Юрген Клоп-фен тема

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 08 фев 2020 01:29

Jurgen Klopp has been named Premier League Manager of the Month for January.
He's the first manager to ever win 5 manager of the Month awards in a single season.
Jurgen Norbert Klopp= Best Manager in the world :!:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 27 юни 2020 20:31

Klopp on Steven Gerrard: This club is build, in the last 20 years on Steve's legs. He had to carry all the pressure on his shoulders and he did that exceptionally. I'm really happy that we can deliver this title to him as well.

Какво да кажем повече- Огромен ЧОВЕК, това е Юрген Клоп. Роден за да бъде начело на Ливърпул. Мисля, че през 2030/34 ще изведе Англия до Световната титла и ще се пенсионира заслужено, като най-обичаният и легендарен треньор във футбола.
Човекът просто е роден да разваля прокоби и да променя пътя на съдбата със своята харизма и неуморна работа :!:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12360
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот wolf » 27 юни 2020 20:55

Liverpool_EC написа:Klopp on Steven Gerrard: This club is build, in the last 20 years on Steve's legs. He had to carry all the pressure on his shoulders and he did that exceptionally. I'm really happy that we can deliver this title to him as well.

Какво да кажем повече- Огромен ЧОВЕК, това е Юрген Клоп. Роден за да бъде начело на Ливърпул. Мисля, че през 2030/34 ще изведе Англия до Световната титла и ще се пенсионира заслужено, като най-обичаният и легендарен треньор във футбола.
Човекът просто е роден да разваля прокоби и да променя пътя на съдбата със своята харизма и неуморна работа :!:

И господ не може да ги направи световни албионците. Знам, че си им фен но забрави :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 27 юни 2020 23:47

wolf написа:
Liverpool_EC написа:Klopp on Steven Gerrard: This club is build, in the last 20 years on Steve's legs. He had to carry all the pressure on his shoulders and he did that exceptionally. I'm really happy that we can deliver this title to him as well.

Какво да кажем повече- Огромен ЧОВЕК, това е Юрген Клоп. Роден за да бъде начело на Ливърпул. Мисля, че през 2030/34 ще изведе Англия до Световната титла и ще се пенсионира заслужено, като най-обичаният и легендарен треньор във футбола.
Човекът просто е роден да разваля прокоби и да променя пътя на съдбата със своята харизма и неуморна работа :!:

И господ не може да ги направи световни албионците. Знам, че си им фен но забрави :mrgreen:



[offtopic]Фен съм на англичаните ли? Бах м@аму, ти си знаел повече и от мен :lol: Симпатизирал съм им заради Джерард, ама да съм им фен...сега чувам от теб. По принцип на мен това с лудите фенове на други национални отбори винаги ми е било меко казано...странно, но имам познати които викат за Англия срещу България и това вече си е силна форма на кретенизъм. А англичаните, като хора-не мога да ги трая тези алчни задници...тъй че си се объркал лекичко, че съм им фен.[/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12360
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот wolf » 28 юни 2020 00:08

Liverpool_EC написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:Klopp on Steven Gerrard: This club is build, in the last 20 years on Steve's legs. He had to carry all the pressure on his shoulders and he did that exceptionally. I'm really happy that we can deliver this title to him as well.

Какво да кажем повече- Огромен ЧОВЕК, това е Юрген Клоп. Роден за да бъде начело на Ливърпул. Мисля, че през 2030/34 ще изведе Англия до Световната титла и ще се пенсионира заслужено, като най-обичаният и легендарен треньор във футбола.
Човекът просто е роден да разваля прокоби и да променя пътя на съдбата със своята харизма и неуморна работа :!:

И господ не може да ги направи световни албионците. Знам, че си им фен но забрави :mrgreen:



[offtopic]Фен съм на англичаните ли? Бах м@аму, ти си знаел повече и от мен :lol: Симпатизирал съм им заради Джерард, ама да съм им фен...сега чувам от теб. По принцип на мен това с лудите фенове на други национални отбори винаги ми е било меко казано...странно, но имам познати които викат за Англия срещу България и това вече си е силна форма на кретенизъм. А англичаните, като хора-не мога да ги трая тези алчни задници...тъй че си се объркал лекичко, че съм им фен.[/offtopic]

A извинявай значи, знам че тук има хора които дават мило и драго англичаните да станат световни и да са топ. Националите им. Със Жонито сме спорили маса време на тая тематика защото аз съм мръсен германофил и трябва да си ходя в Дортмунд като не подкрепям националите на Англия а само Ливърпул. Има още няколко подобни хора във форума но явно съм се объркал, сори :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 19 юли 2020 22:39

Marcelo Bielsa: "In this season, #LFC & Klopp have been the reference for everybody in football. You have teams & managers that attract you & you want to copy them. Human beings always want to copy those who win. In this case [#LFC], I have seen a lot of positive things."

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 19 юли 2020 22:50

Анди Робертсън на 3г си юбилей в Ливърпул за Юрген Клоп:

The 26-year-old has credited Klopp for helping him to develop his all-round game at Anfield, while expressing his hope that the Germain remains in charge for "many more years to come".

Robertson told Liverpool's official website of the belief his manager has always had in his ability: "Obviously the faith to sign me, first and foremost, from a relegated club, which probably I don't think I got many Liverpool fans excited about my signing."
"The manager saw something in me that he could develop into being a decent player and I'm glad he's done that.
"It took me time, the first three or four months was tough, but my relationship with him was the same then as it is now.
"He still looks to improve me every day in training and he still looked to make be better back then as he does now. So my relationship with him is amazing and long may that continue because he's improved my game, he's improved me as a person and that's what you look for in a manager. So I couldn't ask for much better.
"I don't think any of the lads could and hopefully he's here for many more years to come."

Ponko
Мнения: 3999
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Ponko » 25 яну 2021 13:40

Jurgen Klopp delivered Liverpool’s
• First title in 30 years,
• First UCL in 14 years,
• First Super Cup in 19 years,
• First Club World Cup in their history.
He deserves to be backed when it’s needed most!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот Liverpool_EC » 26 яну 2021 03:35

Ponko написа:Jurgen Klopp delivered Liverpool’s
• First title in 30 years,
• First UCL in 14 years,
• First Super Cup in 19 years,
• First Club World Cup in their history.
He deserves to be backed when it’s needed most!


Истинска Легенда! Няма друг мениджър в историята на Ливърпул, който да ни е донесъл И ДВЕТЕ най-престижни купи след толкова много време без тях :idea: Юрген Възрожденски :!:

zdravkos
Мнения: 1894
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: Юрген Клоп-фен тема

Мнениеот zdravkos » 26 яну 2021 21:38

И изведнъж изкача няква кифла и се опитва да обяснява как Клоп не ства за нищо и с него само провали! Изображение
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта