Ливърпул-Уулвърхемптън

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот ehh » 30 дек 2010 01:08

Кени и Пелигрини са слаби възможности. Особено Пелигрини.
Тази победа над Челси е била май по-скоро измамна, като гледам, в какво състояните са те в момента...
Проблемите на Рой ми се струва, че идват от там, че се опитва да наложи своя възглед за играта на отбор, който години наред е играл по един и същи начин. Сега, доколкото знам, Рой се опитва да налага схема с двама нападатели. Мисля, че на моменти се виждаше резултат, но само, ако играчите в тази схема са във форма. Винаги съм бил против, това да се пускат задължително някои играчи, само защото са големите имена в отбора. Визирам Торес и Джерард. Торес прави доста слаба серия и не знам защо не го сложат на пейката. Джерард преди да се контузи, също игра доста слабо. В последния месец, единствените мачове, в които ми хареса отборът, бяха точно тези, когато двамата отсъстваха по една или друга причина. За съжаление това е реалността в момента.
Но просто на Ходжсън не му стиска...
Последна промяна от ehh на 30 дек 2010 01:09, променено общо 1 път.
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот fearbless » 30 дек 2010 01:09

Жалко за името на отбора,за традициите,за феновете по целия свят...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот Liverpool forever_95 » 30 дек 2010 01:10

Ballancee написа:
Liverpool forever_95 написа:Аз даже си мисля дали ще преодолеем 1/16 финалната фаза на ЛЕ. Щом уулвс сега ни би на Анфийлд и запазиха суха мрежа срещу нас, незнам какво ще стане със Спарта Прага.



Това е по-скоро единичен случай и едвали ще се превърне във тенденция и за на пред. ;)



Е, аз не казвам, че всеки мач на Анфийлд ще се дъним. Ако пък го направим следва изпадане. Мисълта ми беше друга, но явно не си ме разбрал. Значи Ливърпул в ЛЕ във груповата фаза има само Х-сове в гостуванията. Във ВЛ Ливърпул има 1 победа във всичките си гостувания. И ако Спарта Прага ни бият с 2 гола разлика у дома си, дали ще можем да ги върнем на Анфийлд. То с такава игра...

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот styopa » 30 дек 2010 01:11

Ballancee написа:Друг от възможните варианти при който може да се търси защо допуснахте подобна нереална загуба е загуба на игрова практика макар ,че и това твърдение е лесно оборимо с факти като например ,че играчите са тренирали през тези две седмици и няма как да са загубили игровата практика още повече става въпрос за Ливърпул не Блекпул ( макар ,че пък те взеха да бият Съндърланд и то като гост вчера).


Еми да кажем е възможно да е повлияло негативно.Въпреки това подобни загуби това би трябвало да е най-малкия проблем.Хайде включваме и това Уулвс да са направили мача на сезона си.Все пак обаче при положение че не ни е сефте такива куци резултати значи има нещо объркано в нас.

fearbless написа:Искам да кажа,че собствениците едва ли биха назначили Крал Кени... ако го напавят ще спечелят феновете... но едва ли ще стане ... незнам незнам...


Ами трудно е да стане.Просто Далгиш е много време извън играта.Аз лично бих заложил на някой близък до Камоли.

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот fearbless » 30 дек 2010 01:14

Е да така е,но предполагам че следи нещата горе/долу... и знам,че дори и той да ни поеме,нищо не е сигурно на 100% просот не виждам тренер който ще ме успокои.. много сбъркана работа стана...
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот Liverpool forever_95 » 30 дек 2010 01:16

ehh написа:Кени и Пелигрини са слаби възможности. Особено Пелигрини.
Тази победа над Челси е била май по-скоро измамна, като гледам, в какво състояните са те в момента...
Проблемите на Рой ми се струва, че идват от там, че се опитва да наложи своя възглед за играта на отбор, който години наред е играл по един и същи начин. Сега, доколкото знам, Рой се опитва да налага схема с двама нападатели. Мисля, че на моменти се виждаше резултат, но само, ако играчите в тази схема са във форма. Винаги съм бил против, това да се пускат задължително някои играчи, само защото са големите имена в отбора. Визирам Торес и Джерард. Торес прави доста слаба серия и не знам защо не го сложат на пейката. Джерард преди да се контузи, също игра доста слабо. В последния месец, единствените мачове, в които ми хареса отборът, бяха точно тези, когато двамата отсъстваха по една или друга причина. За съжаление това е реалността в момента.
Но просто на Ходжсън не му стиска...


Прав си. Но аз пак щее се повторя. АКО РОЙ Е ЧОВЕК С ДОСТОЙНСТВО, ТОЙ ЩЕ СИ ПОДАДЕ ОСТАВКАТА СЛЕД ПОРЕДНИЯ НИ РЕЗИЛ ТАЗИ ВЕЧЕР.Вижда се, че той не може да вдигне отбора. И ми е много жал за Стиви Джи и Карагър, които посветиха целия си живот за една кауза:отбора на Ливърпул. ЗАщото това не е Ливърпул. Това е жалко подобие на този отбор, с когото феновете се гордееха, а сега усвиркват.

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот Ballancee » 30 дек 2010 01:19

styopa написа:
Ballancee написа:Друг от възможните варианти при който може да се търси защо допуснахте подобна нереална загуба е загуба на игрова практика макар ,че и това твърдение е лесно оборимо с факти като например ,че играчите са тренирали през тези две седмици и няма как да са загубили игровата практика още повече става въпрос за Ливърпул не Блекпул ( макар ,че пък те взеха да бият Съндърланд и то като гост вчера).


Еми да кажем е възможно да е повлияло негативно.Въпреки това подобни загуби това би трябвало да е най-малкия проблем.Хайде включваме и това Уулвс да са направили мача на сезона си.Все пак обаче при положение че не ни е сефте такива куци резултати значи има нещо объркано в нас.

fearbless написа:Искам да кажа,че собствениците едва ли биха назначили Крал Кени... ако го напавят ще спечелят феновете... но едва ли ще стане ... незнам незнам...


Ами трудно е да стане.Просто Далгиш е много време извън играта.Аз лично бих заложил на някой близък до Камоли.



Ако новите собственици в действителност дадат ''свежи'' пари за играчи то нещата могат и да се оправят и Ливърпул на пролет да изглежда съвсем друг, но пък от друга страна не е ясно дали Ходжсън знае точно от какво има нужда състава в предвид факта ,че привлича все играчи който в последствие неможе да интегрира в състава , с изключение може би само на Кончески , Джо Коул , Мейрелеш , Уилсън обаче далеч не са на нивото което показваха в бившите си клубове съответно Челси , Порто и Рейнджърс. Джо Коул я има гол я не , Мейрелеш по-скоро е привлечен на принципа по-добре той от колкото никой да не вземем ,а пък за младия Уилсън сякаш не се дава шанс за изява.

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот styopa » 30 дек 2010 01:19

fearbless написа:Е да така е,но предполагам че следи нещата горе/долу... и знам,че дори и той да ни поеме,нищо не е сигурно на 100% просот не виждам тренер който ще ме успокои.. много сбъркана работа стана...

Ами виж то успокоение няма.Просто защото има огромна разлика от очаквания до възможности.
Ето преди всеки мач се надъхваме.... край тези ги убихме 3:0 5:0 бля бля бля.Истината е в момента че има една част от титулярния ни състав дето не е за нас.Имаме един менажер прекалено объркан за да взима правилни решения.Имаме собственици който им е трудно да адаптират в обстановката.

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот fearbless » 30 дек 2010 01:25

styopa написа:
fearbless написа:Е да така е,но предполагам че следи нещата горе/долу... и знам,че дори и той да ни поеме,нищо не е сигурно на 100% просот не виждам тренер който ще ме успокои.. много сбъркана работа стана...

Ами виж то успокоение няма.Просто защото има огромна разлика от очаквания до възможности.
Ето преди всеки мач се надъхваме.... край тези ги убихме 3:0 5:0 бля бля бля.Истината е в момента че има една част от титулярния ни състав дето не е за нас.Имаме един менажер прекалено объркан за да взима правилни решения.Имаме собственици който им е трудно да адаптират в обстановката.

Да прав си. Тия собственици са направили там някакъв отбор по бейзбол ли какво беше шампион,дано се променят и нещата в Ливърпул в следващите сезони,но ако знаеш колко ми е черно... :х и немога да измисля тренер,който да ме вдъхнови и да съм по спокоен,че би могъл да ни извади от дупката..
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

styopa
Мнения: 3136
Регистриран на: 25 мар 2009 05:04
Контакти:

Re: Ливърпул-Уулвърхемптън

Мнениеот styopa » 30 дек 2010 01:25

Ballancee написа:
Ако новите собственици в действителност дадат ''свежи'' пари за играчи то нещата могат и да се оправят и Ливърпул на пролет да изглежда съвсем друг, но пък от друга страна не е ясно дали Ходжсън знае точно от какво има нужда състава в предвид факта ,че привлича все играчи който в последствие неможе да интегрира в състава , с изключение може би само на Кончески , Джо Коул , Мейрелеш , Уилсън обаче далеч не са на нивото което показваха в бившите си клубове съответно Челси , Порто и Рейнджърс. Джо Коул я има гол я не , Мейрелеш по-скоро е привлечен на принципа по-добре той от колкото никой да не вземем ,а пък за младия Уилсън сякаш не се дава шанс за изява.


Уилсън,Йованович и Шелви като цяло са трансфери на Бенитез.Хайде за това не може да се критикува.Все пак оценяваме и факта че лятото бяха вирусите в клуба,а и имаше световно(сиреч никаква подготовка не сме правили).Въпроса е наистина какви футболисти иска Ходжсън.Като цяло сме се насочили за футболисти тип Кончески.Смисъл средняци и ние да им даваме шанс.Като цяло според мен шансовете с подобна стратегия да просперираме особено са нулеви.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта