Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 16:05 ч.

Мнениеот Milkoy » 07 ное 2016 11:41

john barnes написа:
Milkoy написа:
john barnes написа:Голям мач,голяма победа! Клоп затваря устите на болните хейтъри!!! Радвайте се момчета,останаха още 27 мача...YNWA!!!


Теб конкретно да те питам за "Даскалката Лиляна" какво ти е мнението?

Има голям напредък,благодарение на Клоп. Други въпроси имаш ли?


Нямам. Не се заяждам, макар да прозвуча така, просто понеже му беше от най-големите критици, исках да разбера да ли ще кажеш на бялото черно :) И все пак нали не вярваш, че Клоп го е научил да играе на 28 години? Просто Лалана има определени специфики на играта и Клоп намери как да ги използва най-полезно. Надявам се и с "Шише Джам" да направи така, защото момчето има страхотни качества.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2016 14:17

Milkoy написа: И все пак нали не вярваш, че Клоп го е научил да играе на 28 години?

Е как да не ги е научил Клоп? Преди една година при предния "мениджър" тези футболисти бяха едни ритни топковци, които не знаеха как да бият Карлайл и Сион на Анфийлд. Същите футболисти само преди една година :!: През цялата пролет Клоп се оплакваше най-много,че отбора няма време за реални тренировки от сгъстената програма. Сега, след като той им проведе подготовката и ги научи ДА ТИЧАТ дори (колкото и смешно да звучи, но е неуспорим факт) той ги учи и на всичко останала за да гледаме този страхотен футбол. Барнс е изчерпал темата- БЛАГОДАРЕНИЕ НА КЛОП :!: Дори това, което ти казваш
Milkoy написа:Просто Лалана има определени специфики на играта и Клоп намери как да ги използва най-полезно.
пак е благодарение на Клоп. Защо предния не ги намери тези специфики? Защо предния не го пускаше на тази позиция? Защо предния не извличаше максимума от Лалана, Хендерсън, Фирмино, Ловрен, Миньоле и Морено. Защото на последните двама максимума им е да търкат пейката всяка седмица и Клоп ги "научи на това" :lol: :lol: :lol: ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВИЖДАЩ И МОЖЕЩ ТРЕНьОР ИМАМЕ,за една година той видя всеки един проблем в този клуб, но и още по-важното е, че работи неуморно и успя да реши тези проблеми. Защото не е достатъчно само да ги видиш! И пак той научи и феновете да вярват и да подкрепят отбора си. Защото напоследък не се виждат туристите бързащи да излязат от Анфийлд, за да не изпуснат метрото :lol: :lol: :lol:

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот suareshampion » 07 ное 2016 15:10

Уникален мач ,уникално израстване на отбора . Още през лятото видях огромния потенциал . И всеки мач прогнозирах и вярвах в победата от контролите още .И както виждаме на 90 % се оказвам прав .Срещу Бърнли загубихме заради грешки отзад ,но пак доминирахме през 80 % от мача ,просто тогава не намерихме пътя към вратата . Но сега виждаме ,че можем да вкарваме и то като луди .Още изтърваме ,но и много вкарваме . Създали сме вчера цели 17 голови положения . Много съм доволен . Приличат ми на ония сезон ,само дето вече защитата и вратаря не са същите .Страхотно . И точно този момент е гаранция вече за успехи .Аз винаги съм казвал ,че защитата и вратаря отнеха титлата .
Но нека мислим умерено ,балансирано ,хладно .Точно както мисли и Клоп ,не съм му изтървал пресконференция. Мисли точно като мен .Е как да не съм зад него после ? Най големите ми претенции към него бяха подновяването на договора на шарана и липсата на евротурнири . Но виждаме ,че му дойде акъла и разкара шарана и стана на мойта ...е как да не съм зад него после ? Аз нямах наблюдения върху работата на Клоп ,преди да дойде и не можех да взема позиция и да изкажа мнение .Така съм и за всеки един играч и треньор .Трябва да ги вида и да преценя .
Клоп тренира отбора по един великолепен начин . Много тичат ,това малко обаче както виждаме е нож с две остриета .Като фортуни са ,но има и доста контузии . Не сменя схемата ,нещо което винаги съм искал . Така сработката става по силна . Свикват си на позициите и стават почти перфектни . И по този начин ,вече съперниците трябва да се съобразяват с нашата схема а не ние с техните .
Пуска играчите ,които са в най добра моментна форма . Нещо ,което Брендън не правеше на моменти и ме вбесяваше а за Далглиш да не говорим . Имам разбира се леки забележки (Стъридж) ,но щом сме първи ,те нямат значение и треньора излиза прав за всичко .
Уникална преса ,бием ги за първа топка ,отнемаме бързо ако я изгубим и почти нямаме брак вече в подаванията .Движим много ,постояно топката се подава и веднага пак се открива ,търси позиция и се иска !! Това ми пълни душата .Ей тоя футбол харесвам аз ,преподавам и така играя . И оттам вече идват и многото варианти пред даден играч,идва и доминацията ,добрия контрол и многото комбинации и създаване на положения .
Нека не забравяме и остротата която имаме . Нека не забравяме и постоянството ,желанието за победа и концентрацията . Думата концентрация е ключова тоя сезон . Дай боже така да е до края .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот suareshampion » 07 ное 2016 15:29

Индивидуалните качества също са важен фактор . Виждаме един брилянтен Коутиньо ,който вече и доби постоянство в изявите си . Виждаме как смяната на поста на Лалана даде уникален резултат ,нещо което исках отдавна .Виждаме как Лалана вече изчисти играта си ,благодарение на Клоп най вероятно .Вече ги няма тия излишни движения ,където се въртеше като пумпал около оста си и по този начин бавеше атаката ,противника се прегрупираше и магазините затваряха . Адам е ключов играч .Вчера пак я поднесе на главата на Джан и после тръгна да я иска (обожавам тия смели движения в наказателното) ,напредна и я поднесе пък на Фирмино .
Джан също приятно ме изненада ,браво вече втори мач страхотно се включва ,търси гола и го постига . Още искам от него в средата ,но като цяло не очаквах толкова добра игра от него като разиграващ атакуващ халф . Виждах го като дефанзивен ,но там Данчо се разигра и Клоп започна да му търси място по напред .Вайналдум изгоря ,но няма значение .Силната конкуренция е нещото ,което винаги съм искал в Ливърпул .Ето че я има .Тя повишава качеството ,както на отбора като цяло така и на играчите поотделно .
Фирмино също много движи ,търси я ,подава и търси гола .Искам от него да не изтърва толкова и ще е перфектен .
Клайн залепна на бека ,Милнър на другия .Цяло лято повтарях ,че имаме уникален ляв бек а нашите фенове пищяха за некви резерви на други отборчета .
Матип е желязо .Ебахти футболиста .Бие за първа топка ,отнема ,изнася я точно .Във въздуха е цар ,невероятен .Няма го при него тоя хаос,това напрежение и грешно заставане в много моменти ,каквото беше при словашки нещастник ,който ми скъса нервите 8 години и в който бяхте влюбени .
Мане е невероятен .Още едно ключово попълнение . Нямам думи .Много бърз и много рязък. Подава ,вкарва ,всичко .

Имаме вече и много силна пейка .
И вече всеки пас е напред ,ебахти кефа . Евала на Клоп .
Много се радвам ,че обигра предния сезон играчите доведени от Роджърс ,не ги продаде (както искаха повечето тук ) ,запази ги и надгради .Браво ,точно това ,което исках.
Брендън разви доста играчи и продадохме някои за много милиони ,сега и Клоп ги развива ,но тоя път дано не продаваме и ще върнем славните години на тоя голям гранд...
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот gogovcite » 07 ное 2016 16:19

Какви контузии? Нямаме нито един контузен играч от основната група! В тази ситуация сме вече доста време (без да отчитаме настинките и вирусите :) )Това го няма в нито един голям европейски отбор. Даже Стъридж вече забрави за проблемите си. Контузените са Ингс и Джо Гомес, чиито проблеми не са от днес. В перфектна кондиционна форма сме.
Hala Madrid

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2016 16:48

gogovcite написа:Какви контузии? Нямаме нито един контузен играч от основната група! В тази ситуация сме вече доста време (без да отчитаме настинките и вирусите :) )Това го няма в нито един голям европейски отбор. Даже Стъридж вече забрави за проблемите си. Контузените са Ингс и Джо Гомес, чиито проблеми не са от днес. В перфектна кондиционна форма сме.

Нека,нека-тренера каквото и да каже, винаги става обратното. Така че, нека той да си живее във филма с контузиите, апък те да са живи и здрави да ни радват ;)

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот suareshampion » 07 ное 2016 16:57

E от лятото насам Стъридж беше ,Джан ,Лалана ,Вайналдум ,Ингс ,Мане май пропусна и той един мач ,Ловрен и той май през септември имаше нещо ,но аз говоря като цяло от както е дошъл германеца . Нека през май месец да направим равносметка по тоя въпрос,дай боже всичко да е наред..
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот gogovcite » 07 ное 2016 17:32

suareshampion написа:E от лятото насам Стъридж беше ,Джан ,Лалана ,Вайналдум ,Ингс ,Мане май пропусна и той един мач ,Ловрен и той май през септември имаше нещо ,но аз говоря като цяло от както е дошъл германеца . Нека през май месец да направим равносметка по тоя въпрос,дай боже всичко да е наред..

Факт е, че Мане пропусна един мач и ние го загубихме. Според мен миналия сезон имахме повече контузии, защото се смени тотално тренировъчния процес по средата на първенството и на много играчи им дойде трудничко. Сега обаче ситуацията е друга. Подготовката си беше направена от Клоп и ефектът е много по-добър. Дано не се налага да се опрваяме без някой или няколко играчи за по-дълъг период от време.
Hala Madrid

Потребителски аватар
mitko9311
Мнения: 3476
Регистриран на: 10 авг 2009 13:17
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот mitko9311 » 07 ное 2016 22:33

Прекрасна победа и излизаме 1-ви в класирането ;) Много се радвам как ги смазахме браво на всички играчи няма как след такава победа да има забележки :lol: Е исках суха мрежа, но може и без нея след 5:0 може да си позволиш лек гол :lol: Вкарваме и голове с глава вече от центрирания и корнери много добре ;) Кеф и е как мой приятели фенове на другите отбори и най-вече на МЮ вече си мълчат и гледат хубавия футбол :lol: Хубавото е, че при Клоп този хубав футбол ще се задържи и ще става по-добре и по-добре след всеки месец и нов трансферен прозорец ;) ОГРОМЕН ТРЕНЪОР РАДВАМ СЕ, ЧЕ ГО ВЗЕХМЕ ОТ ИЗПАДАЩ ОТБОР :lol: :lol:

Идва труден мач със Сотън който играят приятен футбол и ако имат ден може да стане гаф особено и мача като е след пауза за националите....
[wrapimg=]https://lh3.googleusercontent.com/-8gXe-kXWJU0/UzM7OTjWN_I/AAAAAAAAB8M/dQK3TygTMeU/s0/26-03-2014-GifNumber-238.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12372
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд, 06.11.2016, 6:1 FT

Мнениеот wolf » 08 ное 2016 00:43

Бягай от тука бе, да се връща Клоп да си тренира изпадащата Борусия. Пропадняк. Върнете лебеда бе ей! Е гледайте как гази в Шотландия. Да се връща, да се връща.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта