ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 20:40

Onq написа:Както и да приключи този мач, Челси са ебаси безидейният отбор тази година. Най-сигурната единица на кръга е обаче, да не забравяме :). Сега сигурно си гризе някъде ноктите и се моли Азар или Жиру да избухнат, а нашите да нямат ден.


Ко каза, ко ? :? Да, най-сигурната единица беше. Нито за миг нямаше съмнение, че ще загубим този мач. Нито едно положение за цял мач. Трябва да почнете да ме слушате, ако искате да сполучите :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 20:44

Gil-galad написа:Искам да видя снимка от фиша на реалиста където е сложил 1000 лева на Челси, ако може :)


Нямам представа защо някои все още не ме приемате на сериозно :roll: Досега няма случай да кажа, че ще направя нещо, и да не го направя. Още във вторник сложих 1000 лева при 1,92 коефициент, което се оказа малко грешка, защото в петък беше 2,05, а днес 2,12, ама карай. Да не издребняваме за стотина лева при чиста печалба 920 .

Гил, ако ти изпратя фиша на лично ще обявиш ли на всеослушание, че не съм излъгал? :roll:

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Gil-galad » 06 май 2018 20:46

realist написа:
Gil-galad написа:Искам да видя снимка от фиша на реалиста където е сложил 1000 лева на Челси, ако може :)


Нямам представа защо някои все още не ме приемате на сериозно :roll: Досега няма случай да кажа, че ще направя нещо, и да не го направя. Още във вторник сложих 1000 лева при 1,92 коефициент, което се оказа малко грешка, защото в петък беше 2,05, а днес 2,12, ама карай. Да не издребняваме за стотина лева при чиста печалба 920 .

Гил, ако ти изпратя фиша на лично ще обявиш ли на всеослушание, че не съм излъгал? :roll:


Нямаш проблем...макар, че ефекта ще е същия ако го качиш и сам в темата :lol: Щото после на мен няма да вярват и ще искат аз да го кача така или иначе :lol:
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 20:48

Gil-galad написа:
realist написа:
Gil-galad написа:Искам да видя снимка от фиша на реалиста където е сложил 1000 лева на Челси, ако може :)


Нямам представа защо някои все още не ме приемате на сериозно :roll: Досега няма случай да кажа, че ще направя нещо, и да не го направя. Още във вторник сложих 1000 лева при 1,92 коефициент, което се оказа малко грешка, защото в петък беше 2,05, а днес 2,12, ама карай. Да не издребняваме за стотина лева при чиста печалба 920 .

Гил, ако ти изпратя фиша на лично ще обявиш ли на всеослушание, че не съм излъгал? :roll:


Нямаш проблем...макар, че ефекта ще е същия ако го качиш и сам в темата :lol: Щото после на мен няма да вярват и ще искат аз да го кача така или иначе :lol:


Утре съм на работа и ще го изпратя оттам. Не го взех вкъщи, защото жена ми ще ме убие ако види :lol:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 06 май 2018 21:04

Нито едно положение казваш за цял мач, просто затвърждаваш клоунската си роля във форума, ако ще и 10 бона да си сложил на челси :)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 21:10

Gil-galad написа:Нямаш проблем...макар, че ефекта ще е същия ако го качиш и сам в темата :lol: Щото после на мен няма да вярват и ще искат аз да го кача така или иначе :lol:


Няма да го кача в темата, а ще го изпратя на теб, при това с молбата да не го показваш. Аз съм много суеверен човек, а тук има доста лоши очи и не желая да ме урочасват. Останал съм с впечатление, че хората тук ти вярват и ти се доверяват, така че твоята дума би трябвало да е достатъчна. Ако не е, живи и здрави да са :)

ПП Не утре, а във вторник.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30| 1-0 FT

Мнениеот lyubomir_v » 06 май 2018 21:12

Dont panic, бием на финала и се класираме за догодина в ШЛ като победители 8-)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 21:23

realist написа:
Gil-galad написа:Нямаш проблем...макар, че ефекта ще е същия ако го качиш и сам в темата :lol: Щото после на мен няма да вярват и ще искат аз да го кача така или иначе :lol:


Няма да го кача в темата, а ще го изпратя на теб, при това с молбата да не го показваш. Аз съм много суеверен човек, а тук има доста лоши очи и не желая да ме урочасват. Останал съм с впечатление, че хората тук ти вярват и ти се доверяват, така че твоята дума би трябвало да е достатъчна. Ако не е, живи и здрави да са :)

ПП Не утре, а във вторник.


Единствените "лоши очи" във форума са твоите, ти си този който предрича провал на "любимия" си отбор преди всеки мач. Халал да са ти парите и продължавай да предричаш провали на отбора и Клоп, пък нека след 20 дни ни короноват като кралете на Европа.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот realist » 06 май 2018 21:30

Onq написа:Халал да са ти парите и продължавай да предричаш провали на отбора и Клоп, пък нека след 20 дни ни короноват като кралете на Европа.


Пич, едното няма нищо общо с другото. Аз все още вярвам, че ще се класираме в топ 4, макар и с клизма. За желание, да не говорим. Заложих за този мач, защото бях 100 % сигурен и не виждам причини да не осребря тази своя убеденост. Така поне имам малка компенсация за този скапан мач, иначе щях само да се ядосвам. Сега пак се ядосвам, но малко по-богат :lol:
Ако бяхме спечелили точки, нямаше да се ядосвам за парите, повярвай. Това съм го играл десетки пъти. ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул 06.05.2018 |18:30|

Мнениеот Onq » 06 май 2018 21:45

realist написа:
Onq написа:Халал да са ти парите и продължавай да предричаш провали на отбора и Клоп, пък нека след 20 дни ни короноват като кралете на Европа.


Пич, едното няма нищо общо с другото. Аз все още вярвам, че ще се класираме в топ 4, макар и с клизма. За желание, да не говорим. Заложих за този мач, защото бях 100 % сигурен и не виждам причини да не осребря тази своя убеденост. Така поне имам малка компенсация за този скапан мач, иначе щях само да се ядосвам. Сега пак се ядосвам, но малко по-богат :lol:
Ако бяхме спечелили точки, нямаше да се ядосвам за парите, повярвай. Това съм го играл десетки пъти. ;)


Не мисля,че някой вярва в истинската ти радост при победи. Ти откровенно се наслаждаваш на загубите, за да можеш след това да кажеш" казах ли ви". В сезон, в който имаме една загуба в ШЛ и подобряваме рекорд след рекорд, а във ВЛ загубихме само 5 срещи и то срешу топ отборите и Суонзи. Само Сити имат по-малко загуби, а ние им вкарахме 9 гола в 4 срещи. Та в този сезон ти си вечно недоволен и мрънкащ. Как някой да ти повярва, че истински се радваш на победите ?https://www.youtube.com/watch?v=L0m0mqhVQbY прочети текста и се запитай, предпоследното изречение има ли нещо общо с теб и ще имаш ли право да се гордееш с евентуална купа на 26.05


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта