ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 23:41

Plovdiv_1926 написа:
realist написа:
dNelbandian написа:Хахаха, ако спечели финала щял да е голям успех, ама ако не успее ще е неудачник, хахаха може ли да си толкова зле кажи ми?


Точно така е. Във футбола, както и в живота, границата между успеха и провала е много тънка. Историята помни победителите. В тълковния речник срещу думата неудачник ще видиш "човек, който губи, не сполучва, проваля се". Ти как би нарекъл треньор изгубил и трите европейски финала, до които е достигнал :?: :idea:

Koй е този трети загубен европейски финал, че не се сещам? Или ти предварително подготвяш нещата, за да си доволен после?


Ти можеш ли да четеш бе, мойто момче? Що за неадекватен въпрос задаваш. Прочети, то си пише всичко.

Plovdiv_1926
Мнения: 1213
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Plovdiv_1926 » 28 апр 2018 23:47

realist написа:
Plovdiv_1926 написа:
realist написа:
dNelbandian написа:Хахаха, ако спечели финала щял да е голям успех, ама ако не успее ще е неудачник, хахаха може ли да си толкова зле кажи ми?


Точно така е. Във футбола, както и в живота, границата между успеха и провала е много тънка. Историята помни победителите. В тълковния речник срещу думата неудачник ще видиш "човек, който губи, не сполучва, проваля се". Ти как би нарекъл треньор изгубил и трите европейски финала, до които е достигнал :?: :idea:

Koй е този трети загубен европейски финал, че не се сещам? Или ти предварително подготвяш нещата, за да си доволен после?


Ти можеш ли да четеш бе, мойто момче? Що за неадекватен въпрос задаваш. Прочети, то си пише всичко.

"Мойто момче", Клоп е ръководил 2 европейски финала като треньор. Не знам кой не може да чете :lol:
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 23:55

dNelbandian написа:Кажи ми треньор, който ръководи клуб с бюджетът горе-долу на Ливърпул и играе финали в ШЛ?


Айде сега, историята помни много шампиони на Европа, които са имали бюджети много по-ниски от тези на водещите отбори в Европа. Например помня един през 2005 г., който имаше около 5 пъти по-нисък бюджет от този, с който разполага Клоп. Да не говорим за шампиони като Звезда, Стяуа, Айндховен, Порто - 2 пъти.
И Клоп не играе финали в ШЛ, а евентуално ще играе финал. Много бързаш с множественото число :lol:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот slash1912 » 28 апр 2018 23:57

Абе пич,тоя отбор сам ли се е класирал за тия финали или треньора също има заслуга?Или той може само да е виновен,ако го загуби?
Image

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 28 апр 2018 23:58

Plovdiv_1926 написа:
realist написа:
Plovdiv_1926 написа:
realist написа:
dNelbandian написа:Хахаха, ако спечели финала щял да е голям успех, ама ако не успее ще е неудачник, хахаха може ли да си толкова зле кажи ми?


Точно така е. Във футбола, както и в живота, границата между успеха и провала е много тънка. Историята помни победителите. В тълковния речник срещу думата неудачник ще видиш "човек, който губи, не сполучва, проваля се". Ти как би нарекъл треньор изгубил и трите европейски финала, до които е достигнал :?: :idea:

Koй е този трети загубен европейски финал, че не се сещам? Или ти предварително подготвяш нещата, за да си доволен после?


Ти можеш ли да четеш бе, мойто момче? Що за неадекватен въпрос задаваш. Прочети, то си пише всичко.

"Мойто момче", Клоп е ръководил 2 европейски финала като треньор. Не знам кой не може да чете :lol:


Гледай сега, когато двама души водят разговор и ти си решил да се намесиш в него, добре е да си направиш труда да се запознаеш за какво е разговора, а не да чуеш едно изречение и да се включиш само за него. Така изглеждаш нелепо. Айде сега прочети отначало за какво говорим с човека и тогава сам ще си отговориш на въпроса, който зададе.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот realist » 29 апр 2018 00:03

slash1912 написа:Абе пич,тоя отбор сам ли се е класирал за тия финали или треньора също има заслуга?Или той може само да е виновен,ако го загуби?


Естествено, че има заслуга, но той носи и отговорността при загуба. От опит знам, че да загубиш на финала е много по-тежко, отколкото някъде по пътя. То е като да отидеш в Рим и да не видиш Папата.
Твърде много задълбахме с темата. Доста некоректно е , когато някой напише 10 изречения, които имат логическа последователност и връзка, да се извади едно от тях и да се анализира самостоятелно. Все пак думите ми за загубените финали бяха в определен контекст, от който отдавна излязохме.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 29 апр 2018 00:25

Сега като погледнах дори и Челси да си вземат мача по-малко и да ни бият ще сме с равни точки един кръг преди края, но нашата голова разлика е +43 към момента, а тяхна е +26, така че в крайна сметка ако не ни бият с 5:0 и не си спечелят другия мач със 7:0 като само едното е много малко вероятно че камо ли и двете то за нас остава само да си вземем мача с Брайтън. Аз все пак мисля, че няма какво да се плашим от Челси. Мача са ни го и изместили в неделя на всичкото отгоре, така че няма да сме и на толкова гъсто предвид мача с Рома през седмицата, а пък и те имат мач 3 дни след мача с нас. Колкото до статистиката на Клоп за финалите не слагайте каруцата пред магарето. Все още не сме на финал. Нека да мине мача в сряда и тогава да говорим.


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 29 апр 2018 00:49

Равенство срещу Челси ни класира в Топ 4 и математически. Головата ни разлика към момента е +17 и при равенство на Моста Челси може да завърши с максимум 73 точки, колкото ще имаме и ние. Дали е реално според вас да наваксат тази голова разлика за 2 мача? Дори можем да си позволим лукса да паднем от Брайтън, но така или иначе си мисля, че ще ги отнесем с разлика, тогава мислите ни ще са насочени само и единствено към този финален мач.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 29 апр 2018 01:20

Наистина не мога да разбера, защо си толкова настроен срещу Клоп, Реалисте... кой е последния мениджър на Ливърпул, който ни е закарал до един финал в ЛЕ и един в ШЛ за 3 години? Утвърдени сме в топ 4 и дори късата скамейка, притежаваме отбор, който може да постигне чудото тази година. Няма ли да е нахално да се радваш на успех в ШЛ при положение, че цял сезон си говорил против Юрген ? По твоята логика, ако вземем ШЛ тази година, то другата задължително нов трофей от ШЛ и шампиони на Англия. Когато започне да пръска по 250 млн и завърши извън топ 4 може да има упреци, но иначе няма смисъл. Живи и здрави и 6-тата идва !

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Стоук Сити 28.04.2018 |14:30| 0-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 29 апр 2018 02:10

Още 2 равни, като последните 3 и ще се окаже, че комфорта на който се радвахме до сега ще е бил по-голям отколкото предполагах.
Може и една победа над Брайтън. Или една победа над Челси. Все ми е тая. Ако пък отстраним Рома и една победа на финала стига за топ 4 :lol: Въобще :arrow: Комфорт както и да го погледнеш :) :) :) :) :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта