ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 19 яну 2017 17:26

venomcho написа:
realist написа:Киле, стига с тия клишета бе, човек. Обичайте Ливърпул, подкрепяйте Ливърпул...Мислиш ли, че има фен на отбора, който не го подкрепя и не го обича. Айде да не се връщаме към спора дали трябва винаги да сме доволни и дали критиката вреди някому. Според мен именно критиката е основен двигател на успеха. Надявам се, всъщност съм сигурен, че Клоп също е критичен често и това дава своите резултати. Не мисля, че някой измежду Гомес, Стюърд, Оджо и Еджерия някога ще бъде фактор в Ливърпул. Арнолд има качества и от него зависи дали ще ги развие. Приятно беше и включването на Хари Уилсън. Ще го следя с интерес.


Ама и ти си упорит, признавам ти го! Как издържаш да им се обясняваш на тези хора, за които явно посредствеността е нещо положително и не могат да приемат, че има такива, които не се примиряват с нея до последно.
Кой обичал, кой не обичал - ще ми определя някой "диванен фен" на мен 8-)
Тук в този форум критиката е нежелателна и трябва да си в общия "оптимистичен фон", иначе те заклеймяват :geek:
Щом ЛеХендата се води добър изпълнител на дузпи и особено на статични положения, значи такова е нивото, нищо че дори в А група се сещам за поне трима, дето могат да му преподават уроци...

П.П. Ето и нещо оптимистично за "истинските фенове": браво на Лукас - истински капитан, с чийто гол се взима победа и се продължава напред, други да взимат пример...

Без да се повтарям по 15 000 пъти с 15 000 статистики и 15 000 повода да ти кажа че мнението ти е тъпо ще кажа само това - като пича изпълнява корнери , преки свободни , непреки свободни и го пазят заедно с Милнър да бият дузпи последни в финала миналата година за купата ти как му викаш ? Аз му викам добър изпълнител на статични изпълнения.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот plmar » 19 яну 2017 19:57

Цял ден чета как се дръгнете за нищо! Кой ставал за игра, кой не ставал за статични? За какво обаче отидохме в Плимут? Написах го- за спокойна и лека победа, с малките разбира се. Хубава победа( целия град отново беше в пеналта), без напрежение, аз лично съм доволен от малките без изключения. Имам претенции към лидерите и съдията, но победителите не ги съдят. Коу навлиза във форма точно навреме, никакви контузии. За това отидохме!
Изображение

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот lyubomir_v » 20 яну 2017 23:30

Почти познах резултата, е, Ориги малко ме изпорти с дузпата. Браво на младежите, донесоха първата победа за 2017г., добре се представиха децата. Вълците ще ги отнесем, нямат никакъв шанс на Анфийлд
YNWA


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта