Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот Dzheff » 29 апр 2015 18:34

Не зная какви промени ще има в Ливърпул през лятото и дали изобщо ще има такива, но най-малко последния месец е показателен, че такива определено са необходими. По мое виждане оптималния вариант за тях е следния:
1. Идва чичко-паричко увит в чаршаф и повече за американци ни чуваме ни виждаме;
2. Идва нов мениджър, който знае какво да ги прави парите на гореописания чичко (от обсъжданите имена тук фаворита ми е Франк де Бур, който с 4 пъти по-малък бюджет от този на Ливърпул откри за големия футбол играчи като Луис Суарес, Кристиян Ериксен, Ян Вертонген, Дейли Блинд, Върнън Анита и прочие...) и отдаваме дължимото уважение на Роджърс за миналия сезон;
3. Идват играчи, които отговарят на името на Ливърпул и казваме чао на всички наши хубавци с много малко изключения като Коутиньо, Стъридж, Айб, Роситър, за Лукас, Хендерсън и Стърлинг с особено мнение и... това е...
Това е единственият правилен път пред Ливърпул, който за съжаление звучи като утопия....
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот suareshampion » 29 апр 2015 19:19

john barnes написа:
suareshampion написа:
john barnes написа:КОП за Клоп!!!

Kъв Коп за Клоп ве алоу фантазьори ? :lol: Станал си дърт мъж а не можеш да мислиш .Да не го еб.л лудия да дойде в тоя средняшки клуб ?
Ще откаже германеца голямата заплата от други клубове и ще дойде при нас за малка ? Бреййй ? Браво бе фантазьор :lol:
Или пък ще откаже да работи с класни играчи и да си запази реномето и ще дойде тук да рискува с тия младоци ? :lol:
Германеца прекрасно вижда ,каква конкуренция има в Англия .Сити ,Челси ,Арсенал и манафите ,това са цели 4ри по богати отбора от нас !!! Да не мислиш ,че не си задава въпроса ,как ще спечели титла при това положение ? Защо му е да поема такъв риск и да работи за по малка заплата ? За хубавата ни история ли ? Няма такъв филм .
Брендън Роджърс ще остане начело ! Не е той проблема . Молете се ,американците да дадат по високи заплати и евентуално някой класен играч да се навие да дойде в тоя вече мишешки клуб. С добри играчи ,Роджърс ще спечели титлата !

Ква титла със тоя пернатия бе,алоуууу??? Не знам кой е фантазьора в случая... Клоп може да дойде,ако янките изкарат парата за трансфери и дигнат заплатите. Кво като има по-богати клубове,ако го е страх- да не ходи в гората!!! Пак ще се повторя-КОП за Клоп! Ще се надявам до последно,янките най-после да са прогледнали след 3 нулеви години със великия тактик и селекционер. :)

Ква титла ли ? Ми на ей такава .Победи ли манафите Брендън ? Изнасили ли ги на техния стадион и на Анфийлд ? Изнасили ли Тотнъм на два пъти ,изнасили ли и Арснеал ,изнасили ли и Сити ,надигра ли Моуринката ,навря ли го тотално в неговата половина и го мачкаше цял мач ? Казвай бе отворен ? Не бил взимал важен мач ,ми тия мачове какви са а паляци ? С тия малки заплати в сравнение с 4те конкурента ,Роджърс щеше ли да стане шампион ? И дори това 2ро място не е ли равносилно на чудо ?
Поиска ли Диего Коща ,Брендън ? Поиска ли Алексис Санчес ? Ай казвай ве фантазьор ? Щеше ли да облечем черната маймуна Балотели в нашата фанелка ,ако някой от тия беше дошъл ? А ? Аре е отворен ? А Лалана дали щеше да дойде ,ако преди това Вилиан беше дошъл ? А ? Кои са откритията на сезона във ВЛ ? А ? Не са ли точно Коща ,Санчес и Вилиан ? А ? Точно тия които Роджърс искаше !!! А кои са най добрите във ВЛ ? Азар и Агуеро нали ? Точно тези двамата ,които аз исках преди 4 години а Далглиш отиде и взе куците магарета Керъл ,Даунинг и Хендерсън ! А кой беше най добрия миналия сезон ? Суарес ли ? А той дали ми е любимия футболист ? А вие фенчетата на Ливърпул ,дали не го гонехте от отбора 3 години ? А ? Само заради това ,трябва да си забраните да говорите за футбол доживот ей фентъзи мениджерчета !!!
Разбиха ли му отбора на Брендън ? Продадоха ли му най добрия играч ? А ? Я да те чуя ? Стъридж цял сезон в бокса ли е ? Казвай е разбирач ?
Млад ли е отбора ? Някой печелил ли е титли с млад отбор в целия свят ? Аре е отворен ,отговаряй ?
Колко пари взима Роджърс и колко взимат треньорите на конкурентите ?
Клоп щял да взима ,найш къв Клоп ши ви дам аз на вас . Кво ще му предложиш на Клоп ,шампионска лига ли или голяма заплата ? Или класни играчи ?Освен това ,не се знае Клоп какви ще ги свърши в много по трудното английско първенство .

Иначе за арабите съм съгласен с тебе .И чак като дойдат араби ,тогава можете да искате вече Клоповци моповци и класни играчи .Ся ко ми фантазирате само ?

Ония казанлъшкия селянин пък искам да го хвана на теренчето .Ей тогава ши го стопля ,ама така хубаво ши го стопля ,че ще ме помни за цял живот.
Последна промяна от suareshampion на 29 апр 2015 19:47, променено общо 2 пъти.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот wolf » 29 апр 2015 19:28

suareshampion написа:
john barnes написа:
suareshampion написа:
john barnes написа:КОП за Клоп!!!

Kъв Коп за Клоп ве алоу фантазьори ? :lol: Станал си дърт мъж а не можеш да мислиш .Да не го еб.л лудия да дойде в тоя средняшки клуб ?
Ще откаже германеца голямата заплата от други клубове и ще дойде при нас за малка ? Бреййй ? Браво бе фантазьор :lol:
Или пък ще откаже да работи с класни играчи и да си запази реномето и ще дойде тук да рискува с тия младоци ? :lol:
Германеца прекрасно вижда ,каква конкуренция има в Англия .Сити ,Челси ,Арсенал и манафите ,това са цели 4ри по богати отбора от нас !!! Да не мислиш ,че не си задава въпроса ,как ще спечели титла при това положение ? Защо му е да поема такъв риск и да работи за по малка заплата ? За хубавата ни история ли ? Няма такъв филм .
Брендън Роджърс ще остане начело ! Не е той проблема . Молете се ,американците да дадат по високи заплати и евентуално някой класен играч да се навие да дойде в тоя вече мишешки клуб. С добри играчи ,Роджърс ще спечели титлата !

Ква титла със тоя пернатия бе,алоуууу??? Не знам кой е фантазьора в случая... Клоп може да дойде,ако янките изкарат парата за трансфери и дигнат заплатите. Кво като има по-богати клубове,ако го е страх- да не ходи в гората!!! Пак ще се повторя-КОП за Клоп! Ще се надявам до последно,янките най-после да са прогледнали след 3 нулеви години със великия тактик и селекционер. :)

Ква титла ли ? Ми на ей такава .Победи ли манафите Брендън ? Изнасили ли ги на техния стадион и на Анфийлд ? Изнасили ли Тотнъм на два пъти ,изнасили ли и Арснеал ,изнасили ли и Сити ,надигра ли Моуринката ,навря ли го тотално в неговата половина и го мачкаше цял мач ? Казвай бе отворен ? Не бил взимал важен мач ,ми тия мачове какви са а паляци ? С тия малки заплати в сравнение с 4те конкурента ,Роджърс щеше ли да стане шампион ? И дори това 2ро място не е ли равносилно на чудо ?
Поиска ли Диего Коща ,Брендън ? Поиска ли Алексис Санчес ? Ай казвай ве фантазьор ? Щеше ли да облечем черната маймуна Балотели в нашата фанелка ,ако някой от тия беше дошъл ? А ? Аре е отворен ? А Лалана дали щеше да дойде ,ако преди това Вилиан беше дошъл ? А ? Кои са откритията на сезона във ВЛ ? А ? Не са ли точно Коща ,Санчес и Вилиан ? А ? Точно тия които Роджърс искаше !!! А кои са най добрите във ВЛ ? Азар и Агуеро нали ? Точно тези двамата ,които аз исках преди 4 години ! А кой беше най добрия миналия сезон ? Суарес ли ? А той дали ми е любимия футболист ? А вие фенчетата на Ливърпул ,дали не го гонехте от отбора 3 години ? А ? Само заради това ,трябва да си забраните да говорите за футбол доживот ей фентъзи мениджерчета !!!
Разбираха ли му отбора на Брендън ? Продадоха ли му най добрия играч ? А ? Я да те чуя ? Стъридж цял сезон в бокса ли е ? Казвай е разбирач ?
Млад ли е отбора ? Някой печелил ли е титли с млад отбор в целия свят ? Аре е отворен ,отговаряй ?
Колко пари взима Роджърс и колко взимат треньорите на конкурентите ?
Клоп щял да взима ,найш къв Клоп ши ви дам аз на вас . Освен това ,не се знае Клоп какви ще ги свърши в много по трудното английско първенство .

Иначе за арабите съм съгласен с тебе .И чак като дойдат араби ,тогава можете да искате вече Клоповци моповци и класни играчи .Ся ко ми фантазирате само ?

Ония казанлъшкия селянин пък искам да го хвана на теренчето .Ей тогава ши го стопля ,ама така хубаво ши го стопля ,че ще ме помни за цял живот.

Дортмунд направи требъл със средна възраст 23, Аякс навремето спечели ШЛ пак с такава възраст. Искал ги Рождърс, ти мислиш ли че Гонзо не би ги поискал? Има ли авторитета, че да отидат в Ливърпул?? НЯМА го.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот Liverpool_EC » 29 апр 2015 19:34

Ааааааааааааа,край,носталгичния безсрамник с въпросителния знак е на път да получи нервна криза :lol:
Очаквайте скоро репортаж от болницата в Бургас,как Брендън Роджърс докара и последния си фен до пълна депресия и опит за самоубийство :mrgreen:

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот suareshampion » 29 апр 2015 19:41

Ама защо трябва ,треньорът на Ливърпул да има реноме ,за да привличаме класни играчи ? Ай отговори ми ? Не трябва ли да идват само заради името на клуба ? Играчите трябва да идват в Ливърпул заради името !!! Но не идват ,защото вече името замря . И като прибавим ниските заплати в сравнение с конкурентите ,разбираме защо не дойдоха тия играчи .Да ,и името на треньора е някакъв фактор ,но не е определящ. Лоран Блан какъв треньор е толкова ,че ПСЖ привлича толкова класни играчи ? А ? А Суарес да не би да отиде в Барса заради Луис Енрике ? Кажете бе философчета ?
ПСЖ привлича класа с пари а Барса ,преди всичко с името си .Ние нямаме вече нито едното ,нито другото .Ние вече сме мишешки отбор !!! Това са основните проблеми на Ливърпул а не треньора кухари .
И последно ,нека ви питам патенца мои ...КОЙ Е ТРЕНЬОР НА ЛИВЪРПУЛ ? БРЕНДЪН РОДЖЪРС ЛИ ? МАЙ ДА А ? А вие продължавайте да си фантазирайте няма проблем :lol: :lol: :lol:
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот dNelbandian » 29 апр 2015 20:49

След като пръсна почти 250 милиона паунда за трансфери, сега го слушаме да се оправдава с липсата на Луис Суарес и Даниел Стъридж, но едва ли аз похарчих 100 млн. за Марио Балотели, Рики Ламбърт, Дивок Ориги, Фабио Борини, Лазар Маркович, Адам Лалана, Яго Аспас и Луис Алберто, така че сега да не плачи, че нямал кой да бележи.
Това не е лош късмет, това са доказателства за некадърността на Брендън Роджърс, трябва да си поеме вината, като си подаде оставката веднага.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот blue avalanche » 29 апр 2015 21:56

Роджърс напълни отбора с център нападатели(Балотели,Ламбърт,Борини),а срещу А.Вила излезе с НИТО един!!!
Ей тва,ако може да ми го декодира някой???

Потребителски аватар
MentovBonbon
Мнения: 13
Регистриран на: 20 апр 2015 05:12
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот MentovBonbon » 29 апр 2015 21:58

dNelbandian написа:
boabbb написа:
dNelbandian написа:След пристигането на Брендън Роджърс, добрите дни за Ливърпул нямат край и днес отбора воден от този полу-бог постигна поредния си грандиозен успех.
Червените загубиха само с 0:1 от Хъл Сити, като след мача Кралицата на Мърсисайд изпадна в екстаз от добрият резултат и изпя на Стив Брус, безсмъртния хит на Радо Шишарката - “О тигре тигре„.


Това категорично печели титлата за "Post of the day" :lol: :lol: :lol:


Мерси, мерси. Но трябва да благодарим на Браян ментето все пак.


Да от тук го откраднах

dNelbandian написа:След като пръсна почти 250 милиона паунда за трансфери, сега го слушаме да се оправдава с липсата на Луис Суарес и Даниел Стъридж, но едва ли аз похарчих 100 млн. за Марио Балотели, Рики Ламбърт, Дивок Ориги, Фабио Борини, Лазар Маркович, Адам Лалана, Яго Аспас и Луис Алберто, така че сега да не плачи, че нямал кой да бележи.
Това не е лош късмет, това са доказателства за некадърността на Брендън Роджърс, трябва да си поеме вината, като си подаде оставката веднага.

Това също е крадено от там защото съм мега-умен

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот sinqkrepost1914 » 29 апр 2015 22:02

Няма как да продадеш най-добрият нападател в света и с взетите от него пари да купиш 34 год. ''звезда'' на Сотън и отдавна свършилия за големия футбол Балотели.
После иди питай кой ще вкара ..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12390
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Хъл Сити - Ливърпул - 28.04.2015 |21:45|

Мнениеот wolf » 29 апр 2015 22:33

10 годишен проект? Какъв проект за 10 години като ние 3 пъти ще сменим отбора за тея години? Те американци за мезе ли ни взимат, не е бейзбол да са звезди на 35-40
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot], john barnes и 33 госта