ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ponko
Мнения: 4036
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот Ponko » 18 яну 2017 23:34

Да е жив и здрав Милнър, защото той е единственият добър изпълнител на дузпи, който наподобява Джерард. Останалите в това число и Коу са пълни аматьори при изпълнението на 11 метрови изстрели!

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот SgtLiberty » 18 яну 2017 23:41

Да имаше много брак в играта,да има какво да се желае от всички на терена най-вече от Ориги поне за мен но най-важното е ,че какво направихме ??? Б-И-Х-М-Е и по-добре е да бием всеки мач дори и така скучно слабо и дори грозно защото в крайна сметка най-важна е победата и нека си обичаме отбора малко повече.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 18 яну 2017 23:41

Ponko написа:Да е жив и здрав Милнър, защото той е единственият добър изпълнител на дузпи, който наподобява Джерард. Останалите в това число и Коу са пълни аматьори при изпълнението на 11 метрови изстрели!

Хендерсън има репутация на що годе дузпаджия , макар и рядко да изпълнява . Лукас не е зле също , въпреки че мисля той беше този дето изпусна на финала за купата със Сити .

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот realist » 18 яну 2017 23:42

Не знам, ама ако пусне пак тия палавници и срещу "вълците", ще ни изядат като зайчета насред Анфийлд. Дано подходим малко по-сериозно към тоя мач.

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот juke » 18 яну 2017 23:43

Сега след като счупихме каръка още 3 победи до края на януари. А после ще видим. :) :) :) :)

Ponko
Мнения: 4036
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот Ponko » 18 яну 2017 23:45

PSvilenov написа:
Ponko написа:Да е жив и здрав Милнър, защото той е единственият добър изпълнител на дузпи, който наподобява Джерард. Останалите в това число и Коу са пълни аматьори при изпълнението на 11 метрови изстрели!

Хендерсън има репутация на що годе дузпаджия , макар и рядко да изпълнява . Лукас не е зле също , въпреки че мисля той беше този дето изпусна на финала за купата със Сити .

Напротив Хендерсън е пълна паника при изпълнени на дузпи. Помня му една ужасяваща дузпа срещу Спърс и още не мога да разбера как я вкара. Коутиньо, Стъридж и Ориги са също много слаби изпълнители на дузпи. Балотели е 100 пъти по добър изпълнител на дузпи от тях, но е непостоянен в останалата част от играта. Ако стигнем до дузпи не виждам освен Милнър и евентуално Лукас да успее да изпълни хладнокръвно дузпата си..

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот Gil-galad » 18 яну 2017 23:46

realist написа:Гил, аз не казвам да не им се дава шанс, напротив. Да си видял да пиша такова нещо? Мен ме е яд, че не използват този шанс и играят като баби. Точно в такива мачове трябва да показват качества и да впечатляват.
Ако аз съм на Клоп Ориги ще го забия на пейката до края на сезона заради цялостното му отношение към този мач. Слаб професионалист и лигльо. Вместо да поведе отбора, за втори път е най-слабия на терена срещу Плимут.


Добре де, ясно ама нали се сещаш, че без да им се даде шанс няма как да разбереш дали ще стане нещо от тях или не. А това няма как да го прецениш от един мач. Миналата седмица Оджо беше потресаващ. Тази вечер влезе резерва и почнахме да създаваме положения и игра страхотно. Ако Клоп имаше такива остри реакции като теб и вземаше окончатлни решения след всеки един мач на младежите, то нямаше да има в момента младежи в тоя отбор. Нали затова са там тея треньори - гледат ги всеки ден на тренировки, в мачове и т.н. и преценяват от кой ще стане нещо и от кой няма. Клоп е показал, че няма скрупули и, ако мисли, че някой не става го разкарва - пресни примери са с любимците на феновете Фланаган и Ибе. Изкараха един сезон при Клоп и следващото лято вече не бяха в отбора. (Фланаган е само под наем де, но едва ли ще е при нас следващия сезон).

А като имаш предвид мача който изиграхме тая вечер, Гомез беше един от най-добрите ни играчи, особено сега накрая...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

crimson
Мнения: 321
Регистриран на: 08 дек 2013 08:25

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот crimson » 18 яну 2017 23:48

realist написа:Не знам, ама ако пусне пак тия палавници и срещу "вълците", ще ни изядат като зайчета насред Анфийлд. Дано подходим малко по-сериозно към тоя мач.


Ако мачът е 28.01, най-вероятно точно това ще се случи - в смисъл ще играят младите, дано да се надъхат повече. Гледам програмата на 25.01 - реванш със Саутхямптън, а на 31.01 с Челси.

Честита първа победа за 2017 г. Дано да подейства вдъхновяващо на всички и да върнат нивото от миналата година - резулатна и красива игра - носеща победи! 8-)

Сега след като счупихме каръка още 3 победи до края на януари.

За оптимистите, нека да са 4-ри победите! :)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот PSvilenov » 18 яну 2017 23:52

Ponko написа:
PSvilenov написа:
Ponko написа:Да е жив и здрав Милнър, защото той е единственият добър изпълнител на дузпи, който наподобява Джерард. Останалите в това число и Коу са пълни аматьори при изпълнението на 11 метрови изстрели!

Хендерсън има репутация на що годе дузпаджия , макар и рядко да изпълнява . Лукас не е зле също , въпреки че мисля той беше този дето изпусна на финала за купата със Сити .

Напротив Хендерсън е пълна паника при изпълнени на дузпи. Помня му една ужасяваща дузпа срещу Спърс и още не мога да разбера как я вкара. Коутиньо, Стъридж и Ориги са също много слаби изпълнители на дузпи. Балотели е 100 пъти по добър изпълнител на дузпи от тях, но е непостоянен в останалата част от играта. Ако стигнем до дузпи не виждам освен Милнър и евентуално Лукас да успее да изпълни хладнокръвно дузпата си..

То май това му е единствата дузпа дето е бил без навлизане в продължения. За друга не се сещам . Имал е хладнокръвни изпълнения , когато е трябвало да разчитаме на дузпи за класиране , а и като цяло обича статичните изпълнения . Пряк свободните също не са му лоши и има няколко такива гола , но това е друга тема . Съгласен съм , че на Коутиньо и особено Стъридж не трябва да им се дават да изпълняват 11 метрови .

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: ФА Къп| Плимут - Ливърпул 18.01.2017 |21:45|

Мнениеот kileto » 18 яну 2017 23:52

realist написа:Гил, аз не казвам да не им се дава шанс, напротив. Да си видял да пиша такова нещо? Мен ме е яд, че не използват този шанс и играят като баби. Точно в такива мачове трябва да показват качества и да впечатляват.
Ако аз съм на Клоп Ориги ще го забия на пейката до края на сезона заради цялостното му отношение към този мач. Слаб професионалист и лигльо. Вместо да поведе отбора, за втори път е най-слабия на терена срещу Плимут.
Благодаря на онзи горе,че не си на неговото място. За мача,ами от децата толкова победа. Нужно им е за самочувствие. Клоп знае как да ги надъха !!!! Както един колега написа ,обичайте Ливърпул!!!!! Стига сте сра..и лай....а!!!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта