Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
IvanAtanasov
Мнения: 1711
Регистриран на: 14 сеп 2010 16:49
Местоположение: Yambol
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот IvanAtanasov » 27 авг 2016 17:50

Ами естествено, че се борим за 4тото място :) че ние предния сезон бяхме извън 6-цата, не виждам какво искат повечето тук . С тези поставени от вас цели ще останете без нерви до края на сезона

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот Liverpool forever_95 » 27 авг 2016 17:52

И след този мач вече е ясно, че не можем да хванем Топ 4. Жалко, очаквах победа, но уви. 3 мача - 6 допуснати гола...това е несериозно.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот dNelbandian » 27 авг 2016 17:54

lyubomir_v написа:
sinqkrepost1914 написа:
dNelbandian написа:Много аматьорски допускаме от водеща позиция да ни вземат 3те точки.
Вместо да намалим темпото и да владеем топката, нашите търсят 2ри гол все едно губим мача.
И сега отново с калъфките.

Какво темпо да намаляш бе разбирач ?
Темпото се намаля и се задържа топката, ако водиш в резултата последните 5-10 минути, не цяло второ полувреме .. Ти как виждаш нещата 45мин. да си цъкаме пасчета леко леко, а Тотнъм да ни гледа отстрани ли ?
Много ясно, че ще търсят втори гол, защото ако не търсят става, така както стана днеска.Но то не стана от това, че не търсихме втори гол, а от това, че не можахме да го вкараме ..
Съвсем спокойно трябваше 3-0 да водим преди техния гол, но така е от рано изпускаме влака и серем на мача с/у Арсенал, сега по една победа за двата Ман-търа и сме доволно вече назад от сяква битка за титла


Аз не съм сляп, ето това момче говори за титла

Любка ти този го остави.
То жалния е в доста голяма заблуда, че даже не може да го разбере.
Тим, който най-скъпият му играч се казва Анди Керъл, а вторият такъв Кристиан Бентеке?
Някой сериозно се е объркал, че този сезон ще е различен.
Пак ще сме 6-7 място.
Това е.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2457
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот sinqkrepost1914 » 27 авг 2016 17:58

lyubomir_v написа:
sinqkrepost1914 написа:
dNelbandian написа:Много аматьорски допускаме от водеща позиция да ни вземат 3те точки.
Вместо да намалим темпото и да владеем топката, нашите търсят 2ри гол все едно губим мача.
И сега отново с калъфките.

Какво темпо да намаляш бе разбирач ?
Темпото се намаля и се задържа топката, ако водиш в резултата последните 5-10 минути, не цяло второ полувреме .. Ти как виждаш нещата 45мин. да си цъкаме пасчета леко леко, а Тотнъм да ни гледа отстрани ли ?
Много ясно, че ще търсят втори гол, защото ако не търсят става, така както стана днеска.Но то не стана от това, че не търсихме втори гол, а от това, че не можахме да го вкараме ..
Съвсем спокойно трябваше 3-0 да водим преди техния гол, но така е от рано изпускаме влака и серем на мача с/у Арсенал, сега по една победа за двата Ман-търа и сме доволно вече назад от сяква битка за титла


Аз не съм сляп, ето това момче говори за титла

Говоря за битка за титла, не за самата титла :lol: :lol:
И да реалистичната цел е топ 4, другото реалистично е да не я постигнем, защото имаме склонност да не печелим спечелени мачове и да падаме от средняшки и по-надолу в таблицата тимчета с по 2 сезона във ВЛ.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот blue avalanche » 27 авг 2016 18:14

Те Арсенал, дето са скръндзи на трансферите, имат по-класни играчи от вас вие сте тръгнали с Ман да се мерите. Играч като Швайнщайгер, който в Ливърпул щеше да е твърд титуляр(признайте си с ръка на сърцето), в МЮ джитка с лапетата. Оттук нататък за какво да говорим???

kadett1
Мнения: 1657
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот kadett1 » 27 авг 2016 18:24

blue avalanche написа:Те Арсенал, дето са скръндзи на трансферите, имат по-класни играчи от вас вие сте тръгнали с Ман да се мерите. Играч като Швайнщайгер, който в Ливърпул щеше да е твърд титуляр(признайте си с ръка на сърцето), в МЮ джитка с лапетата. Оттук нататък за какво да говорим???

И, къде , по точно виждаш мястото на Шванщайгер в Ливърпул, щото колкото и да се напъвам не мога да го видя сред титулярите.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот blue avalanche » 27 авг 2016 18:32

kadett1 написа:
blue avalanche написа:Те Арсенал, дето са скръндзи на трансферите, имат по-класни играчи от вас вие сте тръгнали с Ман да се мерите. Играч като Швайнщайгер, който в Ливърпул щеше да е твърд титуляр(признайте си с ръка на сърцето), в МЮ джитка с лапетата. Оттук нататък за какво да говорим???

И, къде , по точно виждаш мястото на Шванщайгер в Ливърпул, щото колкото и да се напъвам не мога да го видя сред титулярите.

Хендерсън и Вайналдум да не би да са по-добри от него??? Не се напъвай много - ще те заболи главата. Просто си свали червените очила. А ако "твърд титуляр" те дразни чак толкова, замени го "твърдо в групата за мачовете". ;)

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот sunscres92 » 27 авг 2016 18:35

blue avalanche написа:
kadett1 написа:
blue avalanche написа:Те Арсенал, дето са скръндзи на трансферите, имат по-класни играчи от вас вие сте тръгнали с Ман да се мерите. Играч като Швайнщайгер, който в Ливърпул щеше да е твърд титуляр(признайте си с ръка на сърцето), в МЮ джитка с лапетата. Оттук нататък за какво да говорим???

И, къде , по точно виждаш мястото на Шванщайгер в Ливърпул, щото колкото и да се напъвам не мога да го видя сред титулярите.

Хендерсън и Вайналдум да не би да са по-добри от него??? Не се напъвай много - ще те заболи главата. Просто си свали червените очила. А ако "твърд титуляр" те дразни чак толкова, замени го "твърдо в групата за мачовете". ;)


В това няма логика - ако гледаме под този ъгъл - Фелайни щеше да е изгонен от Ливърпул отдавна, ама е твърд титуляр при Моуринката???

crimson
Мнения: 321
Регистриран на: 08 дек 2013 08:25

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот crimson » 27 авг 2016 18:43

Klopp has just been told Mane goal was onside. A massive sigh. 'That's not cool.'

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Тотнъм - Ливърпул (27-ми Август)

Мнениеот PSvilenov » 27 авг 2016 19:01

blue avalanche написа:Те Арсенал, дето са скръндзи на трансферите, имат по-класни играчи от вас вие сте тръгнали с Ман да се мерите. Играч като Швайнщайгер, който в Ливърпул щеше да е твърд титуляр(признайте си с ръка на сърцето), в МЮ джитка с лапетата. Оттук нататък за какво да говорим???

Арсенал са на светлинни години пред нас . Не случайно загубихме и Санчез заради тях. Играят си в шампионската лига и си плащат големите заплати . Какво друго очакваш ? Швайнщайгер с тая игра от миналият сезон и парите дето иска да му плащат ще го вземат толкова колкото Балотели ще го вземат някъде. Странно как се появяваш винаги като загубим точки и изпъкваш някой странен коментар за провокация .


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта