ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3715
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 21 фев 2018 06:49

venomcho написа:
Liverpool_EC написа:Отровен сериозно ли не ти е ясно как сити след милиардите ни пречи да постигаме успехи в ШЛ :?: Ако това не можеш да се сетиш, язък ти за перфектния правопис :lol:


Къде ти е обяснението или просто изказът ти е по-зле и от граматиката?


Не знам защо си решил, че ти дължа някакво обяснение, че даже го и чакаш вече 2 дена :?: Ще ти обясня само едно :arrow: даже и да си по-добре граматически от даскалицата ми по български, щом за 10 г не си забелязал как стотиците милиони ;) на Сити се отразиха на нашите четвъртфинали в ШЛ, значи даскалката ми по български е доста по-добре от теб по футболните въпроси :mrgreen:
Офтопик:
И кажи честно, мислиш ли, че като напишеш една чудовищна глупост без правописна грешка тя изглежда много умно и не е глупост :lol: Тука имаше един провален учител по физическо, който си практикуваше образованието във форума, ти да не си по български език и литература, че се изказваш само за правописа на хората и никога за футбол :mrgreen:

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот gogovcite » 21 фев 2018 10:08

venomcho написа:Този пък - "фенът за пример", Сити му били виновни, че Ливърпул не стигали до четвъртфинал...в ШЛ :roll:
Я обясни какво точно общо имат милЯрдите им (тука един няма, дето да знае как се пише) със прогреса/регреса в европейските турнири :geek:

Офтопик:
Не е като и ти да нямаш правописна грешка де:)
Hala Madrid

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот venomcho » 21 фев 2018 22:19

gogovcite написа:
venomcho написа:Този пък - "фенът за пример", Сити му били виновни, че Ливърпул не стигали до четвъртфинал...в ШЛ :roll:
Я обясни какво точно общо имат милЯрдите им (тука един няма, дето да знае как се пише) със прогреса/регреса в европейските турнири :geek:

Офтопик:
Не е като и ти да нямаш правописна грешка де:)


Офтопик:
Това ли успя да откриеш след задълбочено търсене - голямо браво 8-)

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот venomcho » 21 фев 2018 22:25

Liverpool_EC написа:
venomcho написа:
Liverpool_EC написа:Отровен сериозно ли не ти е ясно как сити след милиардите ни пречи да постигаме успехи в ШЛ :?: Ако това не можеш да се сетиш, язък ти за перфектния правопис :lol:


Къде ти е обяснението или просто изказът ти е по-зле и от граматиката?


Не знам защо си решил, че ти дължа някакво обяснение, че даже го и чакаш вече 2 дена :?: Ще ти обясня само едно :arrow: даже и да си по-добре граматически от даскалицата ми по български, щом за 10 г не си забелязал как стотиците милиони ;) на Сити се отразиха на нашите четвъртфинали в ШЛ, значи даскалката ми по български е доста по-добре от теб по футболните въпроси :mrgreen:
Офтопик:
И кажи честно, мислиш ли, че като напишеш една чудовищна глупост без правописна грешка тя изглежда много умно и не е глупост :lol: Тука имаше един провален учител по физическо, който си практикуваше образованието във форума, ти да не си по български език и литература, че се изказваш само за правописа на хората и никога за футбол :mrgreen:


Пак много написано и нищо казано - ти си като клонинг на оня Фарт, но без многоточията :mrgreen:
П.П. Обяснение и аз не ти дължа, ще си пиша за каквото и когато си реша 8-)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Ливърпул 14.02.2018 |21:45| 0-5 FT

Мнениеот PSvilenov » 22 фев 2018 14:57

Бахти слабият мач . Вратар нямаме , в защита играят некви глупаци от Саутхемптън , некъв келеш на 19 години и некъв от втора дивизия дошъл за 8 милиона . Хендерсън е дървар , а Милнър е вицедървар (капитан) на отбора . Фирмино е безполезен и ни трябва някой като Лаказет дето да вкарва 20 гола на сезон, а тия двамата до него са провали на Залцбург и Челси , нали така ? :) :) :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта