ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21369
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот metodito » 24 фев 2015 03:45

3-2

maztiff
Мнения: 136
Регистриран на: 24 ное 2010 19:30
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот maztiff » 24 фев 2015 09:44

Логиката ми подсказва, че Ливърпул ще продължи с клизма. Дори няма да се учудя, ако по някое време изостават в резултата. Турците ще играят по съвсем различен начин, в Ливърпул изобщо не се опитваха да атакуват, което не означава, че не могат
1916


suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот suareshampion » 24 фев 2015 11:41

boabbb написа:1:1 :roll:

Вие май имахте доста проблеми с тях в кфалификационния кръг .В Турция как беше мача ?
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот boabbb » 24 фев 2015 11:53

suareshampion написа:
boabbb написа:1:1 :roll:

Вие май имахте доста проблеми с тях в кфалификационния кръг .В Турция как беше мача ?


Не много добре като цяло :lol: Демба Ба щеше да вкара веднага след изпълнението на центъра :lol: Иначе после ги надиграхме, държахме топката, но гол не падна :roll:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=9C40Q9OedvY[/youtube]
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
moraes98
Мнения: 170
Регистриран на: 13 ное 2013 22:38
Skype: krasko92
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот moraes98 » 24 фев 2015 20:39

Задължителна победа!Ако отпаднем,това ще бъде тотален провал.Определено мисля,че ще бъде много труден мач,но очаквам момчетата да се справят.
1:2 ! ;)

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот suareshampion » 24 фев 2015 22:20

Предполагам ,че мача ще прилича на този срещу последните рибки ,които Роджърс победи ония ден ,като гост. Най вероятно ,отново ще излезе с една идея по дефанзивно ,само с един нападател и ще играе на контраатака. Незнам ,какво е положението със Сако ,но ако е добре ,искам той да играе .Ако не ,искам да вида Миньоле ,Туре ,Шкъртел,Емре Джан,Алън,Хендерсън(защото го няма Джонджо) ,Ибе ,Морено ,Коутиньо ,Лалана ,Стърлинг.
Като искам да вида много повече от Лалана .Последните два мача нищо не игра .
Турците ,не са лош отбор ,няма да бъде лесно ,но ако си играем играта и при една добра концентрация и агресивно поведение у играчите ,мисля ,че ще победим отново .В първия мач ,най силно впечатление от техния отбор ми направи Тьоре .
Кофти е ,че Маркович е наказан от нашите и дефакто нямаме халф на пейката . Дано Джерард и Лукас се върнат по бързо ,че иначе скоро може да се наложи да се погледне към младежите ,което не е за предпочитане .
П.С.Виждаме как НАЙ ГОЛЕМИЯ си прави ташак със Сити :lol: :lol: ....защо и Роджърс да не ги поебе във неделя ? :) Разбира се ,че ще го направи !
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1925
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот glarus_ds » 25 фев 2015 01:18

Бешикташ си е силен отбор. А и в Турция се играе доста трудно. Успех на Ливърпул и срещу турците, а и срещу Сити :mrgreen:
CHELSEA

Потребителски аватар
lfcbaby
Мнения: 22
Регистриран на: 22 фев 2015 20:32
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот lfcbaby » 25 фев 2015 14:03

Ливърпул тренира без куп звезди преди Бешикташ

Kуп звезди не взеха участие в последната тренировка на Ливърпул преди двубоя от Лига Европа срещу Бешикташ в Истанбул утре. Тази сутрин „червените“ трнираха на базата си Мелууд преди да отлетят за турския град.

В заниманието, водено от Брендън Роджърс, участие не взеха контузените Стивън Джерард, Лукас Лейва и Мамаду Сако. Отсъстващи от тренировката бяха още вицекапитанът Джордан Хендерсън и Глен Джонсън.

За сметка на това на терена излязоха няколко юноши, които запълниха групата. Джордан Люси, Конър Рандал, Джордан Уилямс, Лойд Джоунс и Брад Смит.

Двубоят между Бешикташ и Ливърпул е утре на Олимпийския стадион в Истанбул, а след първия двубоя, „червените“ имат преднина от един гол.
[center]'Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.' - [/center]
[center]Bill Shankly[/center]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЛЕ | Бешикташ - Ливърпул, 26.02.2015, 20:00 ч.

Мнениеот 9lives » 25 фев 2015 14:15

lfcbaby написа:Ливърпул тренира без куп звезди преди Бешикташ

Kуп звезди не взеха участие в последната тренировка на Ливърпул преди двубоя от Лига Европа срещу Бешикташ в Истанбул утре. Тази сутрин „червените“ трнираха на базата си Мелууд преди да отлетят за турския град.

В заниманието, водено от Брендън Роджърс, участие не взеха контузените Стивън Джерард, Лукас Лейва и Мамаду Сако. Отсъстващи от тренировката бяха още вицекапитанът Джордан Хендерсън и Глен Джонсън.

За сметка на това на терена излязоха няколко юноши, които запълниха групата. Джордан Люси, Конър Рандал, Джордан Уилямс, Лойд Джоунс и Брад Смит.

Двубоят между Бешикташ и Ливърпул е утре на Олимпийския стадион в Истанбул, а след първия двубоя, „червените“ имат преднина от един гол.


Доста контузени се насъбраха като добавим, че и Енрике и Фланаган са в лазаретата. Не вярвам Роджърс да рискува и да пусне някой от младоците, дори Роситър миля че имаше контузия, но дори и да беше готов да играе едва ли щеше да го пусне.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: MapTo_D и 30 госта