"Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот ehh » 04 яну 2011 02:13

Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот liv_fc » 04 яну 2011 09:57

Всичко, което излиза от "СЪН" за Ливърпул....са глупости

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 04 яну 2011 09:59

Обаче ако наистина е вярно няма да е зле. Все пак ключа към победите в гостуванията знаете ли къде е? В премахването на Ходжсън. Той ни носи лош късмет заради лошата си статистика.

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот Mighty Reds » 04 яну 2011 10:05

Далеч съм от мисълта да защитавам РХ (напротив, критикарски настроен съм), ама ти направо водиш лична война срещу него. Обаче сякаш забравяш, че освен безспорната му вина, вина носят и няколко михлюза, развяващи тениската на 'Пуул по терените. Обективизъм малко трябва, не за всичко е виновен Дедо.
Нещо не ми се види читав тренер в момента, та и занапред ще требе да си търпим старческата деменция на РХ.
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот Liverpool forever_95 » 04 яну 2011 10:09

Mighty Reds написа:Далеч съм от мисълта да защитавам РХ (напротив, критикарски настроен съм), ама ти направо водиш лична война срещу него. Обаче сякаш забравяш, че освен безспорната му вина, вина носят и няколко михлюза, развяващи тениската на 'Пуул по терените. Обективизъм малко трябва, не за всичко е виновен Дедо.
Нещо не ми се види читав тренер в момента, та и занапред ще требе да си търпим старческата деменция на РХ.



Ясно, съгласен съм, че вина носят и някои футболисти, които развяват тениската на Ливърпул, но все пак основната вина е в дядката. След като не може да си нареди състава, след неадекватните му изказвания пред медиите, нормално е основната вина да е негова. ;)

t7h7m7
Мнения: 167
Регистриран на: 05 юни 2010 09:37
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот t7h7m7 » 04 яну 2011 14:09

А какво ще кажите за треньор Мартин О Нийл аз мисля,че е добър вариант

Потребителски аватар
Mighty Reds
Мнения: 1070
Регистриран на: 07 апр 2010 14:27
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот Mighty Reds » 04 яну 2011 14:23

Принципно звучи добре - британец, ама мисля, че няма как да се получи. Първо - престоят му на Вила Парк - доста противоречив, изкара ги за малко от среднячеството, но пък сякаш неуспехите му в Европа с бирмингамци го обрекоха на уволнение. Второ - почти никакъв шанс за младоци в първия отбор, което автоматично го изключва от полезрението на NESV и Комоли, които нееднократно декларираха, че ще залагат на младите агънца, а не на дъртите пастърми :mrgreen:.
И трето - разлика между Мартин О'Нийл и РХ почти не намирам, така че личното ми мнение е - няма да се получи ;) .
п.с.И все пак дано стане :mrgreen: , че не се издържа с Дедо веке ...
“This city has two great teams - Liverpool and Liverpool reserves.”
Bill Shankly

[wrapimg=]http://assets.liverpoolfc.tv/uploads/assets/fans_4d778a4a9ac36353881786.jpg[/wrapimg]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот styopa » 04 яну 2011 15:44

Е по принцип Вила си седяха доста добре преди да закъсат с парите.Поне такива са ми впечатленията де.Там просто разпродадоха няколко от звездите им,а на тяхно място никой не взеха.Иначе в периода в Лестър и Селтик общо взето се постигна оптималното.Въпроса е наистина че много трудно би работил с Камоли.

liv_fc
Мнения: 627
Регистриран на: 30 мар 2010 10:39
Skype: liv_fc
Контакти:

Re: "Би Би Си": Юрген Клоп заменя Рой Ходжсън в Ливърпул

Мнениеот liv_fc » 04 яну 2011 16:49

Аз не харесвам много Онийл, но пък до сега той не е работил в толкова голям отбор като Ливърпул и може да ни изненада. Аз лично не съм избрал фаворит за поста и единственото което искам е новият мениджър да бъде избран спокойно и правилно, защото е много важно на къде ще тръгне отбора. Мисля, че следващите два месеца са най-важния период от сезона и именно през тях ще разберем какво да очакваме.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 5 госта