ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 04.12.2024 г. 21:30 FT: 3:3

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 13094
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 04.12.2024 г. 21:30 FT: 3:3

Мнениеот wolf » 10 дек 2024 01:01

lyubomir_v написа:Този форум започна леко по-леко, да става като тези от спортните сайтове, където разни анонимници си изливат агресията и наудовлетвореността от живота, като си разменят обиди и лични нападки. Вече няма никаква толератност, никаква колегиалност. Май и модератори няма.
Ливърпул изигра мач с по-малък интензитет, което беше нормално с оглед това че имахме два мача с Реал М и Ман Сити през три дена. Може да се каже че Нюкясъл изигра силен мач, на моменти ни надиграваха, имат добър отбор и кадърен треньор. Все пак показахме че сме по-класния отбор, показахме характер и психика и замалко да си тръгнем с победата. Жалко че Келехър направи тази грешка, но все пак момчето направи невероятни мачове, спаси много положения и затова му е простено.
Хиксът беше най-реалният резултат.
Дано да възстановят и да покажат характер срещу карамелите, победата там ще е много съществена. Кофти че е ранен мач, но това е положението.
YNWA

Остави ги, трябва да има дискусии и малко интрига. Иначе форума хептен ще умре. Аз съм активен от 14г тук и съм видял какво ли не за тоя период включително някои доста колоритни личности


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта