ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот wolf » 14 май 2018 17:43

Няма по-скаран форум от нашия, в това никой не може да ни бие.
Офтопик:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот slash1912 » 14 май 2018 17:48

Просто сме най-многобройния подфорум в момента.Всеки като си защити тезата преди и след мача по 10 пъти и ето ти 8 страници :)
Image

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот john barnes » 14 май 2018 17:54

Песимисте,не те знам кви тренери и страхове ти се въртят във главата,но ти си номер едно хейтър! Признавам ти го! Виж си старите мнения за топ 4 и за челски и тогава пак ми се напъвай тука. На мен гинкобилоба не ми трябва,имам феноменална памет!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 14 май 2018 18:05

Гил, кога ще предприемеш някакви мерки? Всеки път когато вляза във форума 90% от мненията са лични нападки, заяждане и простотии... Искам да вляза да прочета и споделя мнение за Ливърпул, а в крайна сметка единственото което виждам е едно постоянно дъвчене и един и същи простотии вече повторени сигурно 100 пъти. Колко човека казаха че намалиха или спряха да влизат във форума заради тези глупости? Защо трябва да останат само хора които се заяждат? Едните не спряха да се дъвчат, другите не спряха да се заяждат с всеки човек решил да изкаже малко по-различно мнение... До кога?


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 14 май 2018 18:10

Brighton manager Chris Hughton on Liverpool: “This is a team we are all hoping is going to win the CL. That is the level and we fell short."

Поредно признание от съперник този сезон.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот realist » 14 май 2018 18:20

Alonso_Massa написа:Гил, кога ще предприемеш някакви мерки? Всеки път когато вляза във форума 90% от мненията са лични нападки, заяждане и простотии... Искам да вляза да прочета и споделя мнение за Ливърпул, а в крайна сметка единственото което виждам е едно постоянно дъвчене и един и същи простотии вече повторени сигурно 100 пъти. Колко човека казаха че намалиха или спряха да влизат във форума заради тези глупости? Защо трябва да останат само хора които се заяждат? Едните не спряха да се дъвчат, другите не спряха да се заяждат с всеки човек решил да изкаже малко по-различно мнение... До кога?


Така е, прав си! Те са двама - трима, които развалят атмосферата във форума. Отново обръщам внимание, че аз никога не започвам пръв, но няма как да не отговоря, когато ме споменават във всеки свой коментар. Както казват старите хора "да би мирно седяло, не би чудо видяло". Аз може да изказвам мнение, което не се харесва на мнозина, но не нападам тези, които мислят различно. Излагам си аргументите и толкоз.
Прав си и за това, че се дъвче едно и също 100 пъти. На тия двамцата ако им вземеш коментарите от 2 месеца насам, ще видиш едно и също, казано по различен начин. Единият си дъвче как не трябвало да се радвам на финала и купата не била за мен и как не съм бил истински фен и как Тренера, Тренера, Тренера... :lol: Другият си повтаря все колко невероятен бил сезона и какви рекорди сме счупили и как Клоп е най-великия треньор на Ливърпул за всички времена и как който мисли различно е тъпанар, глупак, не разбира, не е фен и т.н. Папагали :roll:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот 9lives » 14 май 2018 18:37

За да разсея малко мненията от споровете



[center]
Искате ли тема за мача с Реал Мадрид утре за да може да коментираме повече време или след като мине техният последен мач в лигата (на 19 май) ?
[/center]






-
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 14 май 2018 18:46

9lives написа:За да разсея малко мненията от споровете



[center]
Искате ли тема за мача с Реал Мадрид утре за да може да коментираме повече време или след като мине техният последен мач в лигата (на 19 май) ?
[/center]






-

Аз съм "за", предполагам, че в следващите дни така или иначе това ще ни е основната тема на разговор, така че по-добре да е в темата за мача, за да не се оспамват излишно другите теми.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот john barnes » 14 май 2018 18:47

Единствения папагал,неразбиращ от футбол и невярващ във отбора си-това си ти,песимистче...май на тебе само тренера ти е в устата,явно ти е бръкнал бая надълбоко:))))
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън 13.05.2018 |17:00| 4-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 14 май 2018 22:13

realist написа:не можете дори да се порадвате истински, без да разлеете малко злоба

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Алонсо, а ти защо не приемеш, че не всички са меки като теб и не са длъжни да търпят явни наглости и безочие. Със кого спореха и на чие мнение бяха тези дето се махнаха? Има една китайска поговорка "Един луд може да подлуди 7 нормални". Това ставаше преди с тренера, с Илиев, сега с реалиста. След всеки равен колко души му обесняват да се спре и че отбора си върви супер? Обаче не, той бил различен. С Клоп летим, като орли, а той като някаква къртица само копае дупки, защото не вижда...прогрес :lol: Да не мислиш, че ако дойде друг треньор той ще покаже прогрес ? Естествено, ако запишем 38 поредни победи в първия му сезон всичко е възможно :lol:

Аз лично тема за финала в Киев предпочитам другата седмица, защото нищо освен провокации няма да има в нея толкова рано. В другите теми можем да анализираме отминалия сезон във ВЛ, а и да не забравяме, че трансферния прозорец отваря след 3 дена и темата със селекцията ще избухне, както винаги...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта