ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот blue avalanche » 03 май 2018 00:15

Red_Neck написа:Вайналдум - Хендерсън- Милнър срещу Каземиро - Кроос - Модрич..... като сложим и Деян Ловрен + Александър-Арнолд, ... на финала ще е весело! :)
Вярвам в Клоп!

Пък ако сложиш на мястото на Каземиро Иско, ще ти стане още по-"весело". :mrgreen:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 03 май 2018 00:16

Айде и тук се почна - слаб мач, никакво темпо, Ловрен, Лорис, съдията...
Абе ПУУЛ Е НА ФИНАЛ!!! С колко удивителни да го напиша? Няма никакво значение как изиграха мача. Приемете, че на почивката Клоп им е правил анализ за мача на Моста и с такива мисли са излезли. Пестеливо (разбираемо с оглед всичките контузии и резултата от Анфийлд), грамотно и с малко късмет (и някоя съдийска грешка) - ПУУЛ Е НА ФИНАЛ! По същия начин, като Реал вчера. Може да изглежда изнервящо, непривлекателно, притеснително... но е белег за класа и увереност. В мача нямаше момент, нито един, в който Рома изглеждаше близо до финал. Вижте лицето на Раджата, след феноменалния му гол, и ще разберете.
Хейтърите нека вият и квичат на воля, чака ни страхотен финал в Киев.
(... и все по-малко билети за фенове, все-повече за мастити "гости" и метреси, да местят финала във Вегас, басси политиката, басси УЕФАТА...)

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 03 май 2018 00:25

SgtLiberty написа:Само се замислете, че Ловрен, Морено и Соланке могат да вдигнат ШЛ, това само по себе си е нещо Велико!

И Джими! Щото като напусна камиларите му обясняваха, че трофей няма да види, пък с тях щял редовно да се бори за ШЛ....
Но е рано да говорим, предстои изключително тежък мач. И за двата финалиста. Аз поне не се сещам за по-неудобен съперник за Реал. Нито за Пуул.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот SgtLiberty » 03 май 2018 00:35

Real написа:
SgtLiberty написа:Само се замислете, че Ловрен, Морено и Соланке могат да вдигнат ШЛ, това само по себе си е нещо Велико!

И Джими! Щото като напусна камиларите му обясняваха, че трофей няма да види, пък с тях щял редовно да се бори за ШЛ....
Но е рано да говорим, предстои изключително тежък мач. И за двата финалиста. Аз поне не се сещам за по-неудобен съперник за Реал. Нито за Пуул.


Надявам се Лалана и Джан да са здрави до финала. И да изиграе мача на живота си. Милнър имаше лош късмет тая вечер ама има и такива дни, най важното е че сме на финал, а в началото на сезона си виках да минем осмината дай боже пък после каквото стане а сега сме на финал няма как да не сме щастливи.
Изображение Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот ralka_levskarka » 03 май 2018 00:37

НА ФИНАЛ СМЕ!
Второто полувреме бе слабо, вече и умората започна да си казва думата, а на пейката бяхме общо взето само със защитници :mrgreen: .
Гордея се с отбора си! Благодаря на момчетата и на треньора.
Дано и двата ми отбора тази година да ме зарадват.
П.С. Боли ме платката за съдията, още ми горчи от финала в ЛЕ.
Image

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот dNelbandian » 03 май 2018 02:19

Класно изиграно 2ро полувреме, резултатът не говори за мача като цяло. Рома в нито един момент не изглеждаше, че може да се класира, а и по самите им играчи може да се забележи. Пестеливо 2ро полувреме, тъй като уикенда има мач с Челси и се пестят сили, че с тази къса скамейка. С Надежда, че от другия сезон ще се вземат поне един централен защитник, 1 опорен халф и един по централен освен Набито и отпред трябва да има читав заместник на 3мата, че нито Лалана, нито Ориги, нито Ингс стават. Поне 4 нови попълнения.

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот Gil-galad » 03 май 2018 03:10

dNelbandian написа:Класно изиграно 2ро полувреме, резултатът не говори за мача като цяло. Рома в нито един момент не изглеждаше, че може да се класира, а и по самите им играчи може да се забележи. Пестеливо 2ро полувреме, тъй като уикенда има мач с Челси и се пестят сили, че с тази къса скамейка. С Надежда, че от другия сезон ще се вземат поне един централен защитник, 1 опорен халф и един по централен освен Набито и отпред трябва да има читав заместник на 3мата, че нито Лалана, нито Ориги, нито Ингс стават. Поне 4 нови попълнения.


Абсолютно съгласен - второто върнахме газта (и пак пропиляхме положения)....Рома не вярваха, че имат шанс дори след гола за 3-2...ако бяха излезнали на пълни обороти второто със сигурност вкарваха наще още един...ама при положение, че имаме само 3 здрави халфа в момента и няма адекватен заместник отпред(поне не и за финал за ШЛ) напълно нормално се пазиха малко и се отвориха пролуки (макари дузпата да беше измислена, а гола на Раджа един път)....

Клоп има два европейски финала за 2 пълни години в Ливърпул....не е лошо като цяло....като се увеличи и състава следващия сезон трябва и във ВЛ да се подобри представянето....

Иначе миналия и тоя сезон според мен показват, че Ориги е по-добър вариант за резерва в нападение от Ингс и Соланке (засега), но според слуховете се е скарал с Клоп и няма шанс да остане в отбора....а и нека бъдем обективни - няма как да бъде взет нападател от ранга на Икарди примерно или дори Тимо Вернер, за да е втори избор, защото каквото и да си говорим Фирмино е първи избор и ни е най-важния играч от който тръгва цялата ни игра....

Но тези анализи по-нататък....сега гледаме към финала с очакване - няма какво да изгубим и само може да спечелим от този мач.....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот SgtLiberty » 03 май 2018 04:01

Gil-galad написа:
dNelbandian написа:Класно изиграно 2ро полувреме, резултатът не говори за мача като цяло. Рома в нито един момент не изглеждаше, че може да се класира, а и по самите им играчи може да се забележи. Пестеливо 2ро полувреме, тъй като уикенда има мач с Челси и се пестят сили, че с тази къса скамейка. С Надежда, че от другия сезон ще се вземат поне един централен защитник, 1 опорен халф и един по централен освен Набито и отпред трябва да има читав заместник на 3мата, че нито Лалана, нито Ориги, нито Ингс стават. Поне 4 нови попълнения.


Абсолютно съгласен - второто върнахме газта (и пак пропиляхме положения)....Рома не вярваха, че имат шанс дори след гола за 3-2...ако бяха излезнали на пълни обороти второто със сигурност вкарваха наще още един...ама при положение, че имаме само 3 здрави халфа в момента и няма адекватен заместник отпред(поне не и за финал за ШЛ) напълно нормално се пазиха малко и се отвориха пролуки (макари дузпата да беше измислена, а гола на Раджа един път)....

Клоп има два европейски финала за 2 пълни години в Ливърпул....не е лошо като цяло....като се увеличи и състава следващия сезон трябва и във ВЛ да се подобри представянето....

Иначе миналия и тоя сезон според мен показват, че Ориги е по-добър вариант за резерва в нападение от Ингс и Соланке (засега), но според слуховете се е скарал с Клоп и няма шанс да остане в отбора....а и нека бъдем обективни - няма как да бъде взет нападател от ранга на Икарди примерно или дори Тимо Вернер, за да е втори избор, защото каквото и да си говорим Фирмино е първи избор и ни е най-важния играч от който тръгва цялата ни игра....

Но тези анализи по-нататък....сега гледаме към финала с очакване - няма какво да изгубим и само може да спечелим от този мач.....


Би ми се искало да вземем Нинджата ама едва ли е възможно. Но за втори нападател Гнабри от Хофе не е лош как мислите?
Изображение Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 03 май 2018 04:37

Нормален реванш, като се има в предвид комфортната преднина от първия мач и че сега поведохме с 2:1 в 30 мин, нормално е да се свалят оборотите и да се доиграе по-лежерно. Няма отбор на света, който да продължи да напъва при 7:3 в своя полза. Тук мнг драма се вкарва, а всъщност 1/8 финала с Порто приключи в 50 мин на първия мач, 1/4 финала със Сити приключи първото полувреме на първия мач, а с Рома приключихме в 70 мин на първия мач. И от там нататък всичко беше изчакване да свършат реваншите. Искам само да забележите каква работа свърши Юрген Клоп за 2,5 години и най-вече с какви футболисти : Симон Миньоле, Лорис Кариус, Голобрадото Скаузърче, Джо Гомез, Деян Шибаняка Ловрен, Анди Робъртсън, Баси Майката, Алберто Морено, Рагнар Клаван, Джордън Хендерсън, Ти Бъзикаш ли са? Клоп тези ги закара на финал в ШЛ :lol: :shock: :lol: :shock:
НЕ-НАД-МИ-НАТ :!: :!: :!:


ralka_levskarka написа:П.С. Боли ме платката за съдията, още ми горчи от финала в ЛЕ.

Точно така Ралке, мен пък ме боли пуялника :lol: Един път дали, друг път взели, не познавам съдия, който да не е P.D.RAZ :lol:
Ван Дайк им го каза след мача: На кой му пука, нали ние продължихме :lol:

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот kadett1 » 03 май 2018 08:19

Мача го контролирахме до гола в 87 минута. Не виждам за каква драма изобщо може да се говори. Самите вълци не вярваха, че нещо може да стане дори след гола , с който поведоха - нямаше грам емоция след гола им. Тази измислена дузпа в края компенсира истинската много преди това, но пък първото полувреме имаше такава и за нас срещу Мане. Не се напъвахме много второто полувреме, но пък и Рома нямаха кой знае какви положения. В крайна сметка този финал си е супер успех и никой не го е очаквал есента.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта