ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот realist » 18 фев 2018 12:04

Re: Селекцията в Ливърпул
Мнениеот realist » 30 авг 2017 19:36

Честита ни нова придобивка! Много се радвам за това момче, много повече отколкото за Робъртсън. На практика това е втората ни сериозна придобивка след Салах. Според мен Чембърлейн се подценява сериозно от феновете, но скоро ще покаже какво може. Универсален футболист, с много и различни качества. А това, че предпочете нас пред Арсенал и Челси е повод за нова песен от КОП-а. :)
Нещо ми подсказва, че и Ван Дайк ще е наш. Просто Светците не може да са такива тъпанари да изпуснат пари, които никога повече не биха взели за него.
За Лемар не съм оптимист, просто защото си имаме работа с ултра-богат клуб, който при това доста разпродаде вече. Ще го пуснат само за пари, които той не струва. Въпросът е ние ще платим ли такава цена. Според мен-не.


Айде да постна и аз един стар коментар да видим наистина ли плюя по всички, наистина ли толкова пък не разбирам от футбол и наистина ли имам само грешни преценки :roll:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот realist » 18 фев 2018 12:19

Re: ФА Къп - Ливърпул - Плимут (08.01.17)
Мнениеот realist » 08 яну 2017 16:15

За пореден път малките показаха, че чеп за зеле не става от тях. Нито един от тях никога няма да играе голям футбол.


Я и един още по-стар, в негативна посока. Само да напомня кои са въпросните юношки от този мач, които визирам : Оджо, Стюърт, Еджерия, УУдбърн. Ако на някой му е интересно може да се върне в тази тема и да види каква лавина от нападки предизвика този мой коментар. Е, година по-късно не мога да не попитам: Кой от тях играе голям футбол и къде са тези момчета сега? :roll: Няма да напомням и кои предвиждаха на тези момчета бляскаво бъдеще : Оджо бил новия Стърлинг, Уудбърн е новия Оуен и т.н. глупости.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 19 фев 2018 14:58

Естествено, че ти няма с какво да ми помогнеш, тук в този спор аз ти помагам на теб. Помагам ти да станеш един по-добър фен на любимия ти отбор, самия факт че тръгна да се ровиш за положителни свои коментари (за да замажеш излагациите си) говори, че те бутам в правилната посока ;) Ти може и да не го усещаш така, ама си е факт. И защо да не го хвалим този четвъртфинал. От 10г не сме били там. 10 ГОДИНИ, реалисте :!: :!: :!: 80те не са ралност, а минало и то все по-далечно. Имаш ли си на идея за какво става на въпрос, ние в Лига Европа не можехме да минем осминафинал преди Клоп :idea: :idea: :idea: Само титли те гонят, ама колко стъпала има да качим до там...то не става ей тъй, да кажеш "Хоп" във форума и ей ги - 3,4 купи за 2 години :lol: Четвъртфинал в ШЛ е едно от стъпалата, апетита идва с яденето нали така. Нека се изкефят футболистите при положение, че не са биле там. Хич не ми дреме с кой ще се паднем и дали ще отпаднем другия кръг. Важното е, че се качи ново стъпало. И ти качи едно, зареди се с позитивна енергия, че имаш още доста пред теб ;)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот realist » 19 фев 2018 19:14

Liverpool_EC написа:Естествено, че ти няма с какво да ми помогнеш, тук в този спор аз ти помагам на теб. Помагам ти да станеш един по-добър фен на любимия ти отбор, самия факт че тръгна да се ровиш за положителни свои коментари (за да замажеш излагациите си) говори, че те бутам в правилната посока ;) Ти може и да не го усещаш така, ама си е факт. И защо да не го хвалим този четвъртфинал. От 10г не сме били там. 10 ГОДИНИ, реалисте :!: :!: :!: 80те не са ралност, а минало и то все по-далечно.


Спор? И за какво точно спорим? :? Ти ми помагаш да бъда по-добър фен?! :shock: Ти за кого се взимаш, по дяволите? :twisted: За някакъв гуру? За ментор? За велик специалист? Ровя се за коментари в подкрепа на моите твърдения, мои са си мненията, ровя си ги. Само не разбирам ти защо се ровиш в моите коментари. Всеки, ако се потруди, може да изкара за всекиго постове, в които греши и такива, в които е прав. Само че никой освен теб не го прави. Явно имаш доста свободно време.
И кой ти говори за 80-те? По времето на Рафата четвъртфинал в ШЛ се приемаше като нещо рутинно. Не е чак толкова далече, не и колкото е последната ни титла. :roll:
За пореден път ще уточня за такива като теб, че не критикувам стила ни на игра, напротив, харесва ми много. Всичките критики са насочени към липсата на постоянство, а за това си има ясни и видими причини. Както можем да бием всеки, така можем да паднем от всеки, а 4 поредни победи ни е абсолютния рекорд при Клоп във ВЛ, при това само веднъж сме го постигнали. Иначе след третата пукаме гуми. Липсата на баланс и постоянство, набий си го в главата, това са проблемите на Ливърпул и когато (ако) тези проблеми бъдат преодоляни, наистина ще бъда един доста по-ведър събеседник. Дотогава ще критикувам, когато има какво да се критикува и ще възхвалявам, когато има какво да се възхвалява. Животът е пъстър, няма само черно и бяло. ;)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12327
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот wolf » 20 фев 2018 00:48

Да, пролетта на 09та играхме за последно 1/4 финал с 4-4 с Челси на Моста. Колегата е прав, 9 години са това вече...
Офтопик:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2018 04:18

realist написа:За пореден път ще уточня за такива като теб, че не критикувам стила ни на игра, напротив, харесва ми много.

Чакай сега, че ти взе да се омотаваш, като пиле в калчища...този стил е налаган от един треньор, но ти след всяка загуба му искаш оставката и ни хвалиш Моуриньо и Симеоне, които изповядват корено различен стил. Е как така ти харесва стила, апък не ти харесва треньора бе човек?!?!?!?!? Ще ме съсипеш от смях :lol: :lol: :lol: За намиране на постоянство трябва време, как да го постигне това постоянство Клоп с играчите които завари. Айде виж ни последните 30 мача във ВЛ и ми кажи има ли прогрес в сравнение с предината година? Колко загуби имаме за последната 1 календарна година във ВЛ?
Какво ми гледаш резултатите при Рафата, от тогава насам Сити похарчиха 2 милярда за играчи? ПСЖ ги следват по петите в тази класация? Даже и при Рафата имахме същите проблеми като сега. Само ще ти припомня някои осминафинали с Рафа - 2005 треперене до последните минути с/у Олимпиакос и класиране с шедьовър на Джерард,2006 отпадане от Бенфика, 2007 треперене до последните минути с Интер и класиране след шедьовър на Джерард, и отстраняване на по-силните Барселона и Реал, демек пак същото биеш силните и трепериш с/у по слабите. И добре, че имахме онзи велик капитан тогава...писах ти го един път, не ме карай да ти го натяквам :arrow: Рафа без Джерард=Клоп, само че при далеч по-слаба конкуренция по времето на Рафа :idea: Не го казвам за да му принизявам успехите, а за да си дадеш сметка за разни обстоятелства които удобно заобикаляш.
На кое точно викаш липса на баланс ми е мнг любопитно? Все ревеш за някакъв баланс и дълбочина. Днес Клоп излиза и казва, че това е състава с най-голяма дълбочина с който е разполагал през цялата си кариера, ама на теб все нещо не ти е на дълбоко... Дай пример да видим кой друг отбор освен Сити след като НАЛЯХА 600 МИЛИОНА НА ПЕП разполага с нужните баланс и дълбочина за теб. Дай един пример да ми е по-лесно да разбера какво търсиш?
И да знаеш, всеки може да рови за всякакви коментари. Може сега да ти е кофти от този факт, ама за това са тези архиви, да се вижда черно на бяло, кой какви ги е творил... още не е късно да почнеш да търкаш, ако нещо те гризе съвеста :lol: :lol: :lol:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот realist » 20 фев 2018 09:56

Все едно си говоря с радиото. Като латерна си - едно и също всеки път. Как пък не смени малко плочата.
Този горния коментар или си бил пиян като си го писал, или си бил напушен. От примерите, които си дал, единствено мача с Бенфика е верен. През 2005 г. бихме Олимпиакос с 3:1 в групата, не на осминафинал. Просто ни трябваше победа с 2 гола. На осминафинала отвяхме Леверкузен с общ резултат 6:2. През 2007 г. играхме с Барселона и ги бихме насред Ноу Камп след оня бой между Белами и Рийзе в хотела. Същата година изобщо не сме играли с Интер. С тях играхме на осминафинал следващата година и не знам как си успял да трепериш до последната минута, след като ги бихме с общ резултат 3:0 :?: :roll: Единствената издънка на Рафа в ШЛ от 5 участия е отпадането от Бенфика. С кои слаби отбори си треперил не знам, аз си пиех бирата и се наслаждавах на безпроблемни победи. И как точно реши, че Реал са били по-силни от нас, като ги смляхме общо с 5:0 в двата мача :?: :roll: Не те знам ти какъв фен си на Ливърпул, но да отричаш "ерата Бенитез" и да я принизяваш до ниво "ера Клоп", в която имаме два загубени финала и един четвъртфинал за ШЛ до момента, е подигравка с историята на клуба. Един истински фен уважава и почита историята на клуба си и не омаловажава успехите в миналото, само защото е безнадеждно влюбен в сегашния треньор.
Само да те светна, моето момче, Бенитез постигаше успехи защото беше велик тактик. Повечето ни успехи в ШЛ се дължат на истински тактически лекции, които той изнасяше. Четирите полуфинални мача с Челси, мачовете с Юве, с Барса, това бяха истински тактически шедьоври. Да, нямаше толкова красота в тези победи, но са победи. Безспорен е приносът на Джерард за тези успехи, но той игра и при Улие, и при дедо Рой, и при Краля, и при Роджърс, а успехите ги нямаше.
Естествено, че на всеки фен на футбола му харесва да гледа атакуващ стил, но за да постигнеш успехи, да спечелиш титли и купи, това не е достатъчно. Трябват и мачове, които да измъкнеш с хитрост, с тактика, а Клоп до момента не показва, че е способен на това. Ние или смазваме съперника, или сме в тотален колапс. Нещо повече, дори когато смазваме съперника, победата не е гарантирана (примери много), а когато не играем добре, почти винаги губим точки. Ако наистина не разбираш, че това е проблем, проблемът си е твой. Нямам намерение тепърва да те уча на азбуката. Ще ти припомня само, че при Съра Юнайтед играеха супер атрактивен футбол (особено онзи отбор с Бекъм, Гигс, Скоулс, Рой Кийн, Коул и Йорк), но това не им пречеше да взимат половината си мачове в първенството с пестелив футбол и малки победи. Помисли върху опорните точки, които ти поставям, може и да вденеш нещо. Само че спри латерната, иначе няма да стане. ;)
Последна промяна от realist на 20 фев 2018 11:53, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот venomcho » 20 фев 2018 09:58

Този пък - "фенът за пример", Сити му били виновни, че Ливърпул не стигали до четвъртфинал...в ШЛ :roll:
Я обясни какво точно общо имат милЯрдите им (тука един няма, дето да знае как се пише) със прогреса/регреса в европейските турнири :geek:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2018 12:35

Отровен сериозно ли не ти е ясно как сити след милиардите ни пречи да постигаме успехи в ШЛ :?: Ако това не можеш да се сетиш, язък ти за перфектния правопис :lol: Какво общо има правописна грешка с четвъртфинал в ШЛ :lol:
И да не е осминафинал, факт е че Джерард вкара в 80 и кусур минута с удар от над 20 метра за да ни класира, значи сме се мъчили още в групата.Щом 5 мин преди края на групите не сме се класирали-ти кажи! С Интер беше същата работа вкара след 80та минута отдалеч за 1:0 и Кайт в добавеното време ако не се лъжа. Велика тактика е това- Джерард да ги разцепва с далечни удари. Барса ги бихме в Испания, ама и те ни биха в реванша на Анфийлд...Писах ти изрично, че не омаловажавам успехите на Бенитез, ама чак толкова велик тактик не е. При положение, че Джерард му извади една камара мачове с тупалки извън наказателното. Не може да сравняваш младия Джерард при Улие. Все едно з да ти напиша първосигнално ама Бенитез беше треньор и на Интер, Наполи и Реал къде са му успехите без Джерард. Тъпо е не мислиш ли. При Рой и Кени Джерард беше постоянно контузен-адуктори и някаква инфекция на пръста имаше, която го извади за месеци. Както и да е, щом ти не си треперил в 85 мин с/у Олимпиакос, че ще отпаднем в групите, ами си си пиел бирата, а сега умираш от страх явно бирата е виновна :lol: А с/у Лион и Фиорентина трепери ли, ии си пиеше успокоителните вместо бира тогава :lol:

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот venomcho » 20 фев 2018 16:29

Liverpool_EC написа:Отровен сериозно ли не ти е ясно как сити след милиардите ни пречи да постигаме успехи в ШЛ :?: Ако това не можеш да се сетиш, язък ти за перфектния правопис :lol:


Къде ти е обяснението или просто изказът ти е по-зле и от граматиката?


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта