Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот gogovcite » 26 сеп 2016 23:48

realist написа:gogovcite, много ми е интересно как пък точно мен определи като символ на песимизъм и негативизъм, при положение, че аз пиша коментари веднъж на 2-3 месеца. Или ще кажеш, че губим веднъж на 2-3 месеца и аз тогава пиша. Я поразгледай през какви периоди влизам тук и се засрами малко. Това, че си попаднал на някои мои критични коментари и си си изградил общо мнение за мен си е твой проблем. Имам и десетки позитивни коментари, особено след идването на Клоп, когото смятам за най-подходящия за Ливърпул в целия свят. И да, продължавам да твърдя, че не сме готови за титла, защото нямаме класа. И 10 поредни победи да запишем, това няма да се промени. Имаме колектив, имаме хъс, желание, ставаме и по-грамотни тактически, но класа все още няма. Нямаме футболист като Агуеро, като Алексис Санчес, като Златан който от нищото да ни вади в трудни моменти. Може би само Коутиньо има такава класа, но няма постоянство. Естествено Клоп ще работи с тях и това може да се промени, но за момента нямаме такъв играч. Не забравяйте, че в Дортмунд той разполагаше с Левандовски, с Ройс, след това с Обамеянг. Такъв нападател Ливърпул в момента няма. Аз също очаквам много силен сезон, но за титла можем да говорим едва догодина и то след като видим селекцията. Лестър удариха кьоравото да хванат всички грандове в крачка, но тази година това няма да се повтори. Дори борбата за топ 4 ще е жестока е не съм убеден, че ще я спечелим. Наричайте това негативизъм и песимизъм, за мен е просто реална преценка на нещата. Другото е запалянковщина и излишно надуване на балони.

Явно имаме различни гледни точки, в което няма нищо лошо де. На мен пък точно фактът, че нямаме изявена звезда ми харесва най-много. Да, нямаме човек като Суарез, но по този начин не сме зависими от липсата на някого. Съставът ни е достатъчно балансиран, за да няма значение дали Коутиньо е наказан или Стъридж е контузен. Сигурен съм помниш, че след като Суарез си тръгна отдадохме слабия сезон на многобройните контузии на Стъридж. Към днешна дата контузиите не са такъв фактор, защото има реална конкуренция за всеки пост в отбора.
Аз съм изпълнен с надежда за този сезон. Имаме предимството да нямаме мачове в Европа и да сме изцяло концентрирани във ВЛ. Не изостанахме в началото на първенството,както в повечето предишни сезони, въпреки трудната програма. Играем много добър футбол и вече играчите натрупаха увереност, която започват да показват все по-смело. За да вземем титлата трябва да мечтаем да я спечелим и да вярваме, че можем да го направим и най-важното - да си поставим такава цел. За мен целта е титла още този сезон. Не смятам, че ще е лесно, но ми се струва възможно.
Hala Madrid

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот Liverpool_EC » 27 сеп 2016 02:20

realist написа:И 10 поредни победи да запишем, това няма да се промени. Имаме колектив, имаме хъс, желание, ставаме и по-грамотни тактически, но класа все още няма. Нямаме футболист като Агуеро, като Алексис Санчес, като Златан който от нищото да ни вади в трудни моменти. Може би само Коутиньо има такава класа, но няма постоянство. Естествено Клоп ще работи с тях и това може да се промени, но за момента нямаме такъв играч. Не забравяйте, че в Дортмунд той разполагаше с Левандовски, с Ройс, след това с Обамеянг.

Не знам какво да не забравяме ние, ама ти надали си спомняш,че първта си титла в Германия Клоп я спечели с мегакласния нападател Лукас Бариус. Същия сезон счупи рекорда на Бундеслигата по поредни мачове без загуба и най-рано спечелена титла в историята на първенството.Все още с Лукас Бариос. Ако искаш погледни му целия състав и ми покажи класата в него. И преди да почнете,че в Германия бил само Байерн, спомняте ли си че Клоп ги пое на 13 място :arrow: значи е имало повече от един състав преди него и това е факт, а не фенщина,както го наричаш ти. Знам, че и 20 поредни победи да направи ти ще викаш "и 30 да са-нямаме класа", кадета ще вика "трябват ми още 2,3 мача да видя картинката", а нЕлбандиян ще пусне част 5та на "анализите". Затова и аз, като ви избъзиках онзи ден написах "реалистите" в множествено число и вие сами си наизскачахте.Не е нужно, че чакате със свито сърце да загуби отбора, за да ни покажете колко сте реални, много ясно, че ще загубим рано или късно.

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот kadett1 » 27 сеп 2016 08:22

Liverpool_EC написа:
realist написа:И 10 поредни победи да запишем, това няма да се промени. Имаме колектив, имаме хъс, желание, ставаме и по-грамотни тактически, но класа все още няма. Нямаме футболист като Агуеро, като Алексис Санчес, като Златан който от нищото да ни вади в трудни моменти. Може би само Коутиньо има такава класа, но няма постоянство. Естествено Клоп ще работи с тях и това може да се промени, но за момента нямаме такъв играч. Не забравяйте, че в Дортмунд той разполагаше с Левандовски, с Ройс, след това с Обамеянг.

Не знам какво да не забравяме ние, ама ти надали си спомняш,че първта си титла в Германия Клоп я спечели с мегакласния нападател Лукас Бариус. Същия сезон счупи рекорда на Бундеслигата по поредни мачове без загуба и най-рано спечелена титла в историята на първенството.Все още с Лукас Бариос. Ако искаш погледни му целия състав и ми покажи класата в него. И преди да почнете,че в Германия бил само Байерн, спомняте ли си че Клоп ги пое на 13 място :arrow: значи е имало повече от един състав преди него и това е факт, а не фенщина,както го наричаш ти. Знам, че и 20 поредни победи да направи ти ще викаш "и 30 да са-нямаме класа", кадета ще вика "трябват ми още 2,3 мача да видя картинката", а нЕлбандиян ще пусне част 5та на "анализите". Затова и аз, като ви избъзиках онзи ден написах "реалистите" в множествено число и вие сами си наизскачахте.Не е нужно, че чакате със свито сърце да загуби отбора, за да ни покажете колко сте реални, много ясно, че ще загубим рано или късно.


Е, след този пост аз вече вярвам, че ще сме шампиони. Няма кой да ни спре - почваме да газим и в Европа догодина и вече сме си върнали статута на хегемон в Европа. Имаме отбор от супер звезди и това Реал, Барса, Байерн са само един спомен.
Не знам защо някои виждат всичко в Ливърпул или в черно или в бяло? Има и нюанси , бе хора. Никой в този форум не отрича напредъка ни в играта и положителното влияние на Клоп, ама защо веднага се хвърляте за титла, като един отбор се гради поне 2 години. Прав е realist, че няма достатъчно класа в отбора, но ако забелязвате Клоп има друго верую - отбора е всичко, а не отделните играчи. Да, и в Дортмунт никой не беше чувал за Левандовски, Хумелс да са били супер звезди в началото, но постепенно се изградиха като такива. Затова писах ,че трябва малко време и всичко ще си дойде на мястото.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот Onq » 27 сеп 2016 08:51

Кво им се обяснявате на хейтърите? Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му.Мечта за топ 4 за клуб като напия е все едно да мечтаеш да си купиш кебапче.За Ливърпул няма друга битка от 25 години освен преследване на титлата.И да всички сме фенове,а не анализатори, както си мислят някои.Фенът не се стреми към 4 място или ако го прави значи не е фен.Цял свят вижда как Клоп праи от средняци звезди, само бг феновете на Ливърпул имат нужда от повече вр4еме за да го признаят.Пак очвта некви имена да се хвърлвят.Нямали сме били Алексис Санчес,Йозил и т.н. Въобще и не ги искам.Имаме Мане и Лалана ,които са по-добри и ефективни.То верно недоверието и гледането в чуждта паница са типични бг навици,но вие прекалявате.Интернетът направи от доста хора ,които не са се събличали по физическо,топ анализатори,тактици и най-вече екстрасенси.Някъв малоумник анализира сезона след третия кръг и веднага още няколко пригласят.От такива фенове няма нужда никой отбор.Тук влизат фенове на други отбори,които са далече по-адекватни от нашите.Смърт за анализаторите!Вечен живот за Клоп!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот KOPScousers » 27 сеп 2016 08:59

Liverpool_EC написа:
realist написа:И 10 поредни победи да запишем, това няма да се промени. Имаме колектив, имаме хъс, желание, ставаме и по-грамотни тактически, но класа все още няма. Нямаме футболист като Агуеро, като Алексис Санчес, като Златан който от нищото да ни вади в трудни моменти. Може би само Коутиньо има такава класа, но няма постоянство. Естествено Клоп ще работи с тях и това може да се промени, но за момента нямаме такъв играч. Не забравяйте, че в Дортмунд той разполагаше с Левандовски, с Ройс, след това с Обамеянг.

Не знам какво да не забравяме ние, ама ти надали си спомняш,че първта си титла в Германия Клоп я спечели с мегакласния нападател Лукас Бариус. Същия сезон счупи рекорда на Бундеслигата по поредни мачове без загуба и най-рано спечелена титла в историята на първенството.Все още с Лукас Бариос. Ако искаш погледни му целия състав и ми покажи класата в него. И преди да почнете,че в Германия бил само Байерн, спомняте ли си че Клоп ги пое на 13 място :arrow: значи е имало повече от един състав преди него и това е факт, а не фенщина,както го наричаш ти. Знам, че и 20 поредни победи да направи ти ще викаш "и 30 да са-нямаме класа", кадета ще вика "трябват ми още 2,3 мача да видя картинката", а нЕлбандиян ще пусне част 5та на "анализите". Затова и аз, като ви избъзиках онзи ден написах "реалистите" в множествено число и вие сами си наизскачахте.Не е нужно, че чакате със свито сърце да загуби отбора, за да ни покажете колко сте реални, много ясно, че ще загубим рано или късно.

Не, че нещо, но Бариос по едно време се беше утвърдил като доста сериозно име. В първия от двата шампионски сезона на Клоп с Дортмунд вкара 19 гола, което си е много добро постижение. След това естествено Левандовски го замени и общо взето беше в сянката му, но интересът към него от европейските грандове със сигурност не беше малък тогава. Иначе напълно подкрепям мнението ти и това на колегата по-горе. Целта на Ливърпул винаги трябва да е титлата, така е устроен този отбор. Ако можем, ако имаме сили - скачаме здраво, играем мач за мач, пък после нека говорят капитанчетата на съперниците ни, че сме неудържими и не им даваме да дишат. 8-)

[offtopic]П.С. Ако някой се чуди за какво говоря - http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... aptain-cu/ :)[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот Milkoy » 27 сеп 2016 11:07

Хехе, ние и във форума сме станали като "войни на Клоп". Току се появи някой "реалист"и веднага gegen-pressing. Ако не Liverpool_EC, ще е gogovcite, ако не е gogovcite, ще е Onq, ако не е Onq, ще съм аз. Само така. Шегувам се, разбира се.

(realist, не е лично, ти си интелигентно момче и се аргументираш, макар и да не съм съгласен с теб)

Реално в случая е, че играем спиращ дъха футбол и не ни е страх от никой, дали ще е топ отбор, или аутсайдер с автобус, а все повече отбори се страхуват от нас. Това е единствено реално към момента, а какво ще стане, само времето ще покаже. Ето ти реализъм, без да трябва да минават още 2,3,5-10 кръга.

Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1207
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот VDP » 27 сеп 2016 12:27

realist написа:Не забравяйте, че в Дортмунд той разполагаше с Левандовски, с Ройс, след това с Обамеянг. Такъв нападател Ливърпул в момента няма.

realist и аз харесвам и уважавам аргументираните ти мнения, но в случаят с горното няма как да се съглася. Клоп не разполагаше с въпросните футболисти, а ги създаде! Дай да видим кой бяха те, преди да отидат в Борусия Дортмунд:
Левандовски - Знич Прушков, Лех Познан, Борусия Дортмунд
Марко Ройс - Рот Вайс Аален, Борусия Мьонхенгладбах, Борусия Дортмунд
Пиер-Емерик Обамеянг - собственост на Милан преодстъпван в Дижон, Лил, Монако и Сент-Етиен преди да отиде в Борусия Дортмунд
Към тези футболисти спокойно можем да добавим Хумелс, Гьоце, Суботич и т.н.
Не мисля, че който и да е от тях беше звезда, преди да отиде в Борусия Дортмунд при Клоп! Така, че не виждам причина Коутиньо, Фирмино, Мане, Джан, та дори и Лалана и Хендерсън да не станат световни звезди под ръководството на Клоп. ;)

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот wu_dnica » 27 сеп 2016 12:44

Аз и друго искам да питам като толкова се обръща внимание на чуждите футбалери...къде бяха йозко и прехваления санчез на емирейтс,къде бяха коща и азарчо или кейн и оня холандеца дето го превъзнасяха много хора че му забраих и името и се тръшкаха че не го взехве в отбора....ами обезличиха ги бе другари. Същите тия данчо,който не харесвам и същия тоя лалана ,който подигравахте и се чудехте кой е тоя фирмино и вайнала. Ро същата логика...кои бяха тия лудогорец преди 5 години....нещата се случват с времето. А който не вярва по добре да избе.е лесния път и така тъъъънко да стане фен на барса. А ни ще си останем ЗА ЛИВЪРПУЛ
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот Liverpool_EC » 27 сеп 2016 13:13

KOPScousers написа:Не, че нещо, но Бариос по едно време се беше утвърдил като доста сериозно име. В първия от двата шампионски сезона на Клоп с Дортмунд вкара 19 гола, което си е много добро постижение.

Чак пък да се е утвърдил като сериозно име...имаше потенциала след този сезон, но скъса кръстни връзки и после го продадоха не в европейски гранд, не даже и в сносен европейски отбор, а в Китай. Относно букмейкърските залагания снощи в ББС Клоп каза, че всякакво говорене за титла на този етап е първично и че има още много работа за вършене пред него и отбора. Не, че може да забрани на феновете да мечтаят, но е доста умен човек и знае как едно ранно напрежение може да се отрази на играчите му и да им натежът краката по средата на сезона. Затова и вие си преценете, колко има нужда да се раздухва тая пуста титла, освен ако не сме в борбата след 25 кръг. Бъдете умни фенове, а не първични ;)
VDP написа:Клоп не разполагаше с въпросните футболисти, а ги създаде! Дай да видим кой бяха те, преди да отидат в Борусия Дортмунд:

Ей това е голямата истина, но много хора не си дават сметка колко труд и години му трябваха на Клоп да ги направи тези неизвестни играчи, класата за която се говори в момента. Те просто ги чуха за първи път в полуфинала с Реал М и решиха, че Клоп е баси късметлията да се падне треньор на такъв състав :lol: Ами Шахин-въртян по наеми и превърнат от Клоп в най-добрия халф в Бундеслигата 2011. А че веднага беше заменен с почти нечувания дотогава Гюндоган от Нюрнберг. Ами Кагава за 300 000 евро от Япония. Писчек от Полша, Шмелцер от школата...кой ги сътвори тези футболисти. Единствения му провал беше Имобиле,ама когато фамилията ти е Неподвижен, яено и Господ не може да ти помогне :lol: :lol: :lol:
Затова и в момента никой не говори за трансферни комитети в Ливърпул или модела на янките. Еми като няма кой да им покаже как се работи, какъв да им е модела-какъвто те си искат ще е. Как така за едно лято тези две думички изчезнаха от клуба, нали сме със същите собственици? Ааааааааааааа, взели сме друг треньор. Треньор дето не е с ваджайна в панталона? Е как така де, нали това им е модела на янките, не може нищо да се промени :lol:
Milkoy написа:Шегувам се, разбира се.

Много важно уточнение, нищо, че се намираме във форум и това трябва да е ежедневие ;) Току виж някой си скъсал дипломата, преди да си се уточнил :lol:

ruga4
Мнения: 328
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: Ливърпул - Хъл Сити (Събота, 17:00ч)

Мнениеот ruga4 » 27 сеп 2016 16:44

Liverpool_EC написа:
KOPScousers написа:Не, че нещо, но Бариос по едно време се беше утвърдил като доста сериозно име. В първия от двата шампионски сезона на Клоп с Дортмунд вкара 19 гола, което си е много добро постижение.

Чак пък да се е утвърдил като сериозно име...имаше потенциала след този сезон, но скъса кръстни връзки и после го продадоха не в европейски гранд, не даже и в сносен европейски отбор, а в Китай. Относно букмейкърските залагания снощи в ББС Клоп каза, че всякакво говорене за титла на този етап е първично и че има още много работа за вършене пред него и отбора. Не, че може да забрани на феновете да мечтаят, но е доста умен човек и знае как едно ранно напрежение може да се отрази на играчите му и да им натежът краката по средата на сезона. Затова и вие си преценете, колко има нужда да се раздухва тая пуста титла, освен ако не сме в борбата след 25 кръг. Бъдете умни фенове, а не първични ;)
VDP написа:Клоп не разполагаше с въпросните футболисти, а ги създаде! Дай да видим кой бяха те, преди да отидат в Борусия Дортмунд:

Ей това е голямата истина, но много хора не си дават сметка колко труд и години му трябваха на Клоп да ги направи тези неизвестни играчи, класата за която се говори в момента. Те просто ги чуха за първи път в полуфинала с Реал М и решиха, че Клоп е баси късметлията да се падне треньор на такъв състав :lol: Ами Шахин-въртян по наеми и превърнат от Клоп в най-добрия халф в Бундеслигата 2011. А че веднага беше заменен с почти нечувания дотогава Гюндоган от Нюрнберг. Ами Кагава за 300 000 евро от Япония. Писчек от Полша, Шмелцер от школата...кой ги сътвори тези футболисти. Единствения му провал беше Имобиле,ама когато фамилията ти е Неподвижен, яено и Господ не може да ти помогне :lol: :lol: :lol:
Затова и в момента никой не говори за трансферни комитети в Ливърпул или модела на янките. Еми като няма кой да им покаже как се работи, какъв да им е модела-какъвто те си искат ще е. Как така за едно лято тези две думички изчезнаха от клуба, нали сме със същите собственици? Ааааааааааааа, взели сме друг треньор. Треньор дето не е с ваджайна в панталона? Е как така де, нали това им е модела на янките, не може нищо да се промени :lol:
Milkoy написа:Шегувам се, разбира се.

Много важно уточнение, нищо, че се намираме във форум и това трябва да е ежедневие ;) Току виж някой си скъсал дипломата, преди да си се уточнил :lol:


Бариос игра 3 сезона като 3я се контузи тежко и формата му спадна,но иначе е приличен нападател 101 мача и 49 гола за Борусия,даже направи и приличен сезон в Монпелие,иначе Клопо го купи за 4млн евра :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта