ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45| 4-2 FT

Мнениеот 9lives » 29 апр 2018 11:28

[center]Изображение[/center]

[center]Настояща форма във всички турнири:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 03 май 2018 01:25, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот KOPScousers » 29 апр 2018 12:25

2:2
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот dreben23 » 29 апр 2018 15:37

Рома може да ви убие. Тва е най-силният отбор в Европа. :( Ако ни преодолеете, ще дишате по-спокойно. Още някъде до 20 минута ше имате чк и всичко ще свърши до почивката. Тоя отбор ми се струва ненормален! :lol: :lol:

И както си мислят в Ливърпул, че ще се разкриват на лошите, голям бой може да нанесат вълци. Съжалявам, но годината на вълка и ще трябва да получат много честитки! Ако ви е тегаво все Реал да прави рекордине, дайте го на диви вълци, те са смешни и те кат Барсата ми! :lol: :lol:

Ще пусне Ел Шараави и ше покаже кой е фараона. Ел Шаарави е по-добър от Салах футболист според мен. Много е критикуван тва онова и в Милан докато беше от децата, но то се знае, че е по-добър. Ще го взема и ше му дам лентата, че може и хеттрик да лепи. :lol: 8-)

Офтопик:
Салах само търчи и не може даже да избяга от засадите, а ей соя другия фараон е много опасен. Нека понадуем и балона на Рома, обаче е от тия с газ дето летят нагоре с горещ въздух. Побират по пет човека, колкото и головете ще бъдат във вратана на Кариус. Гледал съм я 30 години, ама толков мощен отбор не сме имали, тва не значи, че не можем да останем на сухо като ЦСКА-то тоя сезон. Сигурно в Ливърпул гледат по цял ден Белият вълк до мача и си мислят, че ще е толкова гламав. И са се успокоили. Те и Юве се успохоиха след снощният фарс, че ше стават шампиончета, обаче Верона няма да могат да бият, те с изпадащите врют се издъниха, я съм го измислил още отсега какво ще им стане празникот. Верона ей ся кат бие Спал и ше им скочи, ама няма да им отвори вратана като Интер. Ще видите колко смешно ше го направят калчото тая година. Врют изпадащите да вземат титлата на Юве. Ще има се хилим с бате змейко. Ако не го направят така, няма да могат да върнат скъпи играчи за трансфери и в калчо, цял сезон ги режат съдиите азсъм го забелязал. Амо хората си мислят, че им помагат и тоя сезон, не, обърнаха се срещу тех. Снощи бяха адски некадърни, ама Хандана нали е приятелче с Джиджи и иска да му помогне да не замине кариерата на сухо. Ама тя ще си отиде така, няма късмет и Джиджи, прекалено е зле положението. Само да не ми докарват тоя Алегри в Арсенал, че ще съсипе 22-годишен къртовски труд за нула време. Отплеснах се. :lol: :mrgreen: :)
Последна промяна от dreben23 на 29 апр 2018 16:14, променено общо 2 пъти.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот realist » 29 апр 2018 16:02

dreben23 написа:Рома може да ви убие. Тва е най-силният отбор в Европа. :( Ако ни преодолеете, ще дишате по-спокойно. Още някъде до 20 минута ше имате чк и всичко ще свърши до почивката. Тоя отбор ми се струва ненормален! :lol: :lol:

И както си мислят в Ливърпул, че ще се разкриват на лошите, голям бой може да нанесат вълци. Съжалявам, но годината на вълка и ще трябва да получат много честитки! Ако ви е тегаво все Реал да прави рекордине, дайте го на диви вълци, те са смешни и те кат Барсата ми! :lol: :lol:

Ще пусне Ел Шараави и ше покаже кой е фараона. Ел Шаарави е по-добър от Салах футболист според мен. Много е критикуван тва онова и в Милан докато беше от децата, но то се знае, че е по-добър. Ще го взема и ше му дам лентата, че може и хеттрик да лепи. :lol: 8-)

Офтопик:
Салах само търчи и не може даже да избяга от засадите, а ей соя другия фараон е много опасен. Нека понадуем и балона на Рома, обаче е от тия с газ дето летят нагоре с горещ въздух. Побират по пет човека, колкото и головете ще бъдат във вратана на Кариус. Гледал съм я 30 години, ама толков мощен отбор не сме имали, тва не значи, че не можем да останем на сухо като ЦСКА-то тоя сезон. Сигурно в Ливърпул гледат по цял ден Белият вълк до мача и си мислят, че ще е толкова гламав. И са се успокоили. Те и Юве се успохоиха след снощният фарс, че ше стават шампиончета, обаче Верона няма да могат да бият, те с изпадащите врют се издъниха, я съм го измислил още отсега кво ще им стане празникот. :| :mrgreen: :)


Ти какъв се падаш на Тарт ?

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот dreben23 » 29 апр 2018 16:17

Ко е туй бе? Не познавам такива тартори. :lol:

По-добре ще е сега Рома да успее да продължи, иначе Реал ще натрупа рекорди, дето няма да ги подобри никой вече във футбола най-малко 300 години, ако изобщо успеят да съхранят толкова дълго и турнира. Още един път вземат ли я и не виждам кой ще ги изпревари по ШЛ-та, трябва да им спрем хегемонията. Изкуствено го надуха и балона Реал, искам да го пукне италиански отбор. Да се изкефят хората по света, Ливърпул е прекалено директен и Реал ше ги изиграе мръсно. Само Рома е способна да го стори от тези отбори, които виждаме, но трябва да стане още един знаменит обрат, иначе пак са си мадридчани шампиони. Аз не виждам Байерн да има и 15 % с тези играчи срещу тях. Мюнхенци пък са по-добри от мърсисайдци и кой остава да може да ги спре - вълцине само. А не са много добри деа балетчето. Имат само един играч в отбора си. Да, по-добър е голаджия със сигурност от Меси(то е очевидно) , но трябва да им покаже някой, че във футболчето ти трябва и отбор, не индивидуалности. Рома, а и донякъде и при Пул го имаме, но на тях стилът им е кофти и без отбрана да вземеш трофея е ужасна трагедия за самия турнир.. Дано да успеем да пратим по-силния отбор на лошите, иначе пак си я зимат. Погледайте запис от Интер-Юве и последвайте примерчето, момци. :lol:
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот Alonso_Massa » 29 апр 2018 17:11

Офтопик:
Реалисте да видиш и ти какво е да четеш тролски мнения. :mrgreen:


Офтопик:

Офтопик:


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот slash1912 » 29 апр 2018 19:34

Мача е 1:2.Глупостите,които е написал фена на Арсенал могат само да ме разсмеят :lol:
Image

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 29 апр 2018 19:50

2:2 и класиране на финал

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Ливърпул 02.05.2018 |21:45|

Мнениеот Real » 30 апр 2018 09:12

dreben23 написа:...бла-блъ-бле-бли-бла...

Май се роди звезда?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта