Пияна защита

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

popa007
Мнения: 38
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Пияна защита

Мнениеот popa007 » 03 апр 2008 10:08

Какво става, бре момчета? Каква е тази пияна защита. Всяко нахлуване по крилата всява смут. Не ми харесва как се разбират, не се разбират, и 4-мата защитници. А за вратаря - нямам думи. Ама какво парви този човек? Много добър при фронтални атаки, но при центриранията - ужас! Добре че имахме луд късмет второто полувреме, а и дузпата - чиста дузпа. Джерард - Велик! На 08.04. чакаме Торес!

Потребителски аватар
Liverpool_bg
Мнения: 14
Регистриран на: 25 мар 2008 17:01
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот Liverpool_bg » 03 апр 2008 11:35

Прав си пич!! Но защо не каза нищо за Каут? Ти видяли един точен пас от него? И постоянно си оголваше позицията и трябваше Джерард да го покрива през по голямата част от мача! А и с тази тактика на Рафа с глуха защита изолира Торес напред и малко вероятно да покаже това което искаме от него!!!
YOU"LL NEVER WALK ALONE

alchemist
Мнения: 204
Регистриран на: 31 мар 2008 14:44
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот alchemist » 03 апр 2008 11:57

Фен съм на арсенал, харесаха ми, но защо велик клуб като Ливерпул трябва да играе толкоз защитно???? Ужас, това от тяхна страна бе опълчение а не футбол :(
Кога ли и нашите хиперзвезди ще почнат да играят поне на 1% от това което видяхме вчера? После ходи и гледай БГ футбол :( :( :(

Сега очаквам пресконференция от Арсен Венгер на тема "режат ни отвсякъде" .... хахахахха
„Те знаят как съм се измъчвал, аз не съм чичко Паричко. Аз съм ходил една седмица с 5 лева в джоба, за да давам пари тук. Колата ми е на 9 години. Аз не съм като тях“, допълни благодетелят на „червените“.

popa007
Мнения: 38
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот popa007 » 03 апр 2008 14:09

alchemist написа:Фен съм на арсенал, харесаха ми, но защо велик клуб като Ливерпул трябва да играе толкоз защитно???? Ужас, това от тяхна страна бе опълчение а не футбол :(
Кога ли и нашите хиперзвезди ще почнат да играят поне на 1% от това което видяхме вчера? После ходи и гледай БГ футбол :( :( :(

Сега очаквам пресконференция от Арсен Венгер на тема "режат ни отвсякъде" .... хахахахха


Братле, дузпата си беше дузпа, но ми е кеф, че Ви рязнаха, защото Арсенал е най-брутално подкрепения от съдиите отбор в Европа :o А истарията помни и мачове Арсенал - Ливърпул с големи съдийски тесли в полза на Арсенал - включително отменен гол на М. Оуен. Не казах това за да оправдавам слабата игра на Пул. Иначе на 13.04. ще викам за Вас срещу балерините от Манчестър. :mrgreen:

popa007
Мнения: 38
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот popa007 » 03 апр 2008 14:20

Liverpool_bg написа:Прав си пич!! Но защо не каза нищо за Каут? Ти видяли един точен пас от него? И постоянно си оголваше позицията и трябваше Джерард да го покрива през по голямата част от мача! А и с тази тактика на Рафа с глуха защита изолира Торес напред и малко вероятно да покаже това което искаме от него!!!


Приятелю, мен ако питаш по-голямо дърво от Кайт в европа надали има. Само, че няма и друг футболист който толкова много да тича. И след още 100 мача Кайт ще си е твърд титуляр, защото с него напрактика играем с 11 полеви футболиста - той покрива периметър за 2-ма. Ако това момче почне та вкарва от три положения поне 1, няма да има отбор в Европа който да ни спре. Ама кога ще стане това, дали още ще съм жив, не знам. :lol:
Просто Рафа трябва да измисли тактика, в която Дир Кайт да не му се налага да вкарва :P

Потребителски аватар
kelio
Мнения: 25
Регистриран на: 30 мар 2008 21:47
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот kelio » 03 апр 2008 21:29

:roll: :Пак ще ни трябва късмет на реванша :roll:
You'll Never Walk Alone

georgi bancov
Мнения: 350
Регистриран на: 01 апр 2008 13:33
Местоположение: ТроЯн4е съм си аз
Контакти:

Re: Пияна защита

Мнениеот georgi bancov » 04 апр 2008 16:10

Ще отстраним Арсенал.
Добре, че и хикс удържааме


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта