ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот Real » 13 май 2018 22:42

realist написа: ...много неща през годината...

Кажи сега, нямаше ли да ти е по-лежерно в последния месец, ако ме беше послушал, като ти казах, че не се борим, а СМЕ В топ 4? Че мачовете с едните дървари, другите дървари и Чельский са без значение? Че до края гледаме само играта в ШЛ?
(...честно казано, тогава мислех, че мачът срещу Брайтън все пак ще е важен... оказа се, че и той не беше.)
Айде вече честит топ4 и на най-големите параноици, хипохондрици, песимисти и анти-Клописти. Един добър сезон си отиде, да се надяваме да продължим прогреса и в следващите. Пък... каквото сабя (или ятаган Салахов) покаже. Шоу да има, емоции, голове, сеч, хеви метъл... Пък ако стигнем и до титла, ще е... задоволително, мисля :mrgreen:

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 485
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот merseyside » 13 май 2018 23:40

plmar написа:Браво бе, убавец, финал в ШЛ а сезона ти е задоволителен??? Ако вдигем ушатата добър, а?


Ей каун комплексиран, заради кавали като теб съм намалил писането в тоя форум до минимум, хора които не могат да говорят нормално и само търсят да се заяждат и да се хванат за някоя дума, типичен интернет мишок. Няма да ти отговарям повече, че ще я засърби женската част от родата ти.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
Офтопик:

Image

#FSGOUT

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот john barnes » 14 май 2018 08:25

realist написа:
john barnes написа:Песимистке,нали челски щяха да бият докрая? Май Рафата им го сложи мъжката,а Клоп за пореден път ти затвори устата? Така,така...сега ще дигне и шестата,а ти си нареждай!


Иванке, много изпростя бе, моето момиче :? Какво общо имат Челси, като ние още на почивката решихме нещата? :roll: Следете ги тия неща бе, момичета и момчета, излагате се :oops:

Абе ние си ги следим,ама ти вземи и пий гинкобилоба,че си същия въртигъзник като изперкалия тренер. До преди три дена рева,че челски щели да ни изместят от топ 4,сега друга песен пееш. Шестата няма да е за теб,тази купа е за истинските фенове на великия Ливърпул!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот realist » 14 май 2018 09:11

john barnes написа:
realist написа:
john barnes написа:Песимистке,нали челски щяха да бият докрая? Май Рафата им го сложи мъжката,а Клоп за пореден път ти затвори устата? Така,така...сега ще дигне и шестата,а ти си нареждай!


Иванке, много изпростя бе, моето момиче :? Какво общо имат Челси, като ние още на почивката решихме нещата? :roll: Следете ги тия неща бе, момичета и момчета, излагате се :oops:

Абе ние си ги следим,ама ти вземи и пий гинкобилоба,че си същия въртигъзник като изперкалия тренер. До преди три дена рева,че челски щели да ни изместят от топ 4,сега друга песен пееш. Шестата няма да е за теб,тази купа е за истинските фенове на великия Ливърпул!!!


Ей, тоя тренер, не ти излиза от ума :roll: Сигурно го сънуваш още, бая ти е взел страха.
Иначе за шестата, ще я върна, няма проблем, щом не е за мен :lol:

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот john barnes » 14 май 2018 13:50

Чак пък да го сънувам....вие сте ми ясни-абсолютни въртигъзници,като бием се удряте в гърдите,като паднем-викате,аз казах ли ви. Ти си песимист,никога не си бил реалист. Затова и шестата няма да е за теб,а за всички истински фенове,които вярват в отбора си! Това е,много е просто.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 14 май 2018 13:59

Много сте плахи в оценките си за сезона до сега, защо така? Сезона е повече от идеален дори до момента, дори при загуба на финала от Реал. Първия английски отбор постигнал финал в ШЛ и топ 4 от 7г насам :!: Най-неочаквания от всички предишни. Най-младия от всички предишни :!: С рекорди по резултатност. От 11 г Ливърпул не е имал такъв сезон. Без загуба във ВЛ на Анфийлд за първи път от 9г. 3тата година на Клоп е по-силна от 06/07, което е третата година на Рафата. В по-силна конкуренция във Вл с по-калпаво наследство (Карагър-Хупия-Рийзе-Джерард-Хаман и съответно на тези постове Ловрен-Шкъртъл-Морено-Хендерсън-Джо Алън :lol: ) и един летен трансферен прозорец по-малко. При това Клоп не се срина, като продадоха най-добрия му футболист от предните 3 г. Купиха му един защитник с "половин сезон във ВЛ :oops: " и изведнъж защитата ни е на едно ниво с другите топ отбори, а той не разбирал нищо от защита. Никой ли не се замисля, че при победа в Киев това ще е най-успешния ни сезон от 30 г насам. Не знам омразниците как ще живеят с това, знам само, че от днес до 26ти ще се молят Реал да ни бие. Ей за такива фенове става въпрос. Две години подред всеки кръг чакат да се дъним и да изтъревем топ 4, защото това са им прогнозите от началото до края на сезона, понеже не им харесва селекцията на Клоп. Даже и когато водим комфотно те пак чакат да се издъним и залагат на победни серии на конкурентите :oops: :oops: :oops:
Това са факти мили омразници, които вие няма накъде да се завъртите и да не ги приемете докато не ви заседнат в сливиците :!: Не знам с какви очи въобще се появявате тука след победи. Знам обаче, че ще сте цъфнали първи при загуба на финала. Вие живеете за загубите на Ливърпул. Толкова сте сринати психически след черните сезони 10-16 г, че не смеете да се усмихнете дори и след такъв сезон. Бахти вампирите дето сте. Добре, че сте само двама-трима :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 14 май 2018 14:12

john barnes написа:Чак пък да го сънувам....вие сте ми ясни-абсолютни въртигъзници,като бием се удряте в гърдите,като паднем-викате,аз казах ли ви. Ти си песимист,никога не си бил реалист. Затова и шестата няма да е за теб,а за всички истински фенове,които вярват в отбора си! Това е,много е просто.

Просто е за нормалните фенове, на тези и това им идва сложно и не могат да си обяснят защо така им говориш :lol: Оня разбирач тренера с култовото "не ми трябва треньора на изпадащата Борусия, Ливърпул си има Роджърс" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Създателя на тъпомера :!: Ама нали някой трябваше да се нагърби с функциите му в сайта и нейсе...Той поне ни разсмиваше и набираше самочувствие след победи, а тоя реалиста още живее в 80те и има претенции за реалност :roll:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот realist » 14 май 2018 17:20

john barnes написа:Затова и шестата няма да е за теб,а за всички истински фенове,които вярват в отбора си! Това е,много е просто.


Нещо взе да се повтаряш, като латерна си :lol: Не знам дали се усещаш, ама това го казваш поне за десети път. Май на теб ти трябва гинко билоба :roll:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот realist » 14 май 2018 17:30

Liverpool_EC написа:Много сте плахи в оценките си за сезона до сега, защо така? Сезона е повече от идеален дори до момента, дори при загуба на финала от Реал. Първия английски отбор постигнал финал в ШЛ и топ 4 от 7г насам Най-неочаквания от всички предишни. Най-младия от всички предишни :!: С рекорди по резултатност. От 11 г Ливърпул не е имал такъв сезон. Без загуба във ВЛ на Анфийлд за първи път от 9г. 3тата година на Клоп е по-силна от 06/07, което е третата година на Рафата. В по-силна конкуренция във Вл с по-калпаво наследство (Карагър-Хупия-Рийзе-Джерард-Хаман и съответно на тези постове Ловрен-Шкъртъл-Морено-Хендерсън-Джо Алън и един летен трансферен прозорец по-малко. При това Клоп не се срина, като продадоха най-добрия му футболист от предните 3 г. Купиха му един защитник с "половин сезон във ВЛ :oops: " и изведнъж защитата ни е на едно ниво с другите топ отбори, а той не разбирал нищо от защита. Никой ли не се замисля, че при победа в Киев това ще е най-успешния ни сезон от 30 г насам. Не знам омразниците как ще живеят с това, знам само, че от днес до 26ти ще се молят Реал да ни бие. Ей за такива фенове става въпрос. Две години подред всеки кръг чакат да се дъним и да изтъревем топ 4, защото това са им прогнозите от началото до края на сезона, понеже не им харесва селекцията на Клоп. Даже и когато водим комфотно те пак чакат да се издъним и залагат на победни серии на конкурентите
Това са факти мили омразници, които вие няма накъде да се завъртите и да не ги приемете докато не ви заседнат в сливиците Не знам с какви очи въобще се появявате тука след победи. Знам обаче, че ще сте цъфнали първи при загуба на финала. Вие живеете за загубите на Ливърпул. Толкова сте сринати психически след черните сезони 10-16 г, че не смеете да се усмихнете дори и след такъв сезон. Бахти вампирите дето сте. Добре, че сте само двама-трима :)


Я сега се пипни отзад. Да не си направил някоя беля от много зор :mrgreen:
Знам, че много ви се иска на някои да не се появявам след победи, но уви, мисия невъзможна :roll: Аз съм си тук и след победи и след загуби и ми дреме на прашута за вашите мнения и клетви. А на 26-ти, за ваш ужас, ще съм в компания с още десетина фена, ще пием бири, ще пеем песни, пък ако бием, няма как да не се и напием :lol: Иначе вие си джафкайте, не ми пречите, ама грам 8-) А догодина ще ви пратя картичка от Анфийлд, да ви е още по-гадно ;)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот realist » 14 май 2018 17:36

Liverpool_EC написа:
john barnes написа:Чак пък да го сънувам....вие сте ми ясни-абсолютни въртигъзници,като бием се удряте в гърдите,като паднем-викате,аз казах ли ви. Ти си песимист,никога не си бил реалист. Затова и шестата няма да е за теб,а за всички истински фенове,които вярват в отбора си! Това е,много е просто.

Просто е за нормалните фенове, на тези и това им идва сложно и не могат да си обяснят защо така им говориш :lol: Оня разбирач тренера с култовото "не ми трябва треньора на изпадащата Борусия, Ливърпул си има Роджърс"
Създателя на тъпомера :!: Ама нали някой трябваше да се нагърби с функциите му в сайта и нейсе...Той поне ни разсмиваше и набираше самочувствие след победи, а тоя реалиста още живее в 80те и има претенции за реалност :roll:


Не издържа и седмица да ме "убиваш с мълчание" :lol: Всеки с кошмара си - за Барни - Тренера, за теб - аз :lol: Взимай мерки, преди да си почнал да подмокряш чаршафите :oops:
Отново пролича кои са двете злобарки на форума, не можете дори да се порадвате истински, без да разлеете малко злоба :roll: Както казах и преди - то си е за вас, мен единствено ме забавлявате. Колкото повече злобеете, толкова по-добре се чувствам. ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта