ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30| 2-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот realist » 19 апр 2018 08:46

Liverpool_EC написа:

Джо Гомез е започнал тренировки и даже може да играе с/у УБА, което е една страхотна новина.


Ей ся ше се нАпия от кеф! Тази новина осветли денят ми. Сега вече взимаме ушатата , няма кой да ни спре! :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот realist » 19 апр 2018 08:51

Liverpool_EC написа:
realist написа:
Gil-galad написа:[offtopic]Пичове писна ми да Ви чета словоизлиянията и простотиите във всяка тема...каквото имате и искате да си мерите и да си приказвате моля на ЛС иначе при следващата такава размяна и двамата отивате да почивате.....[/offtopic]


[offtopic]По принцип си абсолютно прав, но държа да отбележа, че винаги отговарям, никога не съм инициатор на подобни махленски свади. Може би ще ме посъветваш как трябва да реагирам, когато прочета 20 реда простотии по мой адрес, с обиди и лъжи.[/offtopic]


[offtopic]Съветвам те да повярваш по-смело в отбора и треньора. Това би била една добра начална реакция от твоя страна, при положение, че сме на полуфинал в ШЛ ;)[/offtopic]


[offtopic]Първо, ти си последният човек, от когото ще приема съвет и второ, има доста по-цивилизовани и интелигентни начини да опиташ да убедиш някого в нещо. Ти избра хамалски стил и аз ти отговорих в същия.Това е.[/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот wu_dnica » 19 апр 2018 11:30

Реален аз не виждам кое му е хамалското...просто не ти оттърва и го омаловажаваш..
Човека ти пише за Гомез ,ти го иронизираш...бая си издребнял. А ако може Гомез да даде една почивка на който и да е от защитата си е плюс от всякъде...ма ти откъде да знаеш
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот realist » 19 апр 2018 12:20

wu_dnica написа:Реален аз не виждам кое му е хамалското...просто не ти оттърва и го омаловажаваш..
Човека ти пише за Гомез ,ти го иронизираш...бая си издребнял. А ако може Гомез да даде една почивка на който и да е от защитата си е плюс от всякъде...ма ти откъде да знаеш


Хамалското е в предишните му коментари, които Гил изтри. Всеки си има мнение, моето за Гомез съм го казвал и никой и нищо не може да го промени.
А ти знаеш ли го лафа защо не трябва да заставаш между двама, които си ги мерят?

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот wu_dnica » 19 апр 2018 16:34

Казах си мнението...дразнител си и то издребнял ...и да говоря за предните постове...човека ти го набива а ти от безсилие може само да го иронизираш...ниска топка...ти тва чувал ли си го
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот cskarcheto92 » 19 апр 2018 16:42

Реалиста си изказва мнение и това е нормално. Получава се обратното на това, което казва, което също е хубаво. За Джо Гомез съм съгласен, че дори и за резерва не става, но все пак ще даде почивка на някой титуляр. А, че ушатата е наша, това е ясно от декември месец. 8-)
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот realist » 19 апр 2018 16:43

wu_dnica написа:Казах си мнението...дразнител си и то издребнял ...и да говоря за предните постове...човека ти го набива а ти от безсилие може само да го иронизираш...ниска топка...ти тва чувал ли си го


[offtopic]Твоето мнение ? А ти кой беше? Някоя висока топка ли? Или на Дълбокия един от портокалите? :roll:[/offtopic]

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот Tart » 19 апр 2018 19:32

realist написа:
Gil-galad написа:[offtopic]Пичове писна ми да Ви чета словоизлиянията и простотиите във всяка тема...каквото имате и искате да си мерите и да си приказвате моля на ЛС иначе при следващата такава размяна и двамата отивате да почивате.....[/offtopic]


[offtopic]По принцип си абсолютно прав, но държа да отбележа, че винаги отговарям, никога не съм инициатор на подобни махленски свади. Може би ще ме посъветваш как трябва да реагирам, когато прочета 20 реда простотии по мой адрес, с обиди и лъжи.[/offtopic]


В ежедневие, в което малко или много хобито ни трябва да ни разтоварва и отпуска, да се отпуснеш да коментираш и споделяш една обща емоция със съмишленици.. ти си меко казано смешник, което провокира поне мен да ти се....
В този контекст..след кто ти "пречат" някои нападки..и смяташ,че те са "ненормални"..прави като мен..казвай точно каво мислиш с точните думи.Какво имам в предвид?Явно пазиш "тона на изказване", за да не отнесеш някой бан...явно много държиш на този форум и полето ти за изява. :shock: 8-)

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот Tart » 19 апр 2018 19:48

А колкото до мача. Страхотен сезон..дори жена ми иска да гледа мачовете ни с Рома :) :) :) .Ясно е как може да подходи Клоп...дали ще пусне титулярите,не че имаме повече от един в момента :) :) , или...на мен не ми пука..ще гледам всеки мач.На мен поне ми е ясно, че той ще се опита да спечели всеки или почти всеки.Да спечели каквот може в крайната картинка.Топ 2-3-4-5-6 и ШЛ.Аз лично смятам, след като имаме аванс пред Челси, ще се фокусираме за ШЛ.Но какво смятаме аз..ти..е смешно..на Клоп и екипа му им плащат милиони...това е тяхна работа, ние само ще гледаме и оценяваме.
П.С : малко анархично, но май мен най-много ме вълнува дали Мо ще спечели приза за голмайстор на Европа, на ВЛ, дали ще счупи рекордите за голмайстор на ВЛ и Ливърпул......триото отдавна строши рекорда за най-много голове.
А за любителите на статистики.До сега във ВЛ сме: 3-ти по брой победи, 2-ри по голове,2-ри по чисти мрежи,2-ри по отправени удари,2-ри по греди,2-ри удари от наказателното поле..и т.н :) :)

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Бромич Албиън - Ливърпул 21.04.2018 |14:30|

Мнениеот venomcho » 19 апр 2018 22:19

Tart написа:прави като мен..казвай точно каво мислиш с точните думи.


:shock: :? :o :( :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта