4:0 или 5:1. Ако вие вкарате първи може и да стане по-оспорвано и загубавата ви да е с 1-2 гола разлика. Ще има грешки от младия ви бек Арнолд или вратарчето и защитника Ловрен. По моя преценка минимум един гол ще е техен подарък.

Прогноза ако има ранен гол за Реал: 5:1
Ако вие вкарате първи - 3:2 / 4:2
Последна промяна от insaneboy1 на 19 май 2018 13:20, променено общо 1 път.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Plovdiv_1926
Мнения: 1213
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Plovdiv_1926 » 19 май 2018 13:01

Тази година не смятам, че Реал е толкова убедителен, че да бие с 4-5 гола във финал на ШЛ. Да, явен фаворит са на фона на класа, опит и прочие, но това е финал и всичко става. Да не говорим, че Тотнъм с много по-слаба преса и без нужната скорост по крилата малко или много доминираха в два мача срещу тях. Този сезон не са излизали срещу отбор с толкова силна контраатака. Според мен мачът зависи от центъра, където испанците са много по-силни, но Ливърпул имат черноработници, които поне бягат и осигуряват нужното покритие за атаката.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Alonso_Massa » 19 май 2018 13:08

insaneboy1 написа:Този отбор на Ливърпул не е готов още да играе финал и да се представи добре в него. Трябват поне 2-3 класни попълнения - МИНИМУМ един класен в халфовата линия. И отделно задължителен централен защитник. Вратарят ви също не става. С този състав нямате големи шансове срещу Мадрид макар че съм за вас. Прогнозата ми е че ако допуснете ранен гол ще стане нещо от рода на 5:0 или 5:1. Ако вие вкарате първи може и да стане по-оспорвано и загубавата ви да е с 1-2 гола разлика. Ще има грешки от младия ви бек Арнолд или вратарчето и защитника Ловрен. По моя преценка минимум един гол ще е техен подарък.

Прогноза ако има ранен гол за Реал: 5:1
Ако вие вкарате първи - 3:2 / 4:2

Е вярно, че са по-добрия отбор към момента, но чак да ни бият с 4-5 гола. :?
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот SilentKiller » 19 май 2018 14:14

Реал са слабички...и срещу Байерн се видя, че при нормални обстоятелства можеха да получат дузина голове в двата мача, а този Байерн даже не беше оня от 2013г.
Това, което ме притеснява е доста ниската успевамост на Клопо на финали. 2012г. би Байерн с 5-2 на финала за Купата на Германия и оттогава насам постоянно провали...айде другата загуба от Байерн на финала в ШЛ 2013г. не беше изненада - все пак баварците тогава бяха в зенита на силите си. За съжаление очаквам Зидан да го излъже, а Клопо да се поведе по ентусиазма на феновете и да заложи на вихрени атаки от началото на мача, но знаейки какъв късмет имат белите мизерници особено в ШЛ, очаквам някакви греди или Навас да направи мача на живота си - нещо като тези срещу Байерн. Не съм голям оптимист за съжаление, иначе Клопо е доста по-добър треньор от арабския мелез, ама както казах в тоя мач играят много други фактори - не изключвам разбира се и някоя съдийска тесла в полза на сещате се кого! :evil:

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Tiberius » 19 май 2018 15:18

PSvilenov написа:Ако си изкажа цялото мнение , някои ще ме помислят за луд и несериозен . Затова си казвам само прогнозата :

1-4 айде пък да я видим тая прочута халфова линия как щяла да размаже нашата ...

:lol: :lol: :lol:
Преди миналогодишния финал феновете Ювентус даваха подобни прогнози, но би ли ми припомнил какво се случи? А Ювентус имат в пъти повече индивидуална класа в защита и халфовата линия, да не говорим за вратаря. От къде идва това ваше самочувствие за мен остава мистерия. :)
Имате халфова линия- Хендерсън, Вайналдум и Милнър , бе човек! :mrgreen: :lol:
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 19 май 2018 15:35

Tiberius написа:
PSvilenov написа:Ако си изкажа цялото мнение , някои ще ме помислят за луд и несериозен . Затова си казвам само прогнозата :

1-4 айде пък да я видим тая прочута халфова линия как щяла да размаже нашата ...

:lol: :lol: :lol:
Преди миналогодишния финал феновете Ювентус даваха подобни прогнози, но би ли ми припомнил какво се случи? А Ювентус имат в пъти повече индивидуална класа в защита и халфовата линия, да не говорим за вратаря. От къде идва това ваше самочувствие за мен остава мистерия. :)
Имате халфова линия- Хендерсън, Вайналдум и Милнър , бе човек! :mrgreen: :lol:

Айде по полека само . Говориш за капитанът на Англия и рекордьорът по асистенции в кампания на Шампионска Лига . Ще го видиш и Вайналдум в действие другата седмица . Защитният скучен италиански Ювентус го сравняваш с отбор на Юрген Клоп .... Не съм сигурен дали тези два отбора имат и едно еднакво качество .

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот wolf » 19 май 2018 15:40

Принципно Ювентус всеки път са така. И така 7 пъти на финала :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот Onq » 19 май 2018 16:05

Къде що има малоумник по форумите на гонг, ще сере тука още седмица. Трудно човек може да изпише толкова глупости в един пост, както се получава тук. То не бяха плюнки по Милнър, а човекът с най-много асистенции и с по 14 километра на мач пробягани. То не бяха приказки за опита на Реал, все едно е снукър, а в днешно време фуболът е с невероятна скорост. То класа имали Реал, пък Ливърпул никви не били, нищо че след продажбата на най-важния си играч подобриха всички рекорди в нападение. От 2-3 гола за Реал почвал мача. Вратарят ни бил слаб, само дето след Де Хеа е с най-добри показатели. После пък сравнения с трети отбори - Ювентус. Клоп пък не ставал за финали, щото ги бил губил. Значи до финала е супер, ама изведнъж в последната среща става Вили Вуцов .
До всички фенчета на Реал, Барса, Ювентус, Байерн и т.н. печелещи по няколко купи на сезон:
Ливърпул е семейство, традиция, любов и себераздаване. В Киев ще има само едни фенове, които ще дадат такъв тласък на играчите, че само гледайте и си зачерквайте опорните точки. Дори и да паднем, няма да е разгромно и ще е с високо вдигната глава. Играчите ни са по-млади, по-бързи, по-гладни. Дори и при загуба , всички фенове на Ливърпул ще са тук отново и ще са горди с отбора си. А вие, глорихънтърчета, ако отборът ви загуби с 3-0, ще ви е срам да кажете ,че сте от него.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ ФИНАЛ: Реал Мадрид - Ливърпул 26.05.2018 |21:45|

Мнениеот SilentKiller » 19 май 2018 18:43

PSvilenov написа:
Tiberius написа:
PSvilenov написа:Ако си изкажа цялото мнение , някои ще ме помислят за луд и несериозен . Затова си казвам само прогнозата :

1-4 айде пък да я видим тая прочута халфова линия как щяла да размаже нашата ...

:lol: :lol: :lol:
Защитният скучен италиански Ювентус го сравняваш с отбор на Юрген Клоп .... Не съм сигурен дали тези два отбора имат и едно еднакво качество .

Без да се заяждам, ама общото качество (единствено) между Клоп и Юве е да губят финали. Дано все пак ме опровергае Клопо идната събота, но имам лошо предчувствие. :roll:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта