ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 11 апр 2018 00:33

Изображение Честито и на Коутиньо ! И все пак има мачове в ШЛ този сезон и ще получи медал.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Real » 11 апр 2018 01:06

Още една ГОЛЯМА европейска нощ!
Да, този път заслуга имат и съдиите (дочувам, че Мансур е обявил награда за главите им...), но в три от четирите полувремена или ги млатим зловещо, или им скриваме... вратата. Малко са тези, които го могат срещу сегашното Сити. Поразителна беше и промяната, която Клоп постигна на почивката, аз поне не вярвах, че можем да се изправим след такова безмилостно клатене през първото полувреме. Отстранихме най-добрият отбор в Европа в момента. С две победи. В първия мач имахме бонус Коп. Във втория - Лаос. Но къде по-важни бяха Мо Краля, Бо Килъра, Джими Робота и... перде като Ловрен. Бихме ги! УБИХМЕ ги!!! Толкоз!
Нататък? Аз ли съм единствения, който не ще Рома? Само те не биха се надигравали с нас. Ще има тактики, автобуси, бетони... И с Реал, и с Байерн ще станат по-хубави мачове. И с по-голям шанс за финал, мисля.

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот mitko9311 » 11 апр 2018 01:10

Прекрасна футболна вечер :) :) Моя човек Фирмино затвори устите на всеки, който чакаше да ме гаври ;) Брутален мач на ВВД господ отзад :) На египет фараона отново вкара за статистиката :lol: :lol: Браво и на Джини влезна 2-рото в мача и стана по-лесно ;)
ОГРОМНО БРАВО НА РОМА :lol:
1/2 финал предпочитал Рома естествено, но става и Байерн ;) Без Реал влезнаха във форма и съдията може да им удари едно рамо също :lol:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Real » 11 апр 2018 01:15

cskarcheto92 написа: Честито и на Коутиньо ! И все пак има мачове в ШЛ този сезон и ще получи медал.

И мачове, и голове. Медалът би бил заслужен, ако... самият Коутиньо не беше се изхвърлил, че ще чувства евентуална титла на Барса в ШЛ и като своя, щото бил част от този отбор. Да чувства сега - римска тройка с балкански привкус...
От януари насам един спомен непрекъснато ми изплува в съзнанието - Оуен, мечтата за трофеи, Мадрид... и после дойде Истанбул.
Дано това deja vu ме държи до и след Киев...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот wolf » 11 апр 2018 01:28

Предпочитам Байерн или Рома за 1/2 финал и със сигурност един суперфинал с Реал би бил идеален
Офтопик:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 11 апр 2018 02:11


За пореден път Юрген Клоп прати Пеп Гуардиола на пазар...за футболисти. Тези 600 милионните се оказа, че ставали само за английското и сега на Пеп му предстоят дълги летни срещи с шейхове и емири. Очаквах повече от Пеп, ама той още вчера на пресконференцията като каза, че рано или късно ще дойде успехът на Сити в ШЛ и си му пролича, че не е имал много надежди да е рано :lol: Уж ни убиваха, смазваха и размазваха, а се наложи Джеймс Милнър да им асистира за да могат да вкарат втори гол в два мача. Той нали им е бивш играч и гони рекорд в ШЛ за асистенции пича и ги съжали. Клоп дето нищо не разбирал от защита им сложи един вратар от Майнц, централните защитниците на Саутхямптън, ляв бек от Хъл Сити и един 18годишен с прекъснат наем в Транмиър и тези се ошашавиха -3 удара във вратата и един в гредата за 2та мача смазване :lol: Не знам дали имат общо 10 мача заедно тези 5мата ;)
5:1 за Юрген Клоп в два мача с машината на Пеп. Вратарчето им се оказа най-умен и се усети, че единственият им шанс е пак да изгонят Мане и много държеше да го изгонят за подхлъзването, ама като не го изгониха и мача стана направо безинтересен :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот boabbb » 11 апр 2018 09:17

Сити изобщо не са ощетени в тоя мач :!: Вярно е, че отмениха неправилно гола на Сане, но при първия гол имаше очевадно нарушение срещу Ван Дайк и то на два пъти :!: А без тоя гол на Жезус Сити нямаше да имат толкова хъс.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ШЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 10.04.2018 |21:45| 1-2 FT

Мнениеот Cicero » 11 апр 2018 09:36

kingofpop написа:няма нужда да се подиграваш, и не си мисли, че Коу съжалява, човекът ще спечели титлата в Испания още в първия си сезон, а ако беше останал при вас едва ли щеше да види титла....иначе Коу ще го гледаме догодина в ШЛ, дано оправдае средствата :oops: успех на полуфинала

Не се подигравам, най-малкото на Барселона, клуб който ми е симпатичен. Тук става въпрос за закономерност, която бих нарекъл проклятието на Ливърпул: Торес, Суарес, Рахим, Коутиньо - всичките играеха страхотен футбол в Ливърпул и са много по-слаби в "новите" им клубове. И ако за Суарез може да го отдадем на факта, че играе до най-великия футболист на света, какво оправдание има за останалите?
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта