ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 06 май 2018 21:59

Нямах предвид, че не се представяме добре в ШЛ, всъщност представянето ни в турнира тази година е феноменално, начупихме сума ти рекорди и най-хубавото е, че дори огромна част от феновете на Ливърпул не са вярвали в това, което постигнахме. Но това не значи, че трябва да приемаме първенството за даденост и да отписваме мачове с лека ръка. Изпуснахме типично в наш стил 2 гола преднина 10 минути преди края срещу 19-тия, не можахме да бием изпадналия Стоук Сити на Анфийлд и това прави 4 точки, които ако бяхме спечелили сега изобщо нямаше да ги водим тия дискусии. Не знам какво ще направи Клоп в седмицата до мача с Брайтън, но този двубой е равностоен на финала на ШЛ за мен, а и мисля, че и други мислят като мен. Като паднем на финала и догодина цъкаме в ЛЕ, къде ще е прогреса? Прогрес в първенството така или иначе няма как да има, поне да се задържим в четворката. Миналата година завършихме с 76т., тази година максимумът е 75 и за разлика от миналата година, при резонни 2 победи за Челси срещу Хъдърсфийлд и Нюкасъл, ако и ние бием Брайтън ще се класираме за ШЛ по голова разлика, което пак е по-зле от миналата година. Според мен си беше ясно, че няма как да издържим на 4 фронта с тази скамейка, не взехме достатъчно хора през лятото, пък дори и за резерви и резултата е очеваден. Затова исках хикс днес, затова исках 20 дни почивка преди Киев. Сега ни очаква нервен мач, също както беше срещу Мидълзбро преди година и дано имаме същия късмет като тогава, че без голът в 45-тата минута на Джини не се знаеше накъде отиваше онзи мач... Това искам да кажа, че просто не можем да бием във важните мачове, най-лошото е, че не показваме никаква игра в този тип мачове, а днес дори не ни трябваше да бием, а просто да не загубим... Ако не можем да бием Брайтън на Анфийлд в мач всичко или нищо, какъв шанс имаме срещу Реал и изобщо какво място в ШЛ имаме? Към момента се очертава най-неравностойния финал в историята на ШЛ, дано бъркам...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 22:05

Onq написа:
realist написа:
Onq написа:Халал да са ти парите и продължавай да предричаш провали на отбора и Клоп, пък нека след 20 дни ни короноват като кралете на Европа.


Пич, едното няма нищо общо с другото. Аз все още вярвам, че ще се класираме в топ 4, макар и с клизма. За желание, да не говорим. Заложих за този мач, защото бях 100 % сигурен и не виждам причини да не осребря тази своя убеденост. Така поне имам малка компенсация за този скапан мач, иначе щях само да се ядосвам. Сега пак се ядосвам, но малко по-богат :lol:
Ако бяхме спечелили точки, нямаше да се ядосвам за парите, повярвай. Това съм го играл десетки пъти. ;)


Не мисля,че някой вярва в истинската ти радост при победи. Ти откровенно се наслаждаваш на загубите, за да можеш след това да кажеш" казах ли ви". В сезон, в който имаме една загуба в ШЛ и подобряваме рекорд след рекорд, а във ВЛ загубихме само 5 срещи и то срешу топ отборите и Суонзи. Само Сити имат по-малко загуби, а ние им вкарахме 9 гола в 4 срещи. Та в този сезон ти си вечно недоволен и мрънкащ. Как някой да ти повярва, че истински се радваш на победите ?https://www.youtube.com/watch?v=L0m0mqhVQbY прочети текста и се запитай, предпоследното изречение има ли нещо общо с теб и ще имаш ли право да се гордееш с евентуална купа на 26.05


За малко да ме разплачеш :cry: Наистина ли не ми вярваш, че се радвам при победи? О, не, сега ще се наложи да си го преместя от левия в десния :oops: Я се стегни, момче :!: :idea:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот wolf » 06 май 2018 22:10

Нищо не може да бие Барса - Милан 0-4 и Валенсия - Реал 0-3 като неравностойност
Офтопик:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот realist » 06 май 2018 22:12

KOPScousers написа:Нямах предвид, че не се представяме добре в ШЛ, всъщност представянето ни в турнира тази година е феноменално, начупихме сума ти рекорди и най-хубавото е, че дори огромна част от феновете на Ливърпул не са вярвали в това, което постигнахме. Но това не значи, че трябва да приемаме първенството за даденост и да отписваме мачове с лека ръка. Изпуснахме типично в наш стил 2 гола преднина 10 минути преди края срещу 19-тия, не можахме да бием изпадналия Стоук Сити на Анфийлд и това прави 4 точки, които ако бяхме спечелили сега изобщо нямаше да ги водим тия дискусии. Не знам какво ще направи Клоп в седмицата до мача с Брайтън, но този двубой е равностоен на финала на ШЛ за мен, а и мисля, че и други мислят като мен. Като паднем на финала и догодина цъкаме в ЛЕ, къде ще е прогреса? Прогрес в първенството така или иначе няма как да има, поне да се задържим в четворката. Миналата година завършихме с 76т., тази година максимумът е 75 и за разлика от миналата година, при резонни 2 победи за Челси срещу Хъдърсфийлд и Нюкасъл, ако и ние бием Брайтън ще се класираме за ШЛ по голова разлика, което пак е по-зле от миналата година. Според мен си беше ясно, че няма как да издържим на 4 фронта с тази скамейка, не взехме достатъчно хора през лятото, пък дори и за резерви и резултата е очеваден. Затова исках хикс днес, затова исках 20 дни почивка преди Киев. Сега ни очаква нервен мач, също както беше срещу Мидълзбро преди година и дано имаме същия късмет като тогава, че без голът в 45-тата минута на Джини не се знаеше накъде отиваше онзи мач... Това искам да кажа, че просто не можем да бием във важните мачове, най-лошото е, че не показваме никаква игра в този тип мачове, а днес дори не ни трябваше да бием, а просто да не загубим... Ако не можем да бием Брайтън на Анфийлд в мач всичко или нищо, какъв шанс имаме срещу Реал и изобщо какво място в ШЛ имаме? Към момента се очертава най-неравностойния финал в историята на ШЛ, дано бъркам...


Поздравления, още един прогледнал истината, която аз повтарям от един месец! :roll: Джонката от 5 кръга ги чака Челси да губят точки, ама те не щат. Казах ви, че представянето в ШЛ ви дава илюзията за прогрес, но такъв просто няма. ШЛ е турнир на елиминации, това е друга бира, момчета. В първенството трябва постоянство, а за постоянство трябва класа и дълбочина в състава. Ние не притежаваме нито едно от двете. Дано поне да имат сили да победят Брайтън, защото иначе догодина ще си цъкаме в ЛЕ и пак ще плюете собствениците, че не дават пари за селекция. Е как да дават, като и със селекция и без селекция все едвам кретаме на ръба на топ 4 :idea: :?:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 22:14

realist написа:
Onq написа:
realist написа:
Onq написа:Халал да са ти парите и продължавай да предричаш провали на отбора и Клоп, пък нека след 20 дни ни короноват като кралете на Европа.


Пич, едното няма нищо общо с другото. Аз все още вярвам, че ще се класираме в топ 4, макар и с клизма. За желание, да не говорим. Заложих за този мач, защото бях 100 % сигурен и не виждам причини да не осребря тази своя убеденост. Така поне имам малка компенсация за този скапан мач, иначе щях само да се ядосвам. Сега пак се ядосвам, но малко по-богат :lol:
Ако бяхме спечелили точки, нямаше да се ядосвам за парите, повярвай. Това съм го играл десетки пъти. ;)


Не мисля,че някой вярва в истинската ти радост при победи. Ти откровенно се наслаждаваш на загубите, за да можеш след това да кажеш" казах ли ви". В сезон, в който имаме една загуба в ШЛ и подобряваме рекорд след рекорд, а във ВЛ загубихме само 5 срещи и то срешу топ отборите и Суонзи. Само Сити имат по-малко загуби, а ние им вкарахме 9 гола в 4 срещи. Та в този сезон ти си вечно недоволен и мрънкащ. Как някой да ти повярва, че истински се радваш на победите ?https://www.youtube.com/watch?v=L0m0mqhVQbY прочети текста и се запитай, предпоследното изречение има ли нещо общо с теб и ще имаш ли право да се гордееш с евентуална купа на 26.05


За малко да ме разплачеш :cry: Наистина ли не ми вярваш, че се радвам при победи? О, не, сега ще се наложи да си го преместя от левия в десния :oops: Я се стегни, момче :!: :idea:


Яко е колко си предсказуем. Всеки път, когато някой те зарине с факти, го избиваш на ирония и сарказъм или търсиш грешки в правописа. Предричай ШЛ за Реал и всички да спим спокойно 20 дни, познавачо :) !

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 22:18

Onq написа:Предричай ШЛ за Реал и всички да спим спокойно 20 дни, познавачо :) !


Е, то е ясно, че ще инвестирам солидно в този смисъл, пък ако стане чудото, ще са най-приятно загубените пари в живота ми ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 22:30

realist написа:
Onq написа:Предричай ШЛ за Реал и всички да спим спокойно 20 дни, познавачо :) !


Е, то е ясно, че ще инвестирам солидно в този смисъл, пък ако стане чудото, ще са най-приятно загубените пари в живота ми ;)


Приятен фалит, от все сърце :) !

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 22:37

Onq написа:
realist написа:
Onq написа:Предричай ШЛ за Реал и всички да спим спокойно 20 дни, познавачо :) !


Е, то е ясно, че ще инвестирам солидно в този смисъл, пък ако стане чудото, ще са най-приятно загубените пари в живота ми ;)


Приятен фалит, от все сърце :) !


:mrgreen: Не се надявай, момче, аз съм сериозен мъж, не комарджия. Залагам толкова, колкото мога да си позволя да загубя, без да се отрази на финансовото ми положение ;) Някои от вас ме определиха като негативен, но всъщност аз много се грижа за положителните си емоции. Именно затова често залагам срещу любимите си отбори. Който има акъл в главата, ще разбере за какво говоря ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 22:42

realist написа:
Onq написа:
realist написа:
Onq написа:Предричай ШЛ за Реал и всички да спим спокойно 20 дни, познавачо :) !


Е, то е ясно, че ще инвестирам солидно в този смисъл, пък ако стане чудото, ще са най-приятно загубените пари в живота ми ;)


Приятен фалит, от все сърце :) !


:mrgreen: Не се надявай, момче, аз съм сериозен мъж, не комарджия. Залагам толкова, колкото мога да си позволя да загубя, без да се отрази на финансовото ми положение ;) Някои от вас ме определиха като негативен, но всъщност аз много се грижа за положителните си емоции. Именно затова често залагам срещу любимите си отбори. Който има акъл в главата, ще разбере за какво говоря ;)


Ако ще да имаш всичките пари на света, пак няма да си и на половина щастлив от най-бедния, но верен фен на Ливърпул ;)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 22:50

Onq написа:Ако ще да имаш всичките пари на света, пак няма да си и на половина щастлив от най-бедния, но верен фен на Ливърпул ;)


Трудно ще намериш по-верен фен на Ливърпул от мен. Вече 34 години :idea: :!: Сметни колко от тях не съм видял титла :roll: Като чукнеш 34 години фен на Ливърпул, пак се обади ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта