Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот daduradam » 22 апр 2016 08:40

Liverpool_EC написа:Не се карайте бе хора,той Клоп вече си купи Груич,а комедийната версия на Пирло,ако иска не титуляр,ами президент да ходи да става в Нефтохимик Бургас(от там най-силно го искат титуляр,не знам за президент :lol: ) Нали вчера бил подал напред,а следващия Йордановден пак щял и да вкара . Само по-далеч от Ливърпул да е,че на такива им се нагледах вече 20 г,на вас не ви ли стига :?: Добре,че Клоп е сложил големите очила иначе и досега щеше да налага Митко Рангелов в Борусия,вместо да си намери играчи,като Бариос...Левандовски...Обамеянг... Айде и Лалана и Хендерсън със Шавито,щото той Клоп вече ги научи как да създават положения,ама надали ще ги изтрае да се учат на 26г как да уцелят вратата,вместо вратаря ;)

+1 Ударната четворка Алън, Хендо, Милнър, Лалана нямат дългосрочно бъдеще в отбора.Само Лалана донякъде пасва на стила на Клопо.Милнър направи един силен мач и го възхвалявате вече.Да ви припомня ли как цял сезон всичките му центрирания падат върху първият човек в защитата....Пасовете му са катастрофа, в защита е неадекватен.Мениджъри, незнамсикво - с по-малко от 5 трансфера няма да минем.Вече взехме два, говори се усилено за Желински.Нататък ще видим.
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот suareshampion » 22 апр 2016 10:29

Добре че гледам мачовете на Ливърпул и си имам собствено мнение за всичко ,иначе ако слушах само какво пишат форумните мишки ,щях да съм жестоко излъган и пратен в трета глуха :lol:
Вече 5 години изпочупиха тъпомерите .И нямат срама и никой не може да им затвори устите :lol: Изписаха какви ли не глупости и смехории и продължават . :lol:
Според мен ,Клоп ще продаде играчите ,които играят най малко .Енрике,Тейшейра,Алън,Туре,Шкъртел ,Богдан,Коулкър .За Илори не съм сигурен .От наемите също мисля ,че никой няма да остави ,въпреки че Луис Алберто се представя много добре в Ла Коруня .На Балотели и Уисдъм ще им намаже ските ,за Маркович не съм сигурен ,защото не съм го гледал от една година и нямам мнение .Бентеке да се стяга ,да не го пусне и него по пързалката.Същото важи и за Ибе . Общо взето чистката май наистина ще излезе голяма ,но от титулярния състав едва ли ще пипне някой .
Лично аз не харесвам и Ингс ,така ,че няма да се разсърдя ако Клоп го разкара от Ливърпул и вземе друг нападател на негово място. Не харесвам и Данчо и Шарана ,но за мое съжаление германеца ги харесва .
Последна промяна от suareshampion на 22 апр 2016 10:42, променено общо 3 пъти.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот Milkoy » 22 апр 2016 10:32

Как един добър мач, само Меси и Суарес имат повече асистенции от Милнър през 2016? Уж не е кой знае какво, а си върши работата очевидно. Като капитан е в пъти по-внушителен от Хендо. Въобще, гледам тука коментарите и наистина не разбирам как може да има хора, които харесват Хендерсън. Хубавото е, че не са много :)

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот daduradam » 22 апр 2016 10:46

Milkoy написа:Как един добър мач, само Меси и Суарес имат повече асистенции от Милнър през 2016? Уж не е кой знае какво, а си върши работата очевидно. Като капитан е в пъти по-внушителен от Хендо. Въобще, гледам тука коментарите и наистина не разбирам как може да има хора, които харесват Хендерсън. Хубавото е, че не са много :)

Така както ти виждаш Хендо аз виждам и Хендо, и Милнър :lol: На хартия иначе е силен, да, вкарал е и голове ( предимно от дузпи ) има и асистенции ( изцяло от центрирания ) . В средата само пречи обаче.Ще видиш, че или ще е изместен на крилото или ще седи резерва/разкаран.Който е гледал Борусия на Клоп ще види, че в средата бяха само интелигентни играчи.Нито Хендо е такъв, нито Милнър.Джака влиза в този профил, но там цената е много висока, според мен затова и Клопо ще се откаже.Бе, ще видим, идва лятото ще стане ясно тогава.Няма какво да спорим сега :)
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот Milkoy » 22 апр 2016 11:04

daduradam написа:
Milkoy написа:Как един добър мач, само Меси и Суарес имат повече асистенции от Милнър през 2016? Уж не е кой знае какво, а си върши работата очевидно. Като капитан е в пъти по-внушителен от Хендо. Въобще, гледам тука коментарите и наистина не разбирам как може да има хора, които харесват Хендерсън. Хубавото е, че не са много :)

Така както ти виждаш Хендо аз виждам и Хендо, и Милнър :lol: На хартия иначе е силен, да, вкарал е и голове ( предимно от дузпи ) има и асистенции ( изцяло от центрирания ) . В средата само пречи обаче.Ще видиш, че или ще е изместен на крилото или ще седи резерва/разкаран.Който е гледал Борусия на Клоп ще види, че в средата бяха само интелигентни играчи.Нито Хендо е такъв, нито Милнър.Джака влиза в този профил, но там цената е много висока, според мен затова и Клопо ще се откаже.Бе, ще видим, идва лятото ще стане ясно тогава.Няма какво да спорим сега :)


Няма проблем, ние само си чешем езиците с теб. Аз също не съм впечатлен от брилянтността в играта на Милнър, но в един момент усетих, че той явно е тези играчи, които са черноработници, чийто труд е незабележим. Защото асистенциите от центрирания за мен не са по-незначителни от другите асистенции. Защото - да, корнерите са му кошмарни, но от движение центрира страхотоно. И головете са си голове - независимо дали с глава от един метър или с шут от 30 метра. Далеч съм от мисълта, че Милнър ще е титуляр догодина, но се надявам да остане, защото може прекрасно да запълва дупки (справи се много прилично дори като ляв бек). Докато Хендо - не виждам как ще помогне на отбора, наистина.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Евертън 20.04.2016 |22:00|

Мнениеот gogovcite » 22 апр 2016 15:54

Каквото и да си говорим с Алън няма да станем шампиони на Англия. Трябват ни конкуренти халфове, които да се борят за титулярно място и да са постоянни. Да са готови, когато влязат в игра, да не се забелязва, че са резерви. Не такива, които 3 години са резерви и биха изкарали още толкова без никакъв проблем. Най-нерационалното нещо е да взимаме футболист (в случая на Алън да оставяме футболист) в отбора с нагласата, че той е "добър за периферна роля или запълване на дупки". Напротив, трябва да имаме футболисти, които са готови и достатъчно добри за основна роля и поради това, че на терена трябва да са само 11, се налага някои от тях да са резерви. Това е истинска конкуренция и така тези, които са титуляри също ще дават най-доброто от себе си.
Така че за мен Алън трябва да си ходи и да се вземе на негово място истински халф (Пянич, Гюндоган), който да вдигне класата и да постави под въпрос титулярното място на всеки в халфовата линия.
Hala Madrid


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта