Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот Milkoy » 09 май 2016 00:11

KOPScousers написа:Лукас и Шкъртел трябва да напуснат най-после този отбор. За мен е МНОГО ВАЖНО Коло Туре да НЕ напусне и да му подновят договора за още един сезон - този човек е безценен с опита и характера си. Само си помислете какво направи този сезон - Шкъртел бе контузен - Коло го замести, Ловрен бе контузен - Коло го замести, сега Сако е наказан и Коло го замества по прекрасен начин, върши си работата перфектно, очевидно според Стиви има роля в съблекалнята. Със сигурност ще ни е нужен догодина. Алън също, да разкарва най-после Лукас и да остави Алън за резерва, защото и той като Коло си върши прилично работата, когато е на терена - факт е, че този сезон играе на много различно ниво от предните години. И накрая, честита победа. Скучен и протоколен мач като цяло, но винаги е хубаво, когато печелим. Все пак на тези млади играчи им трябва самочувствие. Фирмино с 10-ти гол, а има още 2 мача, в които да вкара още - не е зле като за първи сезон, нали? И дори не е централен нападател...


И аз мислех като теб, но вече мисля, че и Лукас трябва да остане. Точно Стиви в книгата си пише колко важен е Лукас за съблекалнята като буфер между латиносите и британците. Освен това при наказанието на Сако, дано не е голямо, но Лукас очевидно може да изпълнява и ролята на 4ти или 5ти избор за централе защитник, за да не се налага да се купува нов играч, докато трае наказанието на Мамаду. За Коло и Шкъртел съм напълно съгласен с теб.

Според мен си тръгват Богдан, Шкъртел и Бентеке.
Последна промяна от Milkoy на 09 май 2016 01:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот PSvilenov » 09 май 2016 00:14

Milkoy написа:Според мен ако Алън напусне, то ще е само защото сам ще реши да търси повече игрови минути. От това ,което виждам Клоп го цени, иска да го задържи. но основно като т.нар squad player. Роля, която очаква и Лукас. Наистина доста стават халфовете, нямам никакви наблюдения върху този поляк, но щом Клоп го е искал още в Дортмунд - сигурно има защо. На мен ми се искаше някой по-доказан вътрешен халф като Джака, Гюндоган, Кроос, Пянич, но явно няма да стане. Според мен много зависи и какво се случва с капитана, защото имам подозрения, че и той може да се превърне в резерва, което едва ли ще го устройва. Джан, Милнър, Груич, Желински, Хендерсън, Алън, Лукас, Стюърт, Бранаган, Чиривея - 10 играчи за 2 до 3 места в стартовите 11, не виждам как всички ще останат.

И Роситър. Става страшно

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот Milkoy » 09 май 2016 00:30

PSvilenov написа:
Milkoy написа:Според мен ако Алън напусне, то ще е само защото сам ще реши да търси повече игрови минути. От това ,което виждам Клоп го цени, иска да го задържи. но основно като т.нар squad player. Роля, която очаква и Лукас. Наистина доста стават халфовете, нямам никакви наблюдения върху този поляк, но щом Клоп го е искал още в Дортмунд - сигурно има защо. На мен ми се искаше някой по-доказан вътрешен халф като Джака, Гюндоган, Кроос, Пянич, но явно няма да стане. Според мен много зависи и какво се случва с капитана, защото имам подозрения, че и той може да се превърне в резерва, което едва ли ще го устройва. Джан, Милнър, Груич, Желински, Хендерсън, Алън, Лукас, Стюърт, Бранаган, Чиривея - 10 играчи за 2 до 3 места в стартовите 11, не виждам как всички ще останат.

И Роситър. Става страшно


Роситър май е пътник към Рейнджърс. Жалко, тези травми този сезон му попречиха да се бори за доказване пред Клоп и Бранаган и Чиривея минаха пред него.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот iliev72 » 09 май 2016 00:39

Вървят слухове за Роситър , но може да го пратят да се обиграва с клауза за откупуване.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот Milkoy » 09 май 2016 00:45

iliev72 написа:Вървят слухове за Роситър , но може да го пратят да се обиграва с клауза за откупуване.


Първо трябва да предподпишат с него, което не виждам как ще стане. Пичът си тръгва със свободен трансфер.

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Ливърпул - Уотфорд 08.05.2016 |18:00|

Мнениеот Gil-galad » 09 май 2016 04:02

Watford supporters chanting "what a waste of money" at Christian Benteke. #LFC


3 - Sheyi Ojo has provided three assists in his four Premier League starts for Liverpool. Prospect.
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта