Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот Milkoy » 22 авг 2016 00:19

Алонсо, стига бе, пич. Имах те за много по-умерен и разсъдлив. НЯМА КАК да съдиш за един трансфер по 2-3 мача. Това го правят някакви пуберчета тип Нелбандиан. Не се подвеждайте по него. Една загуба и край. Вайналдум има нужда от време за да свикне с изискванията на новата си роля и на на Клоп, да свикне с отбора, нека му дадем малко време преди да истеризираме. И нека не забравяме, че Вайналдум беше един от играчите, които имат огромна "вина" да вкараме 4 гола на Арсенал на Емирейтс. Не говоря само за асистенцията, имаше огромни периоди от мача, в които доминирахме над тях в средата на терена. И той има заслуга за това. Нека не гледаме само някакви индивидуални постижения, а по-общата картинка. И пак казвам - малко по-спокойно.

Барнс, не вярвам Коутиньо да заиграе в центъра, колкото и да им се иска на много хора. Вече трети сезон той си играе ляв inside forward или другояче казано - OUT-AND-IN крило и не виждам никакви предпоставки това да се примени. Коу вече не е плеймейкърчето, което взехме, а съвсем друг играч. По-скоро Вайналдум ще отиде зад нападателя, но не и Коутиньо. На мен ми харесва, само да не прекалява с ударите, когато може да комбинира, защото имам чувството, че в мачове като този с Бърнли, когато нищо не се получава, все се опитва да поеме отговорността и понякога губи мярката.

Пичове, всичко ще се балансира когато Джан влезе във форма и заеме дълбоката роля в полузащитата. Помнете ми думата.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот Liverpool_EC » 22 авг 2016 04:07

Алонсо направи много точен разбор на мача,особено часта със Стъридж.Никой не съм забелязал да го коментира това му връщане,а той го прави мнг.отдавна това и винаги се нагърбва,когато полузащитата ни изчезне.Обаче за Вийналдум наистина малко прекали,все пак другите играчи са с запознати с изискваничта на Клоп от 10 месеца,а той от 1.А и мисля,че играе малко по-назад отколкото му се иска и затова залага на сигурното,за да не се изложи като Лалана и Клайн. И аз не съм впечатлен,ама чак пък да го отписвам вече :roll: :roll: :roll:
Кутиньо винаги,като вкара отдалеч и следващите два мача е като на бразилска сватба.
И наистина,как не се уморихте да купувате дефанзивен халф,при положение,че имаме Емре Джан. Никой ли не гледа мачовете март,април и май та сте рипнали за дефанзивен та дефанзивен. Еми той след 1,2 г ще е най-добрия на позицията в Англия,да не казвам и в цяла Европа.Дори вече можеше да е, ама онзи глупак Роджърс загуби една година от кариерата му в защита.То май нямаше играч,дето да не го разви,като бек :lol: Сигурно Клоп затова не купува бекове,те всички са играли на тази позиция и могат да се пуснат там по всяко време :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот PSvilenov » 22 авг 2016 05:10

Liverpool_EC написа:Алонсо направи много точен разбор на мача,особено часта със Стъридж.Никой не съм забелязал да го коментира това му връщане,а той го прави мнг.отдавна това и винаги се нагърбва,когато полузащитата ни изчезне.Обаче за Вийналдум наистина малко прекали,все пак другите играчи са с запознати с изискваничта на Клоп от 10 месеца,а той от 1.А и мисля,че играе малко по-назад отколкото му се иска и затова залага на сигурното,за да не се изложи като Лалана и Клайн. И аз не съм впечатлен,ама чак пък да го отписвам вече :roll: :roll: :roll:
Кутиньо винаги,като вкара отдалеч и следващите два мача е като на бразилска сватба.
И наистина,как не се уморихте да купувате дефанзивен халф,при положение,че имаме Емре Джан. Никой ли не гледа мачовете март,април и май та сте рипнали за дефанзивен та дефанзивен. Еми той след 1,2 г ще е най-добрия на позицията в Англия,да не казвам и в цяла Европа.Дори вече можеше да е, ама онзи глупак Роджърс загуби една година от кариерата му в защита.То май нямаше играч,дето да не го разви,като бек :lol: Сигурно Клоп затова не купува бекове,те всички са играли на тази позиция и могат да се пуснат там по всяко време :lol: :lol: :lol:

Това с Коутиньо е най точното определение дето съм чел относно представянето му :) А иначе скрития коз Маркович винаги е на линия да покрие левият бек :lol:

Потребителски аватар
d-o-d-o
Мнения: 464
Регистриран на: 19 яну 2009 23:59
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот d-o-d-o » 22 авг 2016 07:31

Горе главите,все пак наистина това е само един мач от дългия сезон който ни чака,дано се извлекат ползите от него,а именно да се види,че някой играчи без да споменавам имена,НЕ стават дори за чистачи на Анфийлд !!!
IF YOU CAN'T SUPPORT US WHEN WE LOSE OR DRAW,DON'T SUPPORT US WHEN WE WIN !!! Bill Shankly

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот dNelbandian » 22 авг 2016 08:57

Milkoy написа:Алонсо, стига бе, пич. Имах те за много по-умерен и разсъдлив. НЯМА КАК да съдиш за един трансфер по 2-3 мача.

Абе недорасъл, броят на мачовете не е критерий. То си личи по пипането на топката дали един играч става, по неговото движение, бягане и др.
И второ Вайналдум играе централен халф, което го прави доста слаб и предсказуем. Именно, затова казвам, че играе като пръцльо. Това е все едно Фирмино да го сложа в центъра.
Вземи вникни малко в това което пиша, ама какво може да се очаква от тип като теб :)

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот Milkoy » 22 авг 2016 09:37

Ти защо направо не си кажеш, че Клоп е еб@ти смешника, как може да наблюдава Вайналдум от 6-7 години(по негови собствени думи), сега и да го тренира всеки ден от има-няма 2 месеца и да не забелязва, че Вайналдум е един "пръцльо". Все пак великия форумен анализатор дето си пише и името с правописна грешка му го преценява от три мача и го казва. Не ти ли омръзна да се излагаш, толкова много изцепки, че бях позабравил, че в този форум има и свестни момчета, с които става хубава дискусия. Поспри се малко, прочети някоя книга. За Ориги няма да напомням - там бълваше като ламя, сега замълча, само се изкушавам да споделя последната ти свежа изцепка, не мога да се сдържа.
И последно - на колко години си, ама честно, щото с правото те хванахме, че лъжеш :)

Milkoy написа:Топъл пример за последователност в мненията -

23.06.2016
dNelbandian написа:Много постни трансферни спекулации.
Играчите, с които ни свързват ми се виждат доста, доста по-нисък клас от този, който се предполага.
Нищо лично, но с Чиуел, Мане, Зилински топ 3 няма как да се атакува.
30 милиона паунда за Мане, това вече е върха.
Ще заменим Джо Алън със Зилински, нищо лично, но ще предпочета Алън пред този муфтьо всеки ден.


19.08.2016
dNelbandian написа:Този мач е много на кантар, ставали сме свидетели как мачкаме с 3,4 на 0 и следващия мач падаме.
Зависи много как ще подходим към мача и дали играчите ще оставят най-доброто от себе си на терена. Надявам се Мане да играе, защото е отличен играч, който има много индивидуална класа да реши мач, ако играта не потръгне.
Трудно 0:1 за нас


Без коментар.

ruga4
Мнения: 328
Регистриран на: 26 ное 2012 19:23
Skype: imam
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот ruga4 » 22 авг 2016 10:43

Кофти мач,ама вярвам на Клопо тъй чи,гледаме напред 8-)

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3333
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот crazy_one » 22 авг 2016 11:19

За съжаление, не успях да гледам мача, така че не мога да коментирам играта на Ливърпул.
Хареса ми как играха момчетата срещу Арсенал. Не смятам, че след втория кръг на първенството може да се правят каквито и да е заключения за играта и манталитета на отбора.

Надявам се играите да изпълняват тактическите нареждания на треньора, в който вярвам, и да се научат да променят играта си по време на мач и да реагират адекватно независимо от резултата и съперника ни :!:

Успех в мача срещу Бъртън Албион :)

Come on MERSEYSIDE REDS!!!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот lyubomir_v » 22 авг 2016 17:38

Всички казвате, да, още е рано само два кръга са минали, не може да се правят генерални изводи, нищо не е загубено и прочее бла-бла-бла. Аз тези приказки ги слушам от 25 години. Все ще стане скоро, некс йър ис ауър йър, само да влезнат играчите във форма, само това, само-онова.
Аз пък казвам - не съм съгласен. Имаме 38 мача, всеки мач, всяка точица е ценна. Заради такива загубени точки срещу непретенциозни отбори, загубихме и титли, и класирания в Шл и т.н. и най-вече загубихме шампионския си манталитет. Това не е оня Ливърпул, за който всеки мач беше като финал и битка на живот и смърт. Настани се средняшкия манталитет и туйто. Ми вече и Клоп запя същата песен по медиите, нищо фатално не било станало, Джан и Лукас са контузени, като се оправят ще цъфнем и ще вържем. Няма да се купуват на пожар играчи. Явно вече и на него му се казва какво да говори по медиите от шибаните американци и техните гъзолизци Вернер и Еър.
Още две такива загуби до ноември и сезона пак ще приключи рано-рано.
YANKEE, GO HOME!

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Бърнли - Ливърпул, 20.08.2016, 17:00ч.

Мнениеот dNelbandian » 22 авг 2016 17:41

[offtopic]
Milkoy написа:Ти защо направо не си кажеш, че Клоп е еб@ти смешника, как може да наблюдава Вайналдум от 6-7 години(по негови собствени думи), сега и да го тренира всеки ден от има-няма 2 месеца и да не забелязва, че Вайналдум е един "пръцльо". Все пак великия форумен анализатор дето си пише и името с правописна грешка му го преценява от три мача и го казва. Не ти ли омръзна да се излагаш, толкова много изцепки, че бях позабравил, че в този форум има и свестни момчета, с които става хубава дискусия. Поспри се малко, прочети някоя книга. За Ориги няма да напомням - там бълваше като ламя, сега замълча, само се изкушавам да споделя последната ти свежа изцепка, не мога да се сдържа.
И последно - на колко години си, ама честно, щото с правото те хванахме, че лъжеш :)

Milkoy написа:Топъл пример за последователност в мненията -

23.06.2016
dNelbandian написа:Много постни трансферни спекулации.
Играчите, с които ни свързват ми се виждат доста, доста по-нисък клас от този, който се предполага.
Нищо лично, но с Чиуел, Мане, Зилински топ 3 няма как да се атакува.
30 милиона паунда за Мане, това вече е върха.
Ще заменим Джо Алън със Зилински, нищо лично, но ще предпочета Алън пред този муфтьо всеки ден.


19.08.2016
dNelbandian написа:Този мач е много на кантар, ставали сме свидетели как мачкаме с 3,4 на 0 и следващия мач падаме.
Зависи много как ще подходим към мача и дали играчите ще оставят най-доброто от себе си на терена. Надявам се Мане да играе, защото е отличен играч, който има много индивидуална класа да реши мач, ако играта не потръгне.
Трудно 0:1 за нас

Без коментар.
[/offtopic]
Абе човек ти си доста заблуден.
Щом всичко е 6, защо не се борим за титлата?
По твойте думи едва ли не всичко е отлично, супер играчи, топ треньор, пари за трансфери.
Какво липсва?
Или си още по-заблуден да си мислиш, че ако купим ляв бек и ще станем шампиони?

Щом се имаш за голяма работа, чакам да ми отговориш на горните въпроси.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 12 госта