Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

dsadsadasdasdasd
Мнения: 592
Регистриран на: 27 окт 2010 23:34
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот dsadsadasdasdasd » 07 яну 2011 20:25

smart написа:Оуен Коил (Болтън),Кени Далглиш,Мартин О'Нийл,Юрген Клоп (Борусия Дортмунд),Андре Вилаш Боаш(Порто),Михаел Лаудруп
Оуен Койл - за мен той първо няма да се навие второ мисля че е няма да е подходящ
Кени Далглиш- мисля че ако го вземат изобщо ще е вариант само до лятото Крал кени не се бил мениджър от много време въпреки че навремето е правел чудесе ( спечелил е чемпиъншип с Блекбърн и след това ги е направил шампиони на Англия междудругото той е последния човек който ни е изкачвал на върха на англия)
Мартин О'Нийл- добър вариант само че от време на време и той мисля че правеше лоши трансфери
Юрген Клоп е изключено да ни поеме
Андре Вилаш Боаш е само на 33 и няма загуба с Порто все още лидер е с преднина 8 точки стига да се справи с Англия ще е мн добър вариант( можеби най добрия)
Михаел Лаудруп мисля че е добър защото умее да намира таланти , налага момчета от школата и най важното маха нещасниците в отбора които дебелогъзия испанец довлече
http://www.sportal.bg/news.php?news=278928 ето тук има още няколко варианта но нз според мен са само спекулации
п.с забравих да напиша за Рийкард- мисля че е лош избор защото го уволниха от Галатасерай наистина имаше една ШЛ и 2 титли на испания за 5 години но тва беше преди време

Рийкард трябва да са луди е тоя Роналдинио го направи трениор спря да играе Рони и беше уволнен

Потребителски аватар
chepishev73
Мнения: 256
Регистриран на: 01 дек 2010 20:54
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот chepishev73 » 07 яну 2011 20:36

Елегантен и сдържан като играч, Лаудруп пренесе този стил и в треньорското си амплоа. Работи първо като асистент на Мортен Олсен в националния отбор на Дания, където попи схемата 4-2-3-1 с две агресивни крила, и след класирането на "червения динамит" за елиминационния етап на Мондиал 2002 пое Брьондби.

Там първата му работа бе да разчисти старите кучета и да ги замени с талантливи млади офанзивни играчи плюс кадри от школата (нещо, което Ливърпул със сигурност ще оцени), след което спечели една титла и две купи на страната до 2006 г. През юли 2007-ма пое скромния испански Хетафе и го изведе с атрактивен футбол до загубен трудно от Валенсия финал за Купата на краля и до четвъртфинал за Купата на УЕФА, където бе съсечен от могъщия Байерн, но едва след продължения и съдийски гафове.

Последва кратък неуспешен престой в Спартак Москва, а от миналото лято пое Майорка. Клубът е в огромна финансова криза, дори бе отстранен административно от евротурнирите, ала при все това в един момент дори бе в Топ 4 на таблицата в Примера. Резултатите срещу четирите най-успешни в новия век местни клуба говорят сами: равенства на "Камп Ноу" срещу Барселона и като домакин срещу Реал Мадрид плюс победи срещу Валенсия и Севиля насред техните "Местайя" и "Рамон Санчес Писхуан".

Други плюсове за Лаудруп са работата му с треньори визионери като Кройф, Трапатони и за кратко Дел Боске и Валдано. Освен това е признат привърженик на Ливърпул, а любимият му футболист на "червените" е крилото Стийв Хайуей. Когато Барселона се раздели с Рийкард през лятото на 2008 г., до финалните интервюта стигнаха трима, като Лаудруп бе в престижната тройка. Останалите двама? Моуриньо и Гуардиола...


Аз съм за него

Потребителски аватар
smart
Мнения: 859
Регистриран на: 07 яну 2011 18:38
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот smart » 07 яну 2011 22:13

FCUnitedofManchester написа:Искате да накарате човек пенсионирал се преди 8 години и отделил се от професията да ви изважда от тресавището, я се стегнете, дали кинг дали не е кинг не вярвам да приеме и го е казал многократно, по това си приличат големите характери.

извинявай ама преди да пишеш тъпи мнения се информирай малко Кинг Кени се самопредложи през лятото но глупавите собственици се направиха на гъзове
Bill Shankly : "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."

Потребителски аватар
Dzheff
Мнения: 676
Регистриран на: 20 юни 2010 22:53
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот Dzheff » 08 яну 2011 02:44

Едно име - Крал Кени Далглиш. Това име е съизмеримо единствено с Бил Шенкли и Боб Пейсли. Това е името, което близо 70% от феновете искат за нов мениджър. Вирусите не се съобразиха с това, изгавриха се с най-голямата жива легенда на клуба и това като че ли беше капката, която преля чашата на търпението на феновете спрямо тях и започнаха масовите протести срещу тях. Това е и причината Ходжсън да е единственият мениджър в историята, който на практика тръгна с почти нулев кредит на доверие от страна на феновете и това така и не се промени. Надявам се новите янки да са разумни хора и да не правят същата грешка, защото в противен случай сравненията с вирусите ще нарастнат драстично. Ясно е, че който и да назначат за мениджър, в края на сезона успехите ще бъдат далеч от Анфилд. При това положение единственият начин Хенри и Уорнър да не си навлекат гнева на феновете е просто като се съобразят с тяхното желание. Просто това е най-лесното, най-безболезненото, най-желаното, най-знаковото и вероятно най-правилното решение...
[center]ИзображениеИзображениеИзображение
Walk on with hope in your heart and YNWA! YNWA!!![/center]

pavel-liverpool 99
Мнения: 84
Регистриран на: 06 яну 2011 15:01
Skype: pavell9904
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот pavel-liverpool 99 » 08 яну 2011 10:56

Само и единствено Рафа Бенитес може да ни помогне, защото само той може да се ориентира в обстановката. Та той беше до преди 6 месеца мениджър на Ливърпул. На всички останали ще им трябва време. Няма човек, който да се адаптира толкова бързо в ситуацията, освен Рафа.

Сигурен ли си?Какво толкова харесва6 в тоя Рафа.Първо той пристрасти отбора кън Джерард и Торес.Второ по4ти изгони Шаби Алонсо.Трето пуска ми някви Футболисти от световна класа(Лукас,Кирякос,Штъркел или къвто е там Н'Гог(Бабел е много по-добър),Максита и др.-все футболисти от световна класа).Четвърто не налага млади таланти(Кели,Пачеко и др.).И пето-Иска да купува само аржентински и испански футболисти(Мисля 4е Ливърпуул е английски отбор).

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот Liverpool forever_95 » 08 яну 2011 11:38

pavel-liverpool 99 написа:Само и единствено Рафа Бенитес може да ни помогне, защото само той може да се ориентира в обстановката. Та той беше до преди 6 месеца мениджър на Ливърпул. На всички останали ще им трябва време. Няма човек, който да се адаптира толкова бързо в ситуацията, освен Рафа.

Сигурен ли си?Какво толкова харесва6 в тоя Рафа.Първо той пристрасти отбора кън Джерард и Торес.Второ по4ти изгони Шаби Алонсо.Трето пуска ми някви Футболисти от световна класа(Лукас,Кирякос,Штъркел или къвто е там Н'Гог(Бабел е много по-добър),Максита и др.-все футболисти от световна класа).Четвърто не налага млади таланти(Кели,Пачеко и др.).И пето-Иска да купува само аржентински и испански футболисти(Мисля 4е Ливърпуул е английски отбор).


Ами тези изброени от теб футболисти, той ги пускаше, защото не му даваха пари за трансфери и вземаше шматки. Ама преди взе футболисти като Рейна, Торес, Шаби Алонсо и да не ги изброявам другите. Но вирусите като му казаха няма да имаш пари за трансфери, той започна да взема свободни агенти и евтини футболисти.

pavel-liverpool 99
Мнения: 84
Регистриран на: 06 яну 2011 15:01
Skype: pavell9904
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот pavel-liverpool 99 » 08 яну 2011 12:36

Само и единствено Рафа Бенитес може да ни помогне, защото само той може да се ориентира в обстановката. Та той беше до преди 6 месеца мениджър на Ливърпул. На всички останали ще им трябва време. Няма човек, който да се адаптира толкова бързо в ситуацията, освен Рафа.

Сигурен ли си?Какво толкова харесва6 в тоя Рафа.Първо той пристрасти отбора кън Джерард и Торес.Второ по4ти изгони Шаби Алонсо.Трето пуска ми някви Футболисти от световна класа(Лукас,Кирякос,Штъркел или къвто е там Н'Гог(Бабел е много по-добър),Максита и др.-все футболисти от световна класа).Четвърто не налага млади таланти(Кели,Пачеко и др.).И пето-Иска да купува само аржентински и испански футболисти(Мисля 4е Ливърпуул е английски отбор).



Ами тези изброени от теб футболисти, той ги пускаше, защото не му даваха пари за трансфери и вземаше шматки. Ама преди взе футболисти като Рейна, Торес, Шаби Алонсо и да не ги изброявам другите. Но вирусите като му казаха няма да имаш пари за трансфери, той започна да взема свободни агенти и евтини футболисти.


Добре но все пак това не дава отговор на въпроса за6то купува или се интересува само от испански или аржентински игра4и и за6то не пуска млади игра4и(не 4е Ходжсън го прави де).Но по въпроса за политиката Ходжсън се интересува мн пове4е от английски игра4и.Пък и той с такива игра4и в Интер ни6то не прави а пък в Ливърпуул с Лукас и тем подобни съвсем 6те ги затрие.

Потребителски аватар
sMotLiO
Мнения: 1453
Регистриран на: 27 ное 2010 22:24
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Мнениеот sMotLiO » 08 яну 2011 16:32

Рафата,разбира се :lol: :lol: :lol:

Надявах се Ливърпул да не вземат Дешам за треньор,защото ми изглеждаше най-добрия вариант за тях.
You run fast? Ill run 10 paces faster. You jump high? Ill jump 3 inches higher. You train hard? Ill train 5 times harder


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта