Кой според вас е най-подходящ за Ливърпул?

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
malkia_joro
Мнения: 7
Регистриран на: 07 яну 2011 16:40
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот malkia_joro » 07 яну 2011 16:45

Fernando Syso написа:.... Нека остават Рой Ходжсън до лятото , пък после да назначат Андре Вилаш Боаш и ще се завърнем в топ 4 а дори можем да станем шампиони ....

Ако го оставят до лятото,има голяма вероятност на новия мениджър да му се наложи да ни вкара отново във Висшата лига ;)

Потребителски аватар
kokotzarq
Мнения: 26
Регистриран на: 21 дек 2009 14:35
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот kokotzarq » 07 яну 2011 16:49

Koil e nai-nerazumniq izbor, zashtoto se spravq dobre v malyk otbor (da me proshtavat fenovete na Bolton) i ne se znae kak shte se spravi s naprejenieto, na koeto shte e podlojen v Liverpool. Moite lichni simpatii sa za Hidink, no mnogo se symnqvam da se syglasi. Kral Keni pyk e ot druga "epoha" i syshto ne stava spored men. Shte pochakame i shte vidim...YNWA

Потребителски аватар
SuperSpurs
Мнения: 368
Регистриран на: 01 сеп 2010 12:19
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот SuperSpurs » 07 яну 2011 17:25

lfc_fan написа:Може да е малко тъпо за други, ама аз мисля, че Ходжсън трябва да остане до края на сезона защото ако сега се смени треньора в отбора ще стане още по-голям хаус, но това не важи за Кени Далглиш.


Подкрепям. Стигне ли се до смяна, мисля, че О'Нийл и Оуен Койл са най-подходящи...стига собствениците да подкрепят финансово О'Нийл защото той си харчи сериозно. Между другото Комоли е много вреден...помня го от Тотнъм. Мениджъра иска едни футболисти а той купува други и става страшно. Дано с Ливърпул е различно.
Tottenham Hotspur и Левски София - Can't smile without you

Потребителски аватар
Jorkorazporko
Мнения: 1997
Регистриран на: 23 сеп 2009 04:17

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот Jorkorazporko » 07 яну 2011 17:36

Ратко Достанич ! 8-)

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот santi_santi » 07 яну 2011 17:41

От споменатите имена внимание заслужава единственно Мартин О'нийл,който има успехи като трньор по-принцип съм на мнение че ако човек от острова ако поеме отбора това са само двама човека Хари Реднап и Мартин О'нийл,просто в момента това са единствените читави треньори от Острова изключвам сър Алекс,и Дейвид Моийс.Ако е се търси треньор от Европа то задължително трябва да има авторитет и успехи за да имат играчите респект такива в момента свободни са Липи,Рийкард въпреки че не постигна кой знае какви успехи след напускането на Барселона,Мартин Йол също е долу горе удачен избор,но лично аз искам да видя Гус Хидинг начело на отбора верно малко е скъп но мисля че той е най-добрият избор.

Потребителски аватар
liverpool-4ever
Мнения: 666
Регистриран на: 14 ное 2010 18:18
Skype: toi123
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот liverpool-4ever » 07 яну 2011 18:32

Fernando Syso написа:Според мен Андре Вилаш Боаш ще пасне най-добре като тренйор на Ливърпул , обаче се самнявам да напусне Порто точно в този момент. Нека остават Рой Ходжсън до лятото , пък после да назначат Андре Вилаш Боаш и ще се завърнем в топ 4 а дори можем да станем шампиони . Каквото и да става , винаги ще бъда фен на Ливърпул. YNWA !!!!

Ти винаги ще бъдеш фен на Ливърпул(като мен) и аз винаги ще уважавам хора като теб, а не двойни фенчета :).

Потребителски аватар
smart
Мнения: 859
Регистриран на: 07 яну 2011 18:38
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот smart » 07 яну 2011 18:51

Оуен Коил (Болтън),Кени Далглиш,Мартин О'Нийл,Юрген Клоп (Борусия Дортмунд),Андре Вилаш Боаш(Порто),Михаел Лаудруп
Оуен Койл - за мен той първо няма да се навие второ мисля че е няма да е подходящ
Кени Далглиш- мисля че ако го вземат изобщо ще е вариант само до лятото Крал кени не се бил мениджър от много време въпреки че навремето е правел чудесе ( спечелил е чемпиъншип с Блекбърн и след това ги е направил шампиони на Англия междудругото той е последния човек който ни е изкачвал на върха на англия)
Мартин О'Нийл- добър вариант само че от време на време и той мисля че правеше лоши трансфери
Юрген Клоп е изключено да ни поеме
Андре Вилаш Боаш е само на 33 и няма загуба с Порто все още лидер е с преднина 8 точки стига да се справи с Англия ще е мн добър вариант( можеби най добрия)
Михаел Лаудруп мисля че е добър защото умее да намира таланти , налага момчета от школата и най важното маха нещасниците в отбора които дебелогъзия испанец довлече
http://www.sportal.bg/news.php?news=278928 ето тук има още няколко варианта но нз според мен са само спекулации
п.с забравих да напиша за Рийкард- мисля че е лош избор защото го уволниха от Галатасерай наистина имаше една ШЛ и 2 титли на испания за 5 години но тва беше преди време
Последна промяна от smart на 07 яну 2011 19:16, променено общо 1 път.
Bill Shankly : "If you can't support us when we lose or draw, don't support us when we win."

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот Liverpool forever_95 » 07 яну 2011 19:10

Само и единствено Рафа Бенитес може да ни помогне, защото само той може да се ориентира в обстановката. Та той беше до преди 6 месеца мениджър на Ливърпул. На всички останали ще им трябва време. Няма човек, който да се адаптира толкова бързо в ситуацията, освен Рафа.

dsadsadasdasdasd
Мнения: 592
Регистриран на: 27 окт 2010 23:34
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот dsadsadasdasdasd » 07 яну 2011 20:21

lfc_fan написа:Може да е малко тъпо за други, ама аз мисля, че Ходжсън трябва да остане до края на сезона защото ако сега се смени треньора в отбора ще стане още по-голям хаус, но това не важи за Кени Далглиш.

Напално те подкрепям. Само Кени е вариант защото е мн добре запознат с филсофията и играчите на тима. Но там е проблема че и той да е след ще бъде за кратко което значи др сезон отново нов трениор нови мъки.

FCUnitedofManchester
Мнения: 113
Регистриран на: 05 яну 2011 00:07
Контакти:

Re: Кой според вас е най-подходящ за Ливърпуул?

Мнениеот FCUnitedofManchester » 07 яну 2011 20:23

Искате да накарате човек пенсионирал се преди 8 години и отделил се от професията да ви изважда от тресавището, я се стегнете, дали кинг дали не е кинг не вярвам да приеме и го е казал многократно, по това си приличат големите характери.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта