ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот iliev72 » 01 яну 2018 21:25

Изображение
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот plmar » 01 яну 2018 21:29

Разбира се че ми харесаха и срещу Лестър и днес, няма как 38мача да ги изиграем "Уау". Що ли си мисля че те дразни резултата днес!
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот slash1912 » 01 яну 2018 21:29

iliev72 написа:Изображение
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ахахахахаха култово :mrgreen:
Чакаме kingofpop да обяви кога е представянето.Междувременно Атлетико Мадрид са пуснали жалба срещу тях заради контакти с Гризман.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Onq » 01 яну 2018 21:33

realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот slash1912 » 01 яну 2018 21:37

realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.

За мен положителното в тия мачове са че взехме победи,без да блестим.То е ясно,че като ни върви играта отнасяме с разлика.Другото положително са обръщалките,показахме характер.Серията победи,серията без загуби -също.Факта,че почти всички налични футболисти взимат участие в тези серии и допринасят за резултатите е нещото,което е различно от миналия сезон.
Тогава без Коу и Мане нямаше кой да влезе и да ги замени,сега има.
Единственото лошо нещо са продължаващите груби индивидуални грешки на защита и вратар.
Така че истината е някъде по средата.Нито трябва да сме с розови очила,нито прекалени песимисти.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот plmar » 01 яну 2018 21:41

Много скоро всички ще видим защо, колкото и да сме дали за Върдж са малко!
Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 01 яну 2018 23:40

plmar написа:Разбира се че ми харесаха и срещу Лестър и днес, няма как 38мача да ги изиграем "Уау". Що ли си мисля че те дразни резултата днес!


Грешиш, резултатът днес е единственото нещо, което ме радва в днешния мач. Други неща ме дразнят и те са ясни на всички.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 01 яну 2018 23:46

Onq написа:
realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел


Така е, прав си, сравнението беше глупаво. Наистина мач с мач не си прилича. Просто се подразних от надценяването на Бърнли, за които на всички ни е ясно, че класирането и точковия актив нямат нищо общо с класата и възможностите.
За другото обаче не си прав. Много неща ми харесват в отбора и искрено се наслаждавам на футбола ни в някои мачове. Но и доста неща не ми харесват, за което нямам намерение да си затварям очите.
И честно, наистина ли би нарекъл Симон Миньоле "играч, който 2-3 мача не блести"?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот Onq » 01 яну 2018 23:51

realist написа:
Onq написа:
realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


Е това е доста глуповато сравнение. Арсенал ходом си биха Палас, а Сити за малко да паднат от тях. Мач с мач не си прилича. Стига с тези безумни доводи. Ясно е , че за теб наслада няма. И да паднем и да бием все няма да ти харесва нещо. Забравяш обаче ,че това е Висшата лига, тук слаби отбори и случайни играчи няма, независимо от класирането. Като те чете човек, ше си помисли, че имаш поне 100 мача в нашата А група,за да имаш самочувствието да определяш като некадърници и палячовци играчите в Англия. Винаги ме е дразнило , като някой играч след 2-3 мача, в които не блести, бива определян като приключил или в трагична форма. Виж сега ако е някой дето няма един добър мач - ок, но в повечето случаи говориш наизуст, просто щото си набедил някой или щото си вечно кисел


Така е, прав си, сравнението беше глупаво. Наистина мач с мач не си прилича. Просто се подразних от надценяването на Бърнли, за които на всички ни е ясно, че класирането и точковия актив нямат нищо общо с класата и възможностите.
За другото обаче не си прав. Много неща ми харесват в отбора и искрено се наслаждавам на футбола ни в някои мачове. Но и доста неща не ми харесват, за което нямам намерение да си затварям очите.
И честно, наистина ли би нарекъл Симон Миньоле "играч, който 2-3 мача не блести"?


Ами с тая защита дето толкова е кълнете има доста сухи мрежи. За мен от гола на Давид Луис от фал не е правил фрапантна грешка. Виж Рейна ни закопаваше редовно с брутални прояви

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ:Бърнли-Ливърпул/01.01/17:00

Мнениеот realist » 01 яну 2018 23:58

slash1912 написа:
realist написа:
plmar написа:reliste, кога видя спад във формата, на втория ни отбор срещу най-силния малък днес?


Абе стига с тоя втори отбор. И с Челси и Евертън ли бяхме с втория отбор? Щом е заложил на тия, значи е първия отбор. Не можем 38 мача да играем с едни и същи играчи, нали? А преди 2 дни с Лестър харесаха ли ти с "титулярния" отбор? 15 мин опълчение срещу един средняк насред Анфийлд. Айде свалете тия розови очила. Същия този "най-силен малък" Тотнъм ги уши с 3-0 преди седмица на техен терен, без да се напънат.


За мен положителното в тия мачове са че взехме победи,без да блестим.То е ясно,че като ни върви играта отнасяме с разлика.Другото положително са обръщалките,показахме характер.Серията победи,серията без загуби -също.Факта,че почти всички налични футболисти взимат участие в тези серии и допринасят за резултатите е нещото,което е различно от миналия сезон.
Тогава без Коу и Мане нямаше кой да влезе и да ги замени,сега има.
Единственото лошо нещо са продължаващите груби индивидуални грешки на защита и вратар.
Така че истината е някъде по средата.Нито трябва да сме с розови очила,нито прекалени песимисти.


Абсолютно съм съгласен, че победите и точките в последните мачове са положителното в тях. Съгласен съм и, че не блестяхме в тези мачове, меко казано. За характера също мога да се съглася, донякъде. Днес взехме мача просто с късмет, споходил ни в един миг. Та ние дори натиск не им оказахме след изравняването. Естествено, това е част от играта и беше крайно време да ни огрее и нас да решим мач в края.
Не съм съгласен обаче, че всички футболисти, взели участие, допринасят за резултатите. Напротив, резултатите са по-скоро въпреки някои от тези футболисти. Би ли ми казал например какъв е приносът на Соланке в мачовете, в които участва? Като изключим една асистенция, която и той не разбра как стана. Това момче няма вярно отиграване и видимо има самочувствие на опосум сред тигри. Някой беше казал, че играел много добре с гръб към вратата. Е да де, ама неговата работа не е да се дупи на вратаря и защитниците, а да създава полежения и вкарва голове. Което предполага преобладаващо да е с лице към вратата. Не ме разбирай погрешно, това момче има качества, които не оспорвам. Обаче му е рано да се налага като титуляр в напечени мачове и да чакаме да ни ги решава. Мноого е рано. Така само ще му разбие психиката, защото и той съзнава, че играе ганкиното и това не може да не го потиска. Експериментът с Гомес днес също не го разбирам. При положение, че имаш двама футболисти, играещи на левия бек, ти в средата на сезона си правиш опити. Ей такива неща ме дразнят, какво да направя.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта