Блекбърн-Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот liverpool96 » 05 яну 2011 23:55

Gil-galad написа:
emarkon написа:
Neftochimic1892 написа:от последните 30 дузпи джерард е вкарал 29 , а тая дето я е пропуснал я е довкарал ... мириши ми на н6 :)

И мен ме гложгат некви таквиз мисли...


Ух..свърши само 3-1.... :lol:



То добре, че Стиви вкара, че съвсем я оплескахме тая работа. :D

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 06 яну 2011 00:00

Пффффффф. За пореден път слаб Ливърпул в гостуване. За пореден път срамен резултат. Не знам вече какво да си мисля. Сега недейте да критикувате Стиви Джи. Ако се водя по вашата логика, трябваше изобщо да не вкарва гол за нас и да паднем с 3-0. Но той вкара, отсрами ни малко и късмет, че изпусна дузпата. На всеки може да се случи. По притеснителното в случая е, че в поредно гостуване правим слаб мач. И във второ поредно гостуване губим с 3-1. НЕ знам колеги. Притеснява ме да не поемем по пътя на Лийдс. :cry: :cry:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот slash1912 » 06 яну 2011 00:02

Айде честито на всички,които подкрепят изкуфелия дядка!Поредната срамна страница в историята ни.То тази година почти всички мачове са такива...Та тоя наглец и сега ако не си иде сам,хващам самолета за Ливърпул!За да го изритам аз!Докато той е в клуба спирам да гледам мачове на отбора!
Вън дърт пън!!!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот styopa » 06 яну 2011 00:04

Liverpool forever_95 написа: Притеснява ме да не поемем по пътя на Лийдс.

Няма как да стане.

Иначе за мача със сигурност лош резултат.От тук насетне предвид лошите резултати топката остава в шефовете.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 06 яну 2011 00:05

slash1912 написа:Айде честито на всички,които подкрепят изкуфелия дядка!Поредната срамна страница в историята ни.То тази година почти всички мачове са такива...Та тоя наглец и сега ако не си иде сам,хващам самолета за Ливърпул!За да го изритам аз!Докато той е в клуба спирам да гледам мачове на отбора!
Вън дърт пън!!!


То и аз се чудя дали да гледам мачовете на Ливърпул с МЮ и Блекпул. Защото са гостувания. НЕ заради друго. Все пак сме страхотни в гостуванията :mrgreen: :mrgreen: А относно до дербито с Евертън, естествено, че ще го гледам.

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот liverpool96 » 06 яну 2011 00:07

Liverpool forever_95 написа:Пффффффф. За пореден път слаб Ливърпул в гостуване. За пореден път срамен резултат. Не знам вече какво да си мисля. Сега недейте да критикувате Стиви Джи. Ако се водя по вашата логика, трябваше изобщо да не вкарва гол за нас и да паднем с 3-0. Но той вкара, отсрами ни малко и късмет, че изпусна дузпата. На всеки може да се случи. По притеснителното в случая е, че в поредно гостуване правим слаб мач. И във второ поредно гостуване губим с 3-1. НЕ знам колеги. Притеснява ме да не поемем по пътя на Лийдс. :cry: :cry:



Май натам отиват нещата ако делото на Ходжсън се задълбочи в отбора. За какви гостувания ми говориш, играли сме слабо. Та ние у дома не можем да се справим с Вълците, да не говорим за гостуванията ни - позор за клуба, позор ... А тази победа на Болтън не знам откъде дойде, но когато гледах мача и гадното злорадство на пенсионера след гола на Джо Кол, ми се прищя да му извия врата на тоя ...

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот styopa » 06 яну 2011 00:24

liverpool96 написа:
Liverpool forever_95 написа: Притеснява ме да не поемем по пътя на Лийдс.

Май натам отиват нещата ако делото на Ходжсън се задълбочи в отбора.


Лийдс фалираха от глупост на собствениците им.Ние сме в доста добро финансово положение(да не кажа отлично).Просто е абсурдно да се сравняваме с тях.
ОК от спортна гледна точка сме малко като времето,ту ни има ту не.Въпроса е шефовете да си взимат мерки.

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 06 яну 2011 00:29

styopa написа:
liverpool96 написа:
Liverpool forever_95 написа: Притеснява ме да не поемем по пътя на Лийдс.

Май натам отиват нещата ако делото на Ходжсън се задълбочи в отбора.


Лийдс фалираха от глупост на собствениците им.Ние сме в доста добро финансово положение(да не кажа отлично).Просто е абсурдно да се сравняваме с тях.
ОК от спортна гледна точка сме малко като времето,ту ни има ту не.Въпроса е шефовете да си взимат мерки.


Това беше последният мач на Рой в ЛИВЪРПУЛ. Довиждане Рой. Довиждане Шматкооооо!!!

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот liverpool96 » 06 яну 2011 00:30

Еми ти знаеш, глупоста не ходи по маймуните, а по хората ;)

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Блекбърн-Ливърпул

Мнениеот styopa » 06 яну 2011 00:37

Liverpool forever_95 написа:[Това беше последният мач на Рой в ЛИВЪРПУЛ. Довиждане Рой. Довиждане Шматкооооо!!!


Е не е много сигурно.Трети месец уж все е на косъм,а си ни е менажер още.Въпроса е шефовете да започват да действат.Няма друг вариант.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта