ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 11 мар 2018 03:32

PSvilenov написа:Това бавене , спорене , ритане и правене на ударени на 100 % бяха треньорски указания ...

Аз спрях да гледам Ел Класико по времето на Моуриньо, това са му запазени приоми, когато не може да отговори с футбол. А каква тактика само - ние такъв футбол играехме преди 20 г с Улие - вратаря я ряпка към Хески, онзи я сваля на Оуен и последния надбягва/лъже един защитник и гол.
9lives написа:Браво на Трент, че е научил български и се извини на форумните специалисти :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:lol:
Добре, че падаме 1 път в месеца, че и техните тактики да хванат дикиш, щото през другото време с тактиките на Клоп сме си ОК. Като паднем-Клоп обърка тактиката, като бием-другите объркаха тактиката, не че Клоп е уцелил вярната :lol: И като се почне с план Б, Ц и Щ... никой няма на идея какъв е той, важното е да се каже за планът, като на партийна сесия. И как трябваше да подходи Клоп днес, като на нас ни трябваше победа? Да ги нареди 10 в нашето наказателно - то тъй или иначе Байи ще си вкара автогола за да бием с 1:0 :lol: Ама най ме изкефи онзи с поредната победа на Моуриньо над Клоп :lol: Предната и единствена до сега е през 2013 и след 5 г идва втората и поредна :lol: Форумните специалисти са голяма работа, неслучайно са учили Ариго Саки и Отмар Хитцфелд на тактики, планове и чалъми :lol:

CSKA69
Мнения: 4439
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот CSKA69 » 11 мар 2018 10:05

Имам коментар в две версии:
1. Съкратена, т.е. цензурирана, която гласи следното: *********** … и е почти на 100% адресирана към Клоп.
2. Нормална (третата – разширената, ще я спестя): чудя се дали МЮ спечели заслужено или Ливърпул загуби заслужено. Свързващото във версиите е „заслужено“, което всъщност не ми клони към никого от терена.
Но при всеки случай Моу сдъвка Клоп и го изплю показно. Да ме прощават фенове на други отбори, но МЮ е първият сериозен противник на Ливърпул от мача със Сити насам и червените не пропуснаха да си покажат хала, а той определено не е завиден.
Цяла седмица четох като как Клоп не се страхува от паркирани автобуси и се надявах, че все пак има и план Б, който обикновено липсва. Е, оказа се, че Клоп знае само началото на азбуката и няма проблем да го спънеш още втората буква. Не знам колко трябва да си зле, за да ти набутат за 10 минути 2 гола-близнаци. Най-малко 6 пъти през първото полувреме (дотам ги броих) Арнолд и Ловрен показваха всякак, че се виждат за пръв път, от което, за щастие, получихме само 2 гола. И то голове от нищото, които всяка малко по-грамотна защита не би допуснала.
Не знам какво правят в Мелууд, но очевидно си губят времето. За последното съм сигурен и от друг факт – 13 корнера изпълниха червените, от които възникна само една единствена по-опасна за Де Хеа ситуация, при това Вергил прати топката на 3-4 метра встрани. За какво ни бяха останалите 12, защо се изпълняват погрешно и кой изобщо скача за топката?
Трябва да си пълен дилетант, за да не видиш, че играта на Ливърпул напълно погрешно е изградена само върху действията на Салах-Фирмино-Мане. Блокираш ли един от тях, Ливърпул започва мъките. Изолираш ли двама – мачът ти е в кърпа вързан. Всеки пас на червените е предварително известен, а Моу не е човек, който само да пише в тефтерчето и после да не чете написаното. Останалите в червено са откровен пълнеж, незаслужаващ дори споменаване на имена.
Имало ли дузпа/дузпи, нямало ли, това не оправдава Клоп и Сие, които пак се докараха да чакат някой друг да им свърши работата.

Амин! :lol: :| :cry:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6089
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 11 мар 2018 13:10

Не знам аз, ако приемем, че допреди 10г., когато ни биеха редовно Сър Алекс е бил главният виновник, то не си обяснявам защо недоразумението Ман Гаал ни биеше къде то ни хване. Отборът им няма нищо общо с този на Фъргюсън, но пак едно и също. Пак не можем и не можем да ги бием. Бием ги веднъж-дваж на 4-5 години. Не мога да разбера как може да се случва това нещо, всеки път едно и също. Само неудачника Мойс нацепихме 2 пъти и това е. Ами твърде малко е според мен, тази победа така ще ги окрили, че няма как да изпуснат второто място. Ние от друга страна ще отидем 4-ти ако Тотнъм бие тази вечер, а накрая може да се окаже, че ще играем мач на живот и смърт с Челси кръг преди края. Мястото ни в Топ 4 далеч не е сигурно, а като знам Конте колко "офанзивен" футбол практикува и той като Моуриньо, ще ни изолират някой от тройката отпред и всичко свършва.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот wolf » 11 мар 2018 14:20

KOPScousers написа:Не знам аз, ако приемем, че допреди 10г., когато ни биеха редовно Сър Алекс е бил главният виновник, то не си обяснявам защо недоразумението Ман Гаал ни биеше къде то ни хване. Отборът им няма нищо общо с този на Фъргюсън, но пак едно и също. Пак не можем и не можем да ги бием. Бием ги веднъж-дваж на 4-5 години. Не мога да разбера как може да се случва това нещо, всеки път едно и също. Само неудачника Мойс нацепихме 2 пъти и това е. Ами твърде малко е според мен, тази победа така ще ги окрили, че няма как да изпуснат второто място. Ние от друга страна ще отидем 4-ти ако Тотнъм бие тази вечер, а накрая може да се окаже, че ще играем мач на живот и смърт с Челси кръг преди края. Мястото ни в Топ 4 далеч не е сигурно, а като знам Конте колко "офанзивен" футбол практикува и той като Моуриньо, ще ни изолират някой от тройката отпред и всичко свършва.

Като цяло никога не са ни били най-удобния съперник дори в най-добрите години
Офтопик:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот 9lives » 11 мар 2018 16:06

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот Tart » 11 мар 2018 17:08

Няма какво да се обяснявате на тези предубедени индивиди :lol: :lol: .Ако и отбора срещу Моу играе с неговата тактика..няма кой да ги гледа тези мачове. Топ отборите Трябва да играят атрактивно..все пак имат огромна фенска маса...но Манчо нито играят атрактивно,нито пък имат оправдание със спечелени трофеи..Това е само меко казано..Аз лично само ще се посмея на гърба на тези положително настроени Мачовски фенчета....успех.

А колкото до няколкото индивида,които коментират тактиката ни..решенията на Клоп..и на вас...... :lol: :lol:
Манчо от 20 години се подкрепя от ФА..нищо ново не се е случило...за съжаление само VAR ще ги оправи.

Но има и нещо друго.Тотнъм симулира и получиха две дуспи..за което бяха поздравени :shock: :shock:
Манчо за 4-ти пореден път излиза срещу нас с максимално високо вдигнати гащи и стиснати колена и до край ститскащи палци да не им напълним задника...и с всички останали свинщини, които вършат..и съдии..додрапаха до 3 смешни равенства и една победа...и за всеки от тези мачове получиха похвали :shock: :shock: ..е и малко критика и подигравки

Както и да го обобщим..това е меко казано ненормално :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот Thsmith » 11 мар 2018 17:33

Liverpool_EC написа:А каква тактика само - ние такъв футбол играехме преди 20 г с Улие - вратаря я ряпка към Хески, онзи я сваля на Оуен и последния надбягва/лъже един защитник и гол.

Остави шегата, но тогава ми харесвахте най много : 0 С Гари Маккалисатър и компания, особено в онази година с 5 те купи. Много ме беше яд като Улие се разболя. :lol:


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот realist » 11 мар 2018 18:56

windowpane написа:По-добрият треньор взе своето за пореден път. Да си треньор не се изчерпва само с това да изградиш отбор играещ зрелищен футбол. Клоп нищо не разбира от тактика, с него никога нищо значимо няма да постигнем освен големи красиви победи над по-слаби отбори. Толкова класа Ливърпул отдавна не е имал, но толкова малко характер - също. Всеки хитър треньор може да измъкне поне точка от нас, просто сгъстявайки отбраната. Клоп ми харесва, нека го задържим още година-две, да обиграе отбора още по-добре, но... този човек никога няма да спечели значим трофей (първенството на Германия е... няма нищо общо с това в Англия). Сърцат, харизматичен, но наивен и глупав треньор.


Все повече съмишленици виждам и все повече ще стават. 8-) Единственото, с което не съм съгласен в този коментар е "нека го задържим още година-две". Всеки миг, начело с този изявен неудачник, е безвъзвратно изгубено време. Никак не съм изненадан, че Клоп беше надигран тактически във всеки един момент от мача, във всяка една зона на терена. Не съм злопаметен и няма да припомням един глуповат спор, който се разрази тук преди месеци при сравнението между двамата треньори. Само ще отбележа още веднъж, че Моуриньо е толкова по-добър треньор, че дори самото сравнение е нелепо и следва да бъде посрещнато с усмивка. И изобщо не ме интересува дали на някой футболът му се харесва или не, това е печеливш футбол, футбол, с който се печелят трофеи. С футболът на Клоп се печелят единствено справедливи подигравки от феновете на другите английски отбори. Е, и симпатии от неутралните фенове, на които не им пука, че не печелим нищо. :roll:
Нека се върнем на нашите хубостници. То не бяха закани, не бяха хвалебствия. Как Клоп бил стабилизирал защитата, халфовата линия, как нападението ни нямало кой да го спре. Е, вчера се видя какво е стабилизирал Клоп. Арнолд потвърди мнението ми, че е не лош избор за резерва, но за титуляр е абсурден. Това момче никога няма да бъде голям футболист и това е очевидно за всеки, който разбира от футбол. Ловрен е ясно, че трябва да си ходи, но и Ван Дайк първото полувреме беше трагичен. Ами халфовата ни линия? Първото полувреме те печелеха всяка първа топка, всяко единоборство, всяка избита топка. А нападението ни? Не знам атомно ли е, ядрено ли е, но вчера не създаде нито едно голово положение. Чакайте да го кажа пак и го обмислете: НИТО ЕДНО ГОЛОВО ПОЛОЖЕНИЕ :!: :idea: Това беше един от най-леките и скучновати мачове за Де Хея в цялата му кариера. Та той не се намеси решително нито веднъж. Нашите центрираха 13 пъти от корнер, още поне 20 пъти от игра и от тези центрирания се създаде само един шанс за голов удар, при който Ван Дайк не намери добре топката. Какво тренират тези момчета не знам, освен да търчат като мухи без глави. Много е лесно да напердашиш един посредствен отбор и да се тупаш в гърдите. От гостуванията ни срещу топ 4 имаме забележете 0 победи, 0 равенства, 3 загуби, г.р. 2-11 :!: :idea:
И при цялата тази картинка отново се намират хора, които оправдават загубата ни със съдията, тревата, бавенето на противника, некоректни влизания и т.н. Срамно е, момчета! Много е срамно! Няма нищо лишо в това, като мъже, да излезете и признаете : да, играхме слабо, да, противникът ни победи заслужено, да, тактически стояха по-добре на терена. Истината е, че този мач не беше спечелен от по-добрия отбор, а от по-добрия треньор. И ще има още много такива мачове, защото Клоп не разбира от тактика, той едно си знае, едно си бае. Чак недоумявам как е възможно германската треньорска школа да роди такъв тактически неграмотник. :o

И един съвет към някои момчета, те си знаят кои са. Когато някой разбира нещо по-добре от теб, слушай го, записвай си и опитвай да попиваш нещо. Не да спориш. Когато след серията победи (не след загуби) ви казах, че отборът не е добре и няма начин да победим в този мач, ме нападнахте. Не ви виня, толкова си можете, просто се вслушвайте малко повече в думите ми и не скачайте всеки път, когато напиша нещо, което не ви харесва.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот 9lives » 11 мар 2018 20:09

Разбирам Клоп да пада всеки път от Моуриньо, а в всъщност има повече победи от него. Нека да сравним и парите дадени за играчи в отборите на двамата. Бъдете по - обективни, няма как всеки мач да бием. Хъдарсфилд като биха Юнайтед, да не би да значи че Дейвид Вагнер и по - добър треньор от Моуриньо ?
Колкото до загубите ни с Топ 4 - миналата година като нямахме загуба срещу Топ 4, защо нищо не каза ?

Jurgen Klopp has played 9 matches against Mourinho.

Won - 3,
Drawn - 4,
Lost - 2.

Goals scored - 13,
Goal conceded - 10.


Borussia Dortmund 2-1 Real Madrid (Champions League Group D, October 2012)

Real Madrid 2-2 Borussia Dortmund (Champions League Group D, November 2012)

Borussia Dortmund 4-1 Real Madrid (Champions League semi-final, first leg, April 2013)

Real Madrid 2-0 Borussia Dortmund (Champions League semi-final, second leg, April 2013)

Chelsea 1-3 Liverpool (Premier League, October 2015)

Liverpool 0-0 Man Utd (Premier League, October 2016)

Man Utd 1-1 Liverpool (Premier League, January 2017)

Liverpool 0-0 Man Utd (Premier League, October 2017)

Man Utd 2-1 Liverpool (Premier League, March 2018)
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот slash1912 » 11 мар 2018 20:24

realist написа:
windowpane написа:По-добрият треньор взе своето за пореден път. Да си треньор не се изчерпва само с това да изградиш отбор играещ зрелищен футбол. Клоп нищо не разбира от тактика, с него никога нищо значимо няма да постигнем освен големи красиви победи над по-слаби отбори. Толкова класа Ливърпул отдавна не е имал, но толкова малко характер - също. Всеки хитър треньор може да измъкне поне точка от нас, просто сгъстявайки отбраната. Клоп ми харесва, нека го задържим още година-две, да обиграе отбора още по-добре, но... този човек никога няма да спечели значим трофей (първенството на Германия е... няма нищо общо с това в Англия). Сърцат, харизматичен, но наивен и глупав треньор.


Все повече съмишленици виждам и все повече ще стават. 8-) Единственото, с което не съм съгласен в този коментар е "нека го задържим още година-две". Всеки миг, начело с този изявен неудачник, е безвъзвратно изгубено време. Никак не съм изненадан, че Клоп беше надигран тактически във всеки един момент от мача, във всяка една зона на терена. Не съм злопаметен и няма да припомням един глуповат спор, който се разрази тук преди месеци при сравнението между двамата треньори. Само ще отбележа още веднъж, че Моуриньо е толкова по-добър треньор, че дори самото сравнение е нелепо и следва да бъде посрещнато с усмивка. И изобщо не ме интересува дали на някой футболът му се харесва или не, това е печеливш футбол, футбол, с който се печелят трофеи. С футболът на Клоп се печелят единствено справедливи подигравки от феновете на другите английски отбори. Е, и симпатии от неутралните фенове, на които не им пука, че не печелим нищо. :roll:
Нека се върнем на нашите хубостници. То не бяха закани, не бяха хвалебствия. Как Клоп бил стабилизирал защитата, халфовата линия, как нападението ни нямало кой да го спре. Е, вчера се видя какво е стабилизирал Клоп. Арнолд потвърди мнението ми, че е не лош избор за резерва, но за титуляр е абсурден. Това момче никога няма да бъде голям футболист и това е очевидно за всеки, който разбира от футбол. Ловрен е ясно, че трябва да си ходи, но и Ван Дайк първото полувреме беше трагичен. Ами халфовата ни линия? Първото полувреме те печелеха всяка първа топка, всяко единоборство, всяка избита топка. А нападението ни? Не знам атомно ли е, ядрено ли е, но вчера не създаде нито едно голово положение. Чакайте да го кажа пак и го обмислете: НИТО ЕДНО ГОЛОВО ПОЛОЖЕНИЕ :!: :idea: Това беше един от най-леките и скучновати мачове за Де Хея в цялата му кариера. Та той не се намеси решително нито веднъж. Нашите центрираха 13 пъти от корнер, още поне 20 пъти от игра и от тези центрирания се създаде само един шанс за голов удар, при който Ван Дайк не намери добре топката. Какво тренират тези момчета не знам, освен да търчат като мухи без глави. Много е лесно да напердашиш един посредствен отбор и да се тупаш в гърдите. От гостуванията ни срещу топ 4 имаме забележете 0 победи, 0 равенства, 3 загуби, г.р. 2-11 :!: :idea:
И при цялата тази картинка отново се намират хора, които оправдават загубата ни със съдията, тревата, бавенето на противника, некоректни влизания и т.н. Срамно е, момчета! Много е срамно! Няма нищо лишо в това, като мъже, да излезете и признаете : да, играхме слабо, да, противникът ни победи заслужено, да, тактически стояха по-добре на терена. Истината е, че този мач не беше спечелен от по-добрия отбор, а от по-добрия треньор. И ще има още много такива мачове, защото Клоп не разбира от тактика, той едно си знае, едно си бае. Чак недоумявам как е възможно германската треньорска школа да роди такъв тактически неграмотник. :o

И един съвет към някои момчета, те си знаят кои са. Когато някой разбира нещо по-добре от теб, слушай го, записвай си и опитвай да попиваш нещо. Не да спориш. Когато след серията победи (не след загуби) ви казах, че отборът не е добре и няма начин да победим в този мач, ме нападнахте. Не ви виня, толкова си можете, просто се вслушвайте малко повече в думите ми и не скачайте всеки път, когато напиша нещо, което не ви харесва.

Чуден анализ.Що нямаше такъв,когато неудачника Клоп мачкаше отбора на Пеп?Същия Пеп,който размазва шофьорчето на автобуси,където го хване!
Ти сменяш треньора след всяка загуба.Дотук през сезона вече нямаше да е останал специалист,който да не е минал през нас :lol:
Image


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта