ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот james » 15 яну 2017 21:17

Чичо Моу показа , че е за пенсия, без да подценявам Клоп (който много добре познава възможностите на отбора си), но да те надхитрят по толкова елементарен начин е недопустимо, сега единствената възможност за Шампионска лига минава през титла в Лига Европа , ако и там се улавя на всяка въдица нищо добро не чака Манчестър Юн.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот realist » 15 яну 2017 21:31

С оглед всичко, което ни се струпа през последно време (липсата на основни играчи, серия неуспешни мачове, низходящо представяне), ако някой ме беше попитал преди мача дали бих бил доволен на равен, щях да му отговоря: "Разбира се, и още как". Сега обаче това реми малко ми горчи. Ако погледнем реално и безпристрастно, този резултат е повече от логичен и заслужен. Но да допуснеш изравняване 6-7 минути преди края си е изпусната победа. Огромно БРАВО за Миньоле и Ловрен (като изключим едно неразчетено връщане, от което можеше да падне гол). Малкият Арнолд показа, че е много далеч от нивото на първия отбор и има още един камион хляб да изяде, докато направи заявка за титулярно място. Беше категорично най-слабият играч на терена. Аз също не мога да разбера защо Стъридж не се появи около 75 минута. С това поведение спрямо него ще е истинско чудо, ако не си тръгне лятото. В общи линии стояхме добре, като изключим прекалено многото непредизвикани грешки (загуба на топката без причина, грешни пасове и излишни "петички"). Сега гледаме към сряда, когато сме длъжни да подходим по-сериозно от първия мач с Плимут и да ги отвеем.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот Cicero » 15 яну 2017 21:32

slash1912 написа:Изображение

Два метра засада! После нямало мафия във ВЛ. Всичко е нагласено във футбола. Трябва да го извадят от спорта и да го причислят към сатирата.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот yasen » 15 яну 2017 21:45

факт е, че имаше засада преди гола на МЮ
обаче аз като неутрален фен, ще ви кажа, че грешката не е умишлена, т.е. не търсете под вола теле
Съдиите също като футболистите са хора и могат да сбъркат, обаче ако един футболист сбърка, то тогава е неумишлено, обаче ако съдията сбърка, тогава "мафия" , "престъпници- ФА" и др. ала бала :)

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот plmar » 15 яну 2017 21:49

juke написа:Яд ме е. Много ги подпряха пак. Но докато няма видеоповторения ще е така.Оливър не видя кво направи Погба с Хендерсън и страничния ли не видя или има пак някви нареждания манафите да са в четворката. Нпрежението си каза думата и едно голямо БРАВО на Миноле. Коу раздвижи играта като се появи, но наистина Мане липсва.

Това все едно аз съм го писал! Феноменален Миньоле! Страхотен тим! Все някога съдийските аванти ще спрат! Останалото си е жив Кеф! Боса ги смачка в "Театъра" без половината който си купи! Ами 18годишния на десния бек? А критиците на Хендо, къде сте? Коу внесе фантазията която всичи искаме, Мане ще се върне от Габон, Маип и той.Nice, а.
Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот slash1912 » 15 яну 2017 21:51

yasen написа:факт е, че имаше засада преди гола на МЮ
обаче аз като неутрален фен, ще ви кажа, че грешката не е умишлена, т.е. не търсете под вола теле
Съдиите също като футболистите са хора и могат да сбъркат, обаче ако един футболист сбърка, то тогава е неумишлено, обаче ако съдията сбърка, тогава "мафия" , "престъпници- ФА" и др. ала бала :)

За да са неумишлени грешките,те трябва да бъдат и в двете посоки.Това на Юнайтед им е н-ти гол от засада този сезон.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот KOPScousers » 15 яну 2017 21:52

Gil-galad написа:Не знам дали можеше да съм на по-различно мнение...съгласен съм, че Стъридж трябваше да поиграе накрая, но не и да е титуляр - с него титуляр се губи всякакъв смисъл от преса.

Имам предвид, че Дани е перфектен за контра-атакуващ стил на игра, и след като Клоп е имал намерение да паркира автобуса (нещо, което далеч не е в негов стил), Стъридж беше задължителен титуляр. Бърз, техничен, остър играч, който от нищото може да измисли нещо, точно това ни липсваше днес, реално ако не беше дузпата не виждам как можеше да вкараме гол.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 яну 2017 21:57

Обективно погледнато за мен равенството е заслужено с оглед на изпуснатите положения.Друг въпрос е голът от засада на "Каратиста".Наистина на Юнайтед им правят такива подаръци този сезон или по-точно ги подпират,че ми се повръща!Това недоразумение и "Рядко щастие" Погба е просто поредната "Фуста" във В.Л..Този,за мен не струва и гащите на гъза ми и трябва да бъде наказан поне за три мача от Ф.А..Кой обаче ще наказва хората оказващи натиск върху съдиите?!В крайна сметка от това равенство печелим ние,така че два отбора се борят Челси печели!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот Gil-galad » 15 яну 2017 22:01

KOPScousers написа:
Gil-galad написа:Не знам дали можеше да съм на по-различно мнение...съгласен съм, че Стъридж трябваше да поиграе накрая, но не и да е титуляр - с него титуляр се губи всякакъв смисъл от преса.

Имам предвид, че Дани е перфектен за контра-атакуващ стил на игра, и след като Клоп е имал намерение да паркира автобуса (нещо, което далеч не е в негов стил), Стъридж беше задължителен титуляр. Бърз, техничен, остър играч, който от нищото може да измисли нещо, точно това ни липсваше днес, реално ако не беше дузпата не виждам как можеше да вкараме гол.


Клоп "паркира автобуса" (колкото и да е пресилено, защото видяхме срещу Плимут истинско паркиране какво е) едва второто полувреме....в началото въобще не излезна с идеята да се защитаваме и да играем на контра.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 15.01.2017

Мнениеот slash1912 » 15 яну 2017 22:03

Изображение
Статистиката говори достатъчно дали е имало паркиране на автобуси и надиграване.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта