ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Tart » 22 апр 2018 08:56

За realist.
На лудия и глупака е само загуба на време да му го казваш или да му обясняваш.
На този индивид и няколко нему подобно Ви съветвам коментарите им само да коментирате с подходящите емотикони :idea: :arrow: :lol:
Всеки път когато някой от вас си позволи да им го каже в прав текст,че са луди,малоумни,тъпи..и дори се аргументира, винаги следва отговор.."..аз..луд,тъп....ти луд ли..гледай сега...бля-бля-бля-бля.."...все едно говориш на някой който страда от дебилност( мед. термин).

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Real » 22 апр 2018 08:58

kingofpop написа: абсурд да изпуснете топ 4, а за мачовете с Рома...споредм мен нямат почти никакъв шанс, не че сте кой знае ква сила, но Клоп няма начин да подходи така както нашия лаик в реванша :mrgreen: те са доста салби гости, така че ще биете първия мач и Клоп знае как да излезе на реванша

Сега вече ме притесни сериозно... Като знам как ПСЖ щяха да порят Реал и как стискаше палци за победи на Реал, та Зидан да остане треньор дотогава...
kingofpop написа:точно с победите над тези отборчета се вдигат титлите, предполагам ти го знаеш доста добре след четвърт век безтитлие :mrgreen:

За това си прав, обаче... вие титлата я спечелихте през ноември-декември, оттогава само оформяте документите. Наистина ли смяташ, че Валверде е бил прав да не запази играчите за 1/4 в ШЛ?

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот realist » 22 апр 2018 09:03

Tart написа:За realist.
На лудия и глупака е само загуба на време да му го казваш или да му обясняваш.
На този индивид и няколко нему подобно Ви съветвам коментарите им само да коментирате с подходящите емотикони :idea: :arrow: :lol:
Всеки път когато някой от вас си позволи да им го каже в прав текст,че са луди,малоумни,тъпи..и дори се аргументира, винаги следва отговор.."..аз..луд,тъп....ти луд ли..гледай сега...бля-бля-бля-бля.."...все едно говориш на някой който страда от дебилност( мед. термин).


:mrgreen: Аз досега в този форум съм виждал само на един човек да му отговарят с емотикони. Познай кой :mrgreen: Че чак се и сърди :lol: Иначе не мога да не отчета напредък - почнах да ти разбирам. Даже медицински термини ползваш, браво, браво! 8-)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот realist » 22 апр 2018 09:31

Наистина ли не разбирате, че моят справедлив и заслужен гняв е предизвикан не от това, че Клоп е запазил някои титуляри. Не дори толкова от загубата на точки. Предизвикан е от това, че за пореден път Клоп допуска да ни заличат преднина от 2 и повече гола. Това вече е синдром. При това ни обръщат отбори, които са много под нас. Я проверете кога УБА и Борнемут са правили последно обрат от 2 гола пасив. Преди ние бяхме майстори на тези обрати, сега сме жертвите.
И като стана въпрос за хапчета, кажете какви пиете вие, та сте толкова спокойни и не виждате проблемите? Малко ми напомняте на оня виц: "Целият съм в лайна, но не ми пука ". :roll:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот KOPScousers » 22 апр 2018 10:05

Казах ви аз, че тези са страшни рогачи и е по-добре да излезем с резервите тук. Най-хубавото е, че никой не се контузи, защото тия нещастници хубаво ни наритаха. Тоя мангал Рондон изобщо не трябваше да е на терена за второто полувреме, камоли да вкара гол. Направи 2 нарушения срещу Ингс в рамките на 2 секунди, като и двете си бяха за жълт картон, но съдията дори 1 не му показа. Скандално е това съдийство, още една причина да няма английски съдия в Русия. Само едно не можах да разбера. Защо скачат толкова сериозно на този мач, след като отдавна е изпаднал тоя умрял отбор? Старите слабости да пропиляваме преднина от 2-3 гола дори няма да ги коментирам. Само ще им пожелая на тия в близките 10-тина години да не стъпят във ВЛ. Ако може даже да последват примера на Съндърланд, които вчера изпаднаха в Лига 1, още по-добре. В крайна сметка си личеше, че момчетата мислиха за мача с Рома и не си даваха много зор. Нищо фатално не е станало, не знам защо всички си мислят, че Челси ще ни бият. Клоп засега има 2 гостувания на Моста и е спечелил и двете, а сега дори не му трябва да печели. Победа срещу изпадналия Стоук на Анфийлд и хикс на Моста и сме бетон. Май забравяте, че все още сме трети и дори Тотнъм да си вземе мача в запас пак сме трети по голова разлика? На Челси пък головата разлика е още по-лоша, мисля, че сме на +18 от тях. Топ 4 е сигурен, от първия кръг сме там и досега не сме излизали, така че, пак казвам, нищо фатално не се е случило. Целта е ясна - Киев!
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Tart » 22 апр 2018 10:55

realist написа:Наистина ли не разбирате, че моят справедлив и заслужен гняв е предизвикан не от това, че Клоп е запазил някои титуляри. Не дори толкова от загубата на точки. Предизвикан е от това, че за пореден път Клоп допуска да ни заличат преднина от 2 и повече гола. Това вече е синдром. При това ни обръщат отбори, които са много под нас. Я проверете кога УБА и Борнемут са правили последно обрат от 2 гола пасив. Преди ние бяхме майстори на тези обрати, сега сме жертвите.
И като стана въпрос за хапчета, кажете какви пиете вие, та сте толкова спокойни и не виждате проблемите? Малко ми напомняте на оня виц: "Целият съм в лайна, но не ми пука ". :roll:

М да..знам какво казах преди малко, но само заради горе-долу нормалния ти коментар.
Не..не разбирам "заслужения ти" гняв и въобще не е справедлив. За 26 години мога да посоча само 3-4, в които не сме имали "синдрома" "всеки може да ни бие,всеки можем да бием...чак след последния съдийски сигнал можем да сме сигурни резултата,в чия полза ще бъде".
"Въпрос за хапчета...не виждате проблемите..". Нашия отбор винаги е имал проблеми и е мноооогоооо слабо вероятно някога да го видим в състояние,в което да определим,че сме идеални. И да посочим и адресираме проблемите....не можем да ги решим..дори и се опитаме да дадем решение....смешно...никой от нас не е по-наясно с възможностите,решенията, които могат да се вземат, от хората,които ръководят клуба. "Трябва вратар,трябва еди кой си, трябва това да правят.."..чудесно..анализи,които градим след като погледаме един мач 90 мин и разсъждаваме 5 мин.Дори и да са по-тъпи от нас(хората,които вземат милиони),напълно съм сигурен,че най-малкото и след 1 час ще стигнат до същите анализи и решения, най-малко.
И толкова...няма какво повече да ти задълбавам..изпитвам само желание да ти лепна няколко определения, които са обидни, но не сега в този тон

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот venomcho » 22 апр 2018 11:27

Tart написа:"...все едно говориш на някой който страда от дебилност( мед. термин).


:idea: :arrow: :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот realist » 22 апр 2018 15:22

Liverpool_EC написа:Помниш ли преди 3,4 месеца като ти казах, че усилено вървиш по стъпките на тренера, който беше най-голямото посмешиште тук.


Айде и от мен един съвет : 3-4 месеца пиши, не 3,4 месеца, а когато изговаряш "ш" и "т" едно след друго, пиши "щ". Посмешище, не посмешиште :idea: :arrow: ;)
Иначе това, дето ще правиш с мен каквото пожелаеш, беше забавно, признавам, посмях се от сърце. :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kingofpop » 23 апр 2018 04:13

Real написа:
kingofpop написа: абсурд да изпуснете топ 4, а за мачовете с Рома...споредм мен нямат почти никакъв шанс, не че сте кой знае ква сила, но Клоп няма начин да подходи така както нашия лаик в реванша :mrgreen: те са доста салби гости, така че ще биете първия мач и Клоп знае как да излезе на реванша

Сега вече ме притесни сериозно... Като знам как ПСЖ щяха да порят Реал и как стискаше палци за победи на Реал, та Зидан да остане треньор дотогава...
kingofpop написа:точно с победите над тези отборчета се вдигат титлите, предполагам ти го знаеш доста добре след четвърт век безтитлие :mrgreen:

За това си прав, обаче... вие титлата я спечелихте през ноември-декември, оттогава само оформяте документите. Наистина ли смяташ, че Валверде е бил прав да не запази играчите за 1/4 в ШЛ?



къде съм казал, че го мисля това ? Валверде е глупав треньор, ти не гледаш мачовете на отбора и НЕ знаеш, но е факт, че постоянно се опитва да пести сили и когато водим с поне 2 гола винаги накраяш играчите едвам ходят, все 1 им казва, че мачът е свършил и да се пазят за другия мач...ама наистина едвам ходят, затова почти няма разгорми в първенството защото поведем ли 2-0 спират да играят...с Рома отново си е помислил, че мачът е решен и прагматичността му ни изяде главата....иначе според мен са си слабички Рома, абсурд да играят финал, ама аз така казвах и за вас пък то какво стана :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 апр 2018 12:00

kingofpop написа:къде съм казал, че го мисля това ?

Ти не си го казал това, просро удобно извъртя нещата, ама аз мога да те попитам директно: Какво предпочиташ, да бяхте направили равен с Леганес с резервите (и да сте шампиони с две точки по-малко) или да минете четвърт финала Рома ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта