ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 11 апр 2018 13:43

Голямо реване за отменения гол, а фала срещу ВВД преди първия? Или гледаме, каквото душа сака..
Image

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wolf » 11 апр 2018 13:55

venomcho написа:Настина, приликите между случая "Оуен" и този на Коутиньо все повече си заприличват, дано и да се окажат максимално идентични 8-)

П.П. Иначе и Сити и Барселона са отборите, които си гарантираха титлата още през миналата година, та чак подигравки и присмехи са леко пресилени...

Оуен поне беше човека за големите мачове, Коутиньо в големите мачове не съществуваше. Относно Оуен, вината си е и на Бенитез, че не го взе обратно. Долкото знам, още следващия сезон е искал да се върне при нас а не в Нюкасъл
Офтопик:

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот venomcho » 11 апр 2018 14:23

wolf написа:
venomcho написа:Настина, приликите между случая "Оуен" и този на Коутиньо все повече си заприличват, дано и да се окажат максимално идентични 8-)

П.П. Иначе и Сити и Барселона са отборите, които си гарантираха титлата още през миналата година, та чак подигравки и присмехи са леко пресилени...

Оуен поне беше човека за големите мачове, Коутиньо в големите мачове не съществуваше. Относно Оуен, вината си е и на Бенитез, че не го взе обратно. Долкото знам, още следващия сезон е искал да се върне при нас а не в Нюкасъл


Е няма как Бенитез да излезе виновен в случая - това да не е детски рожден ден - тука искам, ама тва искам, после пък друго...

kadett1
Мнения: 1623
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45|

Мнениеот kadett1 » 11 апр 2018 14:59

john barnes написа:
kadett1 написа:Май май най-плютия Хендерсън липсва и то много. Ние средна линия нямаме в този мач. Ако и след като Сити ни отстрани ще бъде абсолютно заслужено с оглед играта ни преди почивката. Не вярвам да променим нещо след нея , а и не можем.

Ко речи? Иначе за мача-ранния гол ни гипсира,ония натискаха,ама ялови. Второто всичко си дойде на мястото-класата на Салах и Фирмино си каза думата!!! Рома са предпочитан за мен съперник,следващия е байряма. Но...даже и да сме с реал,скачаме и играем! Слаби отбори няма! We are Liverpool!!!

Значи още вчера постнах коментар, че съм искрено учуден и доволен от метаморфозата в играта ни през второто полувреме. След първото не виждах как ще минем центъра , но явно Клоп е набивал канчета през почивката и се видя разликата второто. Най си му личеше на Вайналдум- през първото не го видях, но второто показа хъс и смелост да тръгва напред и да се надлъгва, което не бях виждал скоро от него.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wolf » 11 апр 2018 15:05

venomcho написа:
wolf написа:
venomcho написа:Настина, приликите между случая "Оуен" и този на Коутиньо все повече си заприличват, дано и да се окажат максимално идентични 8-)

П.П. Иначе и Сити и Барселона са отборите, които си гарантираха титлата още през миналата година, та чак подигравки и присмехи са леко пресилени...

Оуен поне беше човека за големите мачове, Коутиньо в големите мачове не съществуваше. Относно Оуен, вината си е и на Бенитез, че не го взе обратно. Долкото знам, още следващия сезон е искал да се върне при нас а не в Нюкасъл


Е няма как Бенитез да излезе виновен в случая - това да не е детски рожден ден - тука искам, ама тва искам, после пък друго...

Е да... той купи Каут, Воронин и Крауч :shock: Извини ме но това си е абсурд при положение, че блудния син искаше да се върне
Офтопик:

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот venomcho » 11 апр 2018 15:35

wolf написа:Е да... той купи Каут, Воронин и Крауч :shock: Извини ме но това си е абсурд при положение, че блудния син искаше да се върне


Доколкото съм чел, и то думи на Оуен, причините са финансови, както винаги бяха по време на Рафа, а Реал са искали толкова, колкото предлагат Нюкасъл, та съм склонен да повярвам на тая версия, след повече от достатъчно подобни примери през онези години...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 апр 2018 04:05

venomcho написа:Наистина, приликите между случая "Оуен" и този на Коутиньо все повече си заприличват, дано и да се окажат максимално идентични 8-)

П.П. Иначе и Сити и Барселона са отборите, които си гарантираха титлата още през миналата година, та чак подигравки и присмехи са леко пресилени...

Присмеха е защото феновете им си гарантираха полуфинали и финали в ШЛ още след жребия и си е баш на място. Те точно такива отбори, които стават рано-рано шампиони, пукат гуми в решаващата фаза на ШЛ, защото вече играят на ходом вкъщи и си мислят, че ей така и хоп ще си върнат топ кондицията за двата мача в сряда през март и април.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 апр 2018 04:52

Обаче на полувремето наистина в съблекалнята са хвърчали не искри, ами е било доста напечено. Като Клоп им е викал доста, ама и Ловрен призна, че е им крещял за да ги мотивира. И ето тук едно видео от Окса след мача, как бъзика Ловрен, че бил новия мениджър и го пита за кой се мисли :lol: :lol: :lol:
Ловрен винаги е бил надъханяк за големите мачове, жалко че доста често не уцелва топката :roll:

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот venomcho » 12 апр 2018 10:22

Liverpool_EC написа:
venomcho написа:Наистина, приликите между случая "Оуен" и този на Коутиньо все повече си заприличват, дано и да се окажат максимално идентични 8-)

П.П. Иначе и Сити и Барселона са отборите, които си гарантираха титлата още през миналата година, та чак подигравки и присмехи са леко пресилени...

Присмеха е защото феновете им си гарантираха полуфинали и финали в ШЛ още след жребия и си е баш на място. Те точно такива отбори, които стават рано-рано шампиони, пукат гуми в решаващата фаза на ШЛ, защото вече играят на ходом вкъщи и си мислят, че ей така и хоп ще си върнат топ кондицията за двата мача в сряда през март и април.


Пукат или не - в статистиката за сезон 2017/2018 ще пише Шампиони, даже без да броим останалите купи, та мисълта ми беше айде поне да се спечели нещо, било то и най-картонената купа, та тогава да има някакво основание за отваряне на усти. Вместо да се види пак колко изостават английските отбори (не, че грам ми пука за останалите) дори и от италианските, за испанците е пределно ясно, то даже и Гуардиола бива хулен, дето на втория си сезон ще подобри сума ти рекорди от мегахиперултра надцененото първенство...
Както и да е де - важното е , че в най-значимия за мен лично турнир, отборът продължава и чакам да излезнат датите, да се пробвам за билети 8-)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот PSvilenov » 12 апр 2018 11:54

Ловрен играч на мача , нереално представяне от него . Вайналдум и Милнър ги изгърбиха също . Едвам видях някакво оценяване на първите двама (че защо не и Милнър дори ) в този форум , ама ако направят грешка ще пищите 24 часа .


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта