ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот plmar » 22 апр 2018 00:14

Ти wolf, нищо не разбираш, загубата от грънчарите си е направо гарантирана! Е, и третото за нас.
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот realist » 22 апр 2018 00:27

Четох интервюто на Клоп след мача. Няма такъв нагляр, честно! :evil: Сухият терен му бил виновен. :shock: И съдията, разбира се. Абе, неудачник, съдията ли е виновен, че не можем да задържим преднина от 2 гола 10 минути? Дузпа ли им даде, нередовен гол ли им призна? Или заради сухия терен ни изравниха? Колко пъти ще се насираш, докато разбереш, че като пуснеш 5 защитника не ставаш по-добър в защита? Не си научи уроците, Юргене, не си ги научи. Няма и да ги научиш явно. :evil:

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот plmar » 22 апр 2018 00:55

Пич, пийни си хапчето и си легай, късно е!
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 апр 2018 04:07

Аз искам само да попитам, кога за последно сме имали такъв комфорт, да си кибичим в 4ката и да си пускаме резервите с/у брадвари, като Евертън и УБА. Кога за последно сме имали такова постоянство като пуснеш титулярите и си биеш с три гола, като пуснеш разервите и си вземаш нужния хикс навън. От 3 месеца с една загуба, като гост на Юнайтед, преди това октомври-декември пак 3 месеца и над 20 мача без загуба, какво по-постоянно от това? За последните 7 месеца-3 загуби. И всичко това благодарение на Клоп и отбора , който изгради. Но по-важното е, че ще продължи да надгражда. Въртим равен-гледам класирането-пише 3ти. Пак въртим равен-пак гледам класирането-пак пише 3ти. Четвъртия на непосилните хамнайсет гола зад нас. Пък уж играели нападателен футбол. Е като нападахте на какво вкарвахте бе пуйки? На водна топка ли? Петия се моли да загубим вкъщи от Стоук за да има някакъв шансец да ни стига. Ебахти комфорта нечуван дето ми създаде Клоп, чак взех да се разглезвам и да ми липсва драмата от предните години, когато се борехме със зъби и нокти за 6то място. 3те ключови момента от както дойде Клоп- Дълбочина :arrow: Постоянство :arrow: Комфорт
Реалисте ти закакво ревеш не мога да те разбера. Чакаш финал в ШЛ, сега чакаш финал със Стоук, после чакаш финал с Челси. Ти по 3,4 финала на година имаш откакто дойде Клоп, ама все го храниш.
Офтопик:
Сигурно заради хамалския език, който ти наложих...внимавай, ако не можеш да се откачиш, може да почна да правя с теб каквото си поискам :lol:
Помниш ли преди 3,4 месеца като ти казах, че усилено вървиш по стъпките на тренера, който беше най-голямото посмешиште тук. Е днеска влизам и какво да видя :arrow: еми ти си го задминал бре...гив ми файв :mrgreen: Ей това и през розовите ми очила не се виждаше :lol: И не забравяй-когато целия форум почне да те гаври, винаги може да смениш форума. Тъй и тъй си поел по неговите стъпки ;) :mrgreen: Реалисте, ами ако Челси ни бие със 8:0 на моста, дали ще ни минат по голова разлика или по точки?!?!?
П.П. Сега един съвсем сериозен съвет от мен: Питай оня откачалник от кои хапчета взимаше той и ползвай някакви други :idea:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kingofpop » 22 апр 2018 04:39

абсурд да изпуснете топ 4, а за мачовете с Рома...споредм мен нямат почти никакъв шанс, не че сте кой знае ква сила, но Клоп няма начин да подходи така както нашия лаик в реванша :mrgreen: те са доста салби гости, така че ще биете първия мач и Клоп знае как да излезе на реванша
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 апр 2018 04:48

kingofpop написа:абсурд да изпуснете топ 4, а за мачовете с Рома...споредм мен нямат почти никакъв шанс, не че сте кой знае ква сила, но Клоп няма начин да подходи така както нашия лаик в реванша :mrgreen: те са доста салби гости, така че ще биете първия мач и Клоп знае как да излезе на реванша

Няма да е зле да пробваш да обясниш на мело-драматурга, как вашия не даде почивка на никой в мега важния ви мач от първенството 3-4 дена преди това. Ама какво ти пука, нали бихте Леганес ли бяха, Ейбар ли, Компостела ли :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18007
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kingofpop » 22 апр 2018 05:26

Liverpool_EC написа:
kingofpop написа:абсурд да изпуснете топ 4, а за мачовете с Рома...споредм мен нямат почти никакъв шанс, не че сте кой знае ква сила, но Клоп няма начин да подходи така както нашия лаик в реванша :mrgreen: те са доста салби гости, така че ще биете първия мач и Клоп знае как да излезе на реванша

Няма да е зле да пробваш да обясниш на мело-драматурга, как вашия не даде почивка на никой в мега важния ви мач от първенството 3-4 дена преди това. Ама какво ти пука, нали бихте Леганес ли бяха, Ейбар ли, Компостела ли :lol:



точно с победите над тези отборчета се вдигат титлите, предполагам ти го знаеш доста добре след четвърт век безтитлие :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

kara23
Мнения: 170
Регистриран на: 07 фев 2011 20:21
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kara23 » 22 апр 2018 05:41

Помниш ли преди 3,4 месеца като ти казах, че усилено вървиш по стъпките на тренера, който беше най-голямото посмешиште тук. Е днеска влизам и какво да видя :arrow: еми ти си го задминал бре...гив ми файв :mrgreen: Ей това и през розовите ми очила не се виждаше :lol: И не забравяй-когато целия форум почне да те гаври, винаги може да смениш форума. Тъй и тъй си поел по неговите стъпки ;) :mrgreen: Реалисте, ами ако Челси ни бие със 8:0 на моста, дали ще ни минат по голова разлика или по точки?!?!?
П.П. Сега един съвсем сериозен съвет от мен: Питай оня откачалник от кои хапчета взимаше той и ползвай някакви други. :lol: :lol:

kara23
Мнения: 170
Регистриран на: 07 фев 2011 20:21
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот kara23 » 22 апр 2018 05:42

Сега като откъртим рома и треньорката ще почне да възхвалява наред...абсолютен въртигъзник и бангия!!! :lol: :lol:

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 22 апр 2018 07:19

точно с победите над тези отборчета се вдигат титлите, предполагам ти го знаеш доста добре след четвърт век безтитлие :mrgreen:[/quote]

Точно пък привърженик на Барселона да говори за конкуренция...и за толкова трудните мачове с Ейбар и Леганес...Вие имате два сериозни мача на сезон. Много е трудно , два отбора, събрали играчи за 400 -500 млн да се мъчат с двайсет отбора с юноши собствено производство и един двама негри за цвят...Испанската ла лига е най-конкурентното първе ство, да, и шампиона всяка година е различен, но всичко е точно


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта