ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот SgtLiberty » 25 апр 2018 00:32

:cry: ееее жалко за Окса дано не е нещо прекалено сериозно.
Изображение Изображение

Gil-galad
Мнения: 13138
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот Gil-galad » 25 апр 2018 01:38

Абсолютно вярно - ако преди мача някой беше казал дали приемате 3 гола преднина за Ливърпул на реванша или краен резултат 5-2 никой нямаше да се замисли.....да Ловрен направи страхотен мач до поредната си глупост и дано се вземе още един ЦЗ лятото, а той да си ходи....Рома имаха всико на всичко едни 15 минути на равностойна игра в мача, а 2-та гола практически ги вкараха без положения...радвайте се на резултата и очаквайте с нетърпение следващия мач, дори да е със Стоук ;)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

john barnes
Мнения: 6389
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот john barnes » 25 апр 2018 02:36

Казах аз,когато песимиста нарежда-ние мачкаме!!! Айде нареждай още за топ 4 и за реванша...после и за финала,че ще ми е голям кеф да ти гледам гърчовете!!! We are Liverpool!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот mitko9311 » 25 апр 2018 02:38

Честита победа яд ме е за отпускането в края, но резултата е идеален ;) Играч на мача РОБЕРТО ФИРМИНО поне за мен!! Изнесе брутален мач и беше в основата на всемко интересно :) Жалко за Окса, брутален САЛАХ и Мане да си връща формата по-бързо :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 25 апр 2018 02:53

Пак да повторим 3те ключови думи при Клоп:
Дълбочина :arrow: поредния контузен, влиза резервата му и всички на терена почват да танцуват, ние с топката, а те покрай нас :!:
Постоянство :arrow: Минимум 5 гола на всеки отбор, който срещнахме тази година в ШЛ от август до май :!:
Комфорт :arrow: Комфортна преднина след всеки от първите мачове на елиминациите :!:
Дами и Господа :arrow: Мистър Юрген КЛОП :!:

Окса замина, със сигурност скъса менискус или кръстни връзки...Аз даже се радвам, че Рома вкараха. Не искам пак да гледам реванш, като с Порто- да играем на сандър цял мач, без да поглеждаме вратата им. Това са полуфинали на ШЛ, нека има интрига, пък било то и с риск да ни бият 3:0 и да ни отстранят. Такъв футбол искам да гледам аз. А който трепери, да се завива през глава и да се завира под леглото за реванша. И без това не подкрепяте отбора, поне се скрийте някъде, нямаме нужда от вашите трепереЩи гласчета :!:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот KOPScousers » 25 апр 2018 08:35

След учтивата ми покана към спецовете от първите страници на темата, очаквано няма и следа от тях след мача. Тръгнали да ми говорят, че много сме си повярвали и сме летели в облаците. :lol: Просто знаем възможностите на отбора си и мисля, че на всеки му е ясно, че Ливърпул такива тимове ги отнася с разлика на Анфийлд, особено в ШЛ. 2-та гола накрая им ги подарихме, колкото да спасим интригата. Не че не можеше и без тях де, но ситуацията се получи изцяло по ливърпулски. :mrgreen: Рома нямали допуснат гол на Олимпико... Е, кой да им вкара, Карабах, Шахтьор или два от най-дефанзивните отбори в света Челси и Атлетико? И стига сте го дъвкали този мач с Барселона. Барса излезе в Рим за всичко друго, но не и да играе футбол. Гаранция, че няма да излезем като тях и ще вкараме поне 2 гола! Никой не може да спре Салах вмомента! Напред към 6-тата!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот kadett1 » 25 апр 2018 09:31

Супер игра от 20 до 70 минута. Можеше и още да им намушкаме, но нейсе. След това спукахме гумите . Това, за съжаление е тенденция , а не рецидив. Просто свършваме силите и сме уязвими. Да не говоря, че Ловрен няма място в отбора - може да направи силен мач, но задължително има 2,3 тотални фатални отигравания всяка среща. Този гол на Джеко си е изцяло негова заслуга, а и преди това имаше няколко кифа. А този гол им даде сили и го вкараха без да се вижда как ще стане това. Нямаме и дълбочина в средата - просто няма кой да влезе вече, ако се контузи някой от титулярите. Салах прави изключителен сезон и ако, не дай боже се контузи само с Фирмино нищо няма да направим. Засега късмета ни покрива и играта отпред , разбира се. Явно ще трябва задължително класен централен защитник на лято и в средата само Кейта няма да стигне. Отпред сме добре, но нямаме класни нападатели за да заместим някои от триото - може би ще трябва и нападател. Надскочихме себе си с това класиране на полуфинал, което си е прогрес отвсякъде - за повече можем да мечтаем, но не е задължително.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 25 апр 2018 10:40

След последните 10 минути от мача някак си победата имаше горчив привкус няма какво да си кривя душата. Въпреки това съм доволен от резултата, макар и снощи да не ми личеше и сме с единия крак на финала. Както казахте ако някой ми беше предложил 5:2 преди мача веднага го вземах. Остава само да запазим концентрация и да изиграем един стабилен мач в Рим.

Преди да споделя кое ме притеснява ще започна с позитивното. Много добра игра на бековете! Арнолд е само на 19 а вече изглежда като играч с 200 мача зад гърба си! Цяло престъпление ще е ако не го вземат на световното. Не знам Клоп как е намерил Робъртсън и още повече как е решил че ще пасне, но играч на 24 с максимум в кариерата си изпадащия Хъл да прави такъв сезон е нереално. Перфектен Ван Дайк отново. 75 милиона за него ми се струваха много, но доказва с всеки изминал мач че тези пари са си стрували. Милнър с пореден силен мач и като за играч на 32 направо ми пълни душата как играе като за двама и доколкото разбрах е счупил някакъв рекорд за най-много асистенции на Рууни и Неймар. Няма какво да си кривя душата вчера Хендерсън игра невероятно. Не само че не подаваше назад и настрани, но и отне доста топки в средата, а не бягаше само като муха без глава както по принцип прави. Салах и Фирмино на познатото чудовищно ниво. Фирмино мисля, че подобри някакъв рекорд за най-много голове в ШЛ за един сезон от играч на Ливърпул. Като гледам вече има 11 за този сезон, а рекорда май беше 10. Не съм сигурен обаче. Салах пък гони рекорд на Ръш за 47 гола в един сезон. Салах е на 43 и има всички шансове да бие този рекорд, а с контузията на Неймар трябва да е третия човек до Меси и Роналдо в борбата за Златната топка.

Сега обаче към негативното. Кариус прави добра серия, но не ми вдъхва много увереност. И при двата гола нямаше много какво да направи, но пък онази греда на Коларов дойде от на пръв поглед елементарен изстрел, който трябваше да бъде спасен рутинно. Много съм раздвоен за Кариус и този вратарски пост. Не мога да преценя трябва ли нов или не. Ловрен игра невероятни 70-80 минути и естествено трябваше да напомни за себе си. За мен това не е играч на когото може да се разчита. Напомня на Шкъртел много. 90% ще върши работата си по перфектен начин, а останалите 10% ще са пълна трагедия и ще коства много на отбора. Няма място за такива играчи в отбор с амбиции. Централен защитник през лятото е задължителен! Вайналдум 50/50 - е*аси пропуска при 5-1 даже и топката не пипна май... Още там трябваше да им го набута да направи резултата 6:1 и да приключи всичко още там. Предполагам Кейта ще заеме неговото място и мисля, че това е огромна стъпка напред за отбора. Само с него обаче няма да стане. Ако и Джан напусне реално оставаме само с един дефанзивен халф. Жалко за Донатело... Много кофти момент за контузия, която изглеждаше и доста тежка. Тъкмо играеше невероятно и щеше да е почти сигурен титуляр на световното... Жалко... Дано не е тежко, макар че по думите на Клоп не звучи никак добре... Мане продължава с противоречивата си форма. Вкара днес, но не е на нивото на Салах и Фирмино за съжаление. Прекалено лесни положения изпуска и на моменти е доста лаком. Снощи един фрапиращ пропуск и едно адски лакомо отиграване, което ако беше със Салах или Фирмино беше на 99% гол. Липсата и на реална алтернатива също е фактор може би за слабата му форма и ако имахме някое друго крило, което можеше да го замести може би формата му щеше да е по-добра сега хората които могат да го застрашат са Соланке и Ингс. Ингс не е лош, но в Ливърпул може да само резерва и не е реална заплаха за Мане. Соланке съм го коментирал вече.

Общо взето имаме 3 наложителни поста: централен защитник, дефанзивен халф и крило и две въпросителни за вратаря и още един халф ако Джан напусне, което изглежда на 80% сигурно, макар че Клоп продължава да настоява, че може да остане. Ще видим. Виждат се местата където можем да се подобрим. Имам и големи очаквания към Кейта, който изглежда много солиден в Германия и през този сезон.


Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 25 апр 2018 10:40

Е какво е станало 5 на 2 е добър резултат. Това стана защото след 70 минута Ливърпол са измориха абсолютно същото стана и с мача Ман С както става е в всички мачове който играят яко с преса.Съвсем човешко е след 60 минути бягане като кон да се измориш така че да не можеш да ходиш. Все пак не са машини. А реванша според мене си го взимат . Трябва им 1-2 гола на чужд терен.Видя са колко лесно Рома допускаха 5 гола.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Рома 24.04.2018 |21:45| 5-2 FT

Мнениеот realist » 25 апр 2018 10:44

Liverpool_EC написа:Дълбочина


Бате, такава дълбочина имаме, че вече при смяна ще пускаме юношки. Обаче всичко е точно! ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта