ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 22:56

realist написа:
Onq написа:Ако ще да имаш всичките пари на света, пак няма да си и на половина щастлив от най-бедния, но верен фен на Ливърпул ;)


Трудно ще намериш по-верен фен на Ливърпул от мен. Вече 34 години :idea: :!: Сметни колко от тях не съм видял титла :roll: Като чукнеш 34 години фен на Ливърпул, пак се обади ;)


Чукнал съм 36, но да не прекаляваме с офтопика. Да ти имам верността, лека нощ!

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 23:03

Onq написа:
realist написа:
Onq написа:Ако ще да имаш всичките пари на света, пак няма да си и на половина щастлив от най-бедния, но верен фен на Ливърпул ;)


Трудно ще намериш по-верен фен на Ливърпул от мен. Вече 34 години :idea: :!: Сметни колко от тях не съм видял титла :roll: Като чукнеш 34 години фен на Ливърпул, пак се обади ;)


Чукнал съм 36, но да не прекаляваме с офтопика. Да ти имам верността, лека нощ!


Това е просто един форум. Ти не ме познаваш ;) Лека и от мен!

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот Тони » 06 май 2018 23:26

На нас ни трябваше повече победата и се преборихме за нея. Успех на финала, защото ми омръзна от Реал.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 07 май 2018 07:10

KOPScousers написа:Този отбор просто не може да играе във важните мачове. По-добре да не играем в ШЛ догодина.

Да ти припомня едно твое изказване от януари след загубата с УБА за ФА къп:
KOPScousers написа: никой няма да помни, че си бил 2 пъти с по 7:0 в групите, ако след това загубиш от отбори като Севиля и Порто (да, за мен още тогава си заминаваме)... има още 3 дни и няма как да станат някакви чудеса, но не привлечем ли никого, аз мачовете във ВЛ спирам да ги гледам, ще гледам тези с Порто обаче, защото не се знае след колко години ще се класираме пак за ШЛ. Просто вмомента ме е срам да съм фен на този отбор, а дори когато бяхме в зоната на изпадащите при Ходжсън не съм се чувствал така. :)

А не е ли по-добре да се класираме за ШЛ и който иска да гледа отбора, а който чак толкова непрежалимо много го е срам да гледа Биг Брадър драмите или турски сериали за да се чувства добре :lol: :lol: :lol: Все пак никой не е длъжен да поддържа отбор участващ в ШЛ. Всичко това е само и изключително ПО ЖЕЛАНИЕ, а не на сила ;)
KOPScousers написа:Сега ни очаква нервен мач, също както беше срещу Мидълзбро преди година и дано имаме същия късмет като тогава, че без голът в 45-тата минута на Джини не се знаеше накъде отиваше онзи мач...

От мен да знаеш, че по принцип без който и да е гол не се знае на къде отива даден мач :lol: Даже и днес ако Челси нямаха късмета с гола на Жиру, никой не знаеше къде щеше да отиде този мач :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 07 май 2018 09:53

Малко късмет изкараха Челси с рикошета при гола, но това е част от играта. Личеше си че нашите са изморени, но нормално след тежката серия от мачове, които имахме и че сме вече края на сезона. Да не говорим и за многото контузии. Имаме 6 дни да се възстановим и момчетата да починат и да се хвърлят здраво в последния мач. Вземем ли го и сме в топ4 освен ако Челси не бият с 20+ гола разлика, ама това вече граничи с фантастика. Иначе и Тотнъм се издъниха последния кръг и при още една издънка от тях съвсем се завързват нещата. Е поне ще е забавен последен кръг и да се надяваме там Салах най-накрая да вкара 32-я и да счупи рекорда.


Офтопик:

Офтопик:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта