Хъдърсфийлд - Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Хъдърсфийлд - Ливърпул

Мнениеот PSvilenov » 21 юли 2016 22:58

Всеки иска трансфери и то по много . Няма как , играем в един основен турнир само . Не ни трябват повече от 15 футболиста реално , няма да е като миналият сезон да сме отборът с най-много мачове. Защо са ни още защитници като взехме Клаван ? Може да играе отляво , а там имаме Фланаган , Гомез , Смит и естествено "брилянтния" Морено . Халфове пък не ми се мисли какво ще ги правим всичките , а нападателите са ни предостатъчни дори и да продадем Бентеке . Ингс е опасен , Стъридж и здравето му са несериозни да се разчита само на него , а Ориги върви в правилната посока и щом няма да се дава под наем явно ще се разчита на него . В схема с един нападател в момента имаме 4 , а в най-добрият случай 3 . Нямаме нужда от повече входящи трансфери след Джорджи по моя преценка

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Хъдърсфийлд - Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 21 юли 2016 23:32

PSvilenov написа:Всеки иска трансфери и то по много . Няма как , играем в един основен турнир само . Не ни трябват повече от 15 футболиста реално , няма да е като миналият сезон да сме отборът с най-много мачове. Защо са ни още защитници като взехме Клаван ? Може да играе отляво , а там имаме Фланаган , Гомез , Смит и естествено "брилянтния" Морено . Халфове пък не ми се мисли какво ще ги правим всичките , а нападателите са ни предостатъчни дори и да продадем Бентеке . Ингс е опасен , Стъридж и здравето му са несериозни да се разчита само на него , а Ориги върви в правилната посока и щом няма да се дава под наем явно ще се разчита на него . В схема с един нападател в момента имаме 4 , а в най-добрият случай 3 . Нямаме нужда от повече входящи трансфери след Джорджи по моя преценка

Миналата година имахме период с 13 контузии на играчи от първия тим, голяма част от които основни... Трябва да имаме поне по 2-ма равностойни играча на всеки пост, а на Клайн и на Морено, колкото и да го хулят повече от феновете, реално нямаме достатъчно добри алтернативи. Изтъквам бековете, защото реално там е най-належащо да се подсилим, защото Клаван може и да е играл бек в кариерата си, но няма да се справи по-добре от един Рикардо Родригес например, нали? Оправихме вратарския пост, въпреки, че винаги можем да прочетем един час преди началото на мача с Арсенал, че Миньоле започва титуляр... Оправихме що-годе халфовата линия, особено след като стана ясно, че Вайналдум е на практика наш. В атака имаме много потенциал, но там също сякаш липсват опции от пейката. Ако приемем, че най-често ще излизаме със Стъридж, Коутиньо, Фирмино и Мане, на пейката ще имаме Лалана, Ингс, Ориги и Маркович, ако не го продадем, така че може да се каже, че нямаме такава крещяща нужда от още един офанзивен футболист, винаги можем да потърсим такъв през Януари. Но специално за бек, мисля че трябва да насочим усилията си натам и да вземем поне един, по възможност ляв, защото освен всичко се чува, че Фланаган ще ходи под наем в Бърнли и опциите на бековете още повече намаляват. Така поне мисля аз. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 712
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: Хъдърсфийлд - Ливърпул

Мнениеот lyubomir_v » 23 юли 2016 10:06

Не вземем ли ляв бек, означава че започваме сезона с минус (-) десет точки


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта